تايتل قالب
ایست استمنا


صفحه 91 

 

طرح 40 روزه ترک خودارضایی، از تاریخ 20 دی 93 :

 

اسامی عزیزانی که شرکت کردند :

  

1- امیر.آر.اف                    2- مهدی                   3- محمد***

4- میکروب شناس            5- آتیه                      6- پسر موفق

7- علی                            8- امیر                     9- دختر

10- کی دی                     11- سید مهدی مومنی    12- ابوالفضل

13- باران                         14- آقا تختی             15- پ

16- سید مهدی                17- فرهاد                 18- فرزاد

19- علی د.                      20- آریوبرزن             21- پشیمان

22- محمد جواد                23- نیما                    24- غزل

25- احمد رضا                   26- امیر 2                27- نوید ب.

28- ی دوست                  29- اشکان               30- امیر 78

31- رضا 70                      32- امین                  33- یاسین

34- سامان                      35- محمد تنها          36- خودم

37- محمد رضا                 38- م.ه.د                 39- سینا فضیلتی

40- صفا                          41- متین                  42- سروش

43- ی بنده خدا               44- نیما ت                45- امیر حاتمی

46- علی محمدی            47- صدری                48- امیر حسین

49- امید                          50- توانا                    51- رامبد

52- امیر 3                       53- مهندس م           54- یه نادم

55- احسان                     56- تهی                   57- ممد 1777

58- اِم اِم                        59- پرواز به سوی آسمان   60- بی اِی

61- سعید                       62- بهرام                  63- یک خسته 

64- سمیه                      65- کیوان                  66- آرش

67- به نیت امام رضا        68- ....اف                  69- .........

70- المیرا                       71- سیب                  72- اولیور کویین

73- یه داریه                    74- 8                        75- سهراب

76- حسین 14125          77- پارسا                   78- محمد

79- مهندس خوب           80- باور میکنیم           81- امیر حسین 2

82- ح.ح.ح                      83- مجتبی                 84- محمد زبردست

85- لیند                         86- کوروش سبحانی   87- مهدی.ح

88- سعید.ص                89- علیرضا ی مصمم   90- آرشیتکت

91- آرمین                      92- بنده خدای عالم    93- مهدی ف.ک

94- محمد پشیمون         95- مهدی                  96- ام.اف

97- احسان ف                98- شروعی دوباره    99- الیاس

100- پریا                       101- رضا                   102- کارگردان بزرگ

103- ام.ای.                  104- پرسپولیس 79    105- محسن

106- امین چ                

 

 

با نظرسنجیی که گذاشتیم مشخص شد که اکثریت دوستان با اجرای طرح جدید ترک 40 روزه خودارضایی موافق هستند . از 20 دی ماه تصمیم میگیریم که به مدت 40 روز دیگه خودارضایی رو انجام ندیم . هدف از این طرح این هست که برای همیشه از این عادت پرضرر رها بشی و خودت رو به معنای واقعی کلمه دوباره متولد کنی .

کسانی که مایلند در این طرح شرکت کنند لطفا بیان و در قسمت نظرات همین صفحه اعلام کنند که بنده هم اسمشون رو در همین پست به اسامی دیگه اضافه کنم .

وقتی بیایی تو جمع و با دیگران همراه بشی همین یه روحیه و شور و انگیزه بهت میده .

این ترک 40 روزه به احتمال بسیار بسیار بسیار زیاد به ترک ابدی تو از خودارضایی خواهد انجامید به لطف خداوند .

 

شما به دو روش میتونید تو این طرح شرکت کنید :

یا اینکه به یکباره این عادت رو ترک کنید .

یا اینکه به تدریج این عادت رو در این 40 روز ترک کنید . که بنده این راه (ترک تدریجی) رو توصیه میکنم که راه درست تر و بهتری هست، البته نه در مورد همه .

 

روش اول که مشخصه .

روش دوم هم به این صورت هست که مثلا اگر هفته ای میانگین سه بار خودارضایی میکنید هفته اول طرح بکنیدش دو بار . هفته بعدش بکنیدش یک بار . هفته بعدش هم یک بار . هفته بعدش انجام ندید . هفته بعدش یک بار . و دیگه هیچ وقت این کار رو انجام ندید .

