تايتل قالب
ایست استمنا


117-5

سلام. ... به دیدن فیلمهای مبتذل عادت کردم، و میخوام خودارضایی رو ترک کنم. چه کار کنم؟

 

پاسخ:

سلام. خواهش میکنم.
همین الان بعد از خوندن این پست هر چی فیلم و عکس مبتذل و تحریک کننده داری رو بدون استثنا پاک کن. حتی نذار یک عکس باقی بمونه. اگر فیلتر شکن داری بعد از خوندن این پست پاکش کن و دیگه نصبش نکن. هر چی سایت تحریک کننده در بوک مارکت ذخیره کردی همشون رو از دم پاک کن. اگر استفاده درست از اینترنت میتونی بکنی بدون اینکه تحریک بشی که هیچی ولی اگر اینترنت به هر دلیلی باعث تحریکت میشه اینترنتت هم قطع کن. و فقط مواقعی که کار ضروری داری وصلش کن. یا اگر حتی موقع کار ضروری هم تحریک میشی کلا قطعش کن و دیگه سمت اینترنت نرو. آیا زندگیت و سلامتیت و معنویتت ارزش این رو نداره که به خاطرش کارهایی که میگم رو بکنی؟ آیا عکس و فیلم ارزش این رو دارند که به خاطرش زندگیت رو و سلامتیت رو و خیلی چیزهای مهم دیگه رو به خاطرش فدا کنی؟ اگر عوامل تحریک کننده رو از بین ببری و دیگه سمتش نری مطمئن باش به تبعش خودارضایی رو هم ترک خواهی کرد. برنامه بعدی که برات دارم اینه که همین فردا برو یک باشگاه ورزشی اسم بنویس و یک ورزش رو شروع کن و ادامه بده. ورزش باعث کنترل میل جنیست میشه. ورزش انرژیت رو تخلیه میکنه. روح و روانت رو آرام و شاداب میکنه. اضطرابت رو کمتر میکنه. سرگرمت میکنه و ... که اینا باعث میشه میل جنسیت کنترل بشه.
این مطلب رو هم از صفحه 2 برات میذارم:

"ترک خودارضایی بدون دوری از عوامل تحریک کننده ، امکان پذیر نیست . حتی 1 درصد امکان پذیر نیست . یه سری کارها رو باید حتما انجام بدید برای ترک و بهبودیتون :

1- هر چی فیلم و عکس تحریک کننده تو سی دی یا دی وی دی یا هر چیز دیگه ای دارید بشکونید و از بین ببرید و پاک کنید جوری که دیگه برای هیچ کس قابل دیدن نباشه .

2- تو هارد کامپیوترتون اگر چیزی هست که تحریک کنندست از جمله عکسها و فیلمهای سکسی شیفت دلیت یا حتی فرمت کنید .

3- سایتهایی که عکسها و فیلمهای تحریک کننده و بدی رو برای دانلود میذارن رو از بوکمارکتون پاک کنید و دیگه هم سراغشون نرید . اگر در خود صفحه و سایتی هم عکسهای تحریک کننده دیدید یا نرید تو اون صفحه و سایت و یا اگر واجب هست تو اون صفحه برید توجه نکنید . اگر حتی حدس هم میزنید و حس میکنید و خودتون رو میشناسید که شاید باعث تحریک بشه حتی اگر کار واجب هم تو اون سایت دارید باز هم بازش نکنید .

4- سمت هیچ چیزی نرید که باعث تحریکتون میشه . هر کسی خودش رو بهتر میشناسه ، شاید یکی به دلیل دوستی با شخص خاص و یا چت و یا هر چیز دیگه ای تحریک بشه . هر کسی خودش رو بهتر میشناسه . از عوامل تحریک کننده پرهیز کنید .
 
و کارهایی از این دست که کمک میکنه پاک پاک بشید .

وقتی این کارها و مثل این کارها رو انجام بدید و خوب شدید تازه مزه زندگی رو میچشید و خود به خود احساس یک قدرت شیرین میکنید که خدا بهتون میده ." 

نظرات خودتون رو حتما بیان کنید.

 

 

حتما حتما بخونید : فواید بیشمار ترک خودارضایی (صفحه 1)

حتما بخونید : قدم به قدم تا ترک خودارضایی (صفحه 22)

حتما بخونید : 47 راهکار لازم و کمکی برای ترک خودارضایی (صفحه 30)

حتما بخونید : 13 نکته بسیار مهم درباره ترک خودارضایی (صفحه 33)

حتما بخونید : بارها در راه ترک خودارضایی شکست خوردم، چه کنم؟ + راهکارهای عملی تقویت اراده (صفحه 43)

حتما بخونید : مراحل نه گانه ترک خوداضایی (صفحه 80)

حتما بخونید : راه های تجربه شده و بسیار موثر برای ترک خودارضایی (صفحه 94)

 

 

 


نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند ان شاءالله.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com


پيوندها