تايتل قالب
ایست استمنا


صفحه 21

اگر می‌خواهید راه پیش‌رویتان را بشناسید، از کسی بپرسید که از آن رد شده باشد :


یه ضرب المثل چینی هست که میگه : اگر میخواهی راه پیش رویت رو بشناسی از کسی بپرس که از آن رد شده باشد . شمایی که از آینده خود ارضایی خیلی خبر نداری یا اصلا خبر نداری ببین که اون که این راه رو رفته نظرش چیه درباره این راه . ببین بهت میگه چه چیزهایی رو در این راه به دست اورده . ببین بهت میگه چه چیزهایی رو موقعی که این کار رو انجام میداده از دست داده . ببین حالا که خوب شده و کاملا فاصله گرفته ازش چه چیزهایی رو از حال کنونیش بهت میگه . ببین نظرش درباره خود ارضایی حالا چیه . ببین چطوری ترکش کرده . ببین آیا به غیر از توکل به خدا و اراده کار دیگه ای کرده یا نه . ببین الان از اینکه قبلا اراده کرده و این کار رو گذاشته کنار چه احساسی داره . ببین الان که خوب شده از نظر روحی و روانی بهت میگه قبلا چی بوده و الان چی شده . ببین حالا که خوب شده چه چیزهایی رو به دست اورده که قبلا فکرش رو هم نمیکرد . ببین بهت میگه خدا چه چیزهایی رو علاوه بر خوب شدنش اضافه بهش داده . ببین بهت میگه خودش هم میدونه و فکرش رو میکرده که این چیزهایی رو که حتی در زمان قبل از شروع خود ارضایی هم نداشته الان خدا بهش داده . ببین بهت میگه از لحاظ جسمی قبلا چی بوده و الان چی شده . ببین حتی 1 درصد از ترکش ناراحت هست یا نه . ببین بهت میگه الان چه احساس قدرتی خدا بهش داده . ببین بهت میگه احساس خودش از اینکه پیش همه ، خدا عزیزش کرده و مردم آشنا و غریبه یه مدل دیگه و با احترام زیاد بهش نگاه میکنند و رفتار میکنند چیه . ببین حال الانش رو با حال زمانی که خود ارضایی میکرده چطور مقایسه میکنه . ببین بهت میگه قبلا چی بوده و الان چی شده . اگر میخواهی ببینی خود ارضایی چطور راهی هست ازش بپرس . اگر میخواهی ببینی راه ترک و پاکی چطور راهی هست ازش بپرس . اگر میخواهی بدونی راه بدون خود ارضایی چطور راهی هست ازش بپرس . اگر میخواهی بدونی راه پاکی کامل و دائمی و رها شده و حال الانی که کاملا خوب شده چطور راهی هست ازش بپرس .

 

 

اینها رو که بپرسی بهت میگه که راه خود ارضایی مثل یک نکبت میمونه . راه ترک فقط یه توکل به خدا میخواد و یه اراده و مراعات کردن چیزهایی که باعث تحریکت میشه . راه و دوران بدون خود ارضایی و پاکی کامل و خوب شدن کاملش هم قابل توصیف نیست . فقط اینو بدون که تو این دوران دوست داری خیلی زیاد عمر کنی .

 

یا علی

 

بدون نظر اینجا رو ترک نکنید .

 

 

حتما حتما بخونید: فواید بیشمار ترک خود ارضایی (صفحه 1)

 

حتما بخونید : 20 عارضه جسمانی خود ارضایی (صفحه 11)

 

 

 


نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند ان شاءالله.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com


پيوندها