یا مثلا کسی که روزی میانگین چند بار خودارضایی میکنه مثلا سه بار در روز، حتما باید به مرور فاصله بین خودارضاییهاش رو زیاد کنه . مثلا هفته اول طرح بکندش روزی دو بار در روز . هفته بعدش بکندش روزی یک بار در روز . هفته بعدش کلا سه بار این کار رو انجام بده ( پخش شده در روزهای هفته) . هفته بعدش کلا دو بار . هفته بعدش کلا یک بار . و دیگه هیچ وقت این کار رو انجام نده .

(البته کسی که میانگین چند بار در روز خودارضایی میکنه ممکنه نیاز باشه که یکی دو ماه دیگه علاوه بر این 40 روز این عادت رو به تدریج کاهش و انجام بده و به صفر برسوندش که در این صورت مثلا اگر سه بار در روز خودارضایی میکنه ، در هفته اول طرح بکندش دو بار در روز ، هفته بعدش یک بار در روز ، هفته بعدش هم یک بار در روز ، هفته بعدش یک روز در میان ، هفته بعدش دو روز در میان ، هفته بعدش کلا دو بار پخش شده در هفته این کار رو انجام بده ، هفته بعدش هم دو بار ، هفته بعدش یک بار ، هفته بعدش هم یک بار ، هفته بعدش هم یک بار ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش یک بار ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش یک بار ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش یک بار ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش انجام نده ، هفته بعدش یک بار ، و دیگه هیچ وقت این کار رو انجام نده )

 

در مورد ترک تدریجی اینجوری هم باشه که مثلا اگر سه شنبه خودارضایی کردید هفته بعدش هم سه شنبه این کار رو بکنید . وقتی طبق برنامه ترک تدریجیتون خواستید خودارضایی بکنید به هیچ وجه خودتون رو با هیچ عامل تحریک کننده ای و یا تخیل تحریک کننده ای ، تحریک نکنید و فقط انجامش بدید، همین .

در ضمن توجه داشته باشید که :

اولا چه در ترک یکباره و چه در ترک تدریجی باید تمام عوامل تحریک کننده رو از بین ببرید و دیگه سمتش نرید . ترک خودارضایی چه به صورت یکباره و چه به صورت تدریجی، بدون پرهیز از عوامل تحریک کننده به هیچ وجه امکان پذیر نیست .

دوما باید از خیالات جنسی و تحریک کننده پرهیز کنید . اگر فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید سریع در همون نطفه خفش کنید . اون فکر تحریک کننده رو کش ندید و سریع قطعش کنید . به خودتون بگید بسه دیگه . سریع تغییر حالت بدید . سریع ذهن خودتون رو به چیز دیگه ای مشغول کنید . اگر باز هم اومد سراغتون این ذکر رو چند بار بگید: "لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم" . از تنهایی فرار کنید و تا جایی که ممکن هست تنها نباشید .


نذار به مرحله ای برسی که با تمام وجود وسوسه بشی . اینجوری کارت خیلی آسونتره . ولی اگر به این مرحله رسیدی سریع حال و هوای خودت رو به هر طریق درستی عوض کن . بزن بیرون از خونه . تغییر حالت بده . همینجوری بدو تا خسته بشی . بیا تو جمع . از تنهایی و خلوت فرار کن . خلاصه به هر طریق درستی خودت رو از اون حال و هوا خارج کن . آتش شهوتت میخوابه با این کارت .

همیشه سعی کنید به یه چیز مشغول باشید . بیکار نباشید . یکی از محاسنش هم اینه که خیلی از این فکرهای تحریک کننده در اینصورت اصلا به سرتون نمیزنه .

توبه و توکل به خداوند رو (چه در ترک یکباره و چه در ترک تدریجی) فراموش نکن که جفتش یه لحظه زمان میبره . امام محمد باقر (ع) : «پشیمانی از گناهان برای توبه کفایت می کند.»

اگر سختت هست ورزش کنی ، حداقل روزی نیم ساعت بدو (البته روز اول 5 دقیقه بدو و هر روز 5 دقیقه اضافه کن که بعد از 6 روز بشه نیم ساعت و از اون به بعد روزی نیم ساعت بدو . دویدنت هم رو اصول باشه . در مورد خوب دویدن این صفحه رو که کوتاه هم هست حتما بخونید) .

نماز ، احترام به پدر و مادر ، کمک خواستن از اهل بیت (علیهم السلام) بسیار کمکت میکنه برای ترک . همچنین سعی کن دیگه به خودارضایی و عوارض اون فکر نکنی .

و نکته آخر اینکه اگر خدای نکرده لغزشی در راه ترک یکباره و یا تدریجیت داشتی ، به هیچ عنوان دلسرد و ناامید نشو و ترکت رو ادامه بده . اگر ترکت رو ادامه بدی و تحت هیچ شرایطی متوقف نکنی قطعا این عادت رو ترک خواهی کرد .  

 

نکته مهم: عزیزانی که در این طرح شرکت میکنند سعی کنند در این 40 روز، هر روز یا حداقل چند روز یک بار نظر بذارند . از موفقیتهاشون بگن . از مسائل و مشکلاتی که براشون پیش اومد بگن . تجربه هاشون رو بگن . پاسخ دیگران رو بدن . به دیگران روحیه بدن . حرفی دارن بیان کنن . خلاصه سعی کنند هر روز یا حداقل چند روز یک بار نظر بذارند . نظرات شما برای دیگران و خودتون بسیار مفید و ارزشمند و کمک رسان هست . به امید موفقیت همه شما عزیزان .

بنده تو این صفحه سعی میکنم پاسخی به سوالات و نظرات ندم .

 

یا علی

 

 


سلام .
بچه ها فردا اولین روز از ترک 40 روزه هست . امیدوارم همتون موفق باشید . سعی کنید هر روز نظر بذارید . تجربه هاتون رو بگید . به همدیگه کمک کنید . برای همدیگه دعا کنید . طبق روایات نزدیکترین و سریعترین دعا به اجابت، دعای انسان پشت سر برادر دینیش هست .
امام باقر (ع) می فرمایند: دعای انسان پشت سر برادر دینی اش، نزدیکترین و سریعترین دعا به اجابت است.

به امید موفقیت همه شما عزیزان . انشاالله این 40 روز ترکِ یکباره یا تدریجی، یعنی پاکی همیشگیت و تولد دوبارت . مطمئن باش . 

 

 

 


سلام . خدا قوت و خسته نباشید به همه شما یاران .

تو روز سوم هستیم . خیلی ممنون که نظرات خودتون رو بیان میکنید . این نظرات بسیار بسیار مفیدن . هم برای دیگران و هم برای خودتون . نظراتی که شما میدید و توصیه ای که شما به دیگران میکنید خیلی تاثیرگذارتر و مفیدتر از صحبتهای این حقیر هست .

بنده هم توصیه میکنم که همیشه سعی کنید خودتون رو مشغول نگه دارید . سعی کنید بیکار نباشید . حضرت علی علیه السلام میفرمایند : اگر نفس خود را به کاری مشغول نکنی او تو را مشغول میکند.

انشاالله همتون موفق میشید و شیرینی ترک رو همتون میچشید .

 

 

 


سلام به همه یاران عزیز .

9 روز گذشت . خدا قوت . چشم رو هم بذاری بقیش هم به لطف خداوند میگذره . تبریک به همه کسایی که تاحالا به صورت یکباره و یا تدریجی این عادت رو ترک کردند .

و همچنین به همه عزیزانی که لغزش داشتند این رو بگم که با قدرت ، همپا با بقیه بچه ها ترکتون رو ادامه بدید . فقط وقتی 40 روز تموم شد تعداد روزهای قبل از لغزشتون رو بهش وصل کنید . عزیزانی هم که در برنامه ترک تدریجیشون لغزش داشتند فقط همون هفته که لغزش داشتند رو دوباره هفته بعدش تکرار کنند و در ادامه طبق برنامشون پیش برند .

به امید موفقیت همه شما همراهان عزیز .

 

 

 


سلام . خدا قوت به همه دوستان و عزیزان همراه .

16 روز گذشت . دوست عزیزم متن زیبایی رو آماده کردند که اینجا قرارش میدم:

بیعت نامه

خدایا این یک نامه یا یک عهد نامه است که برایت مینویسم

من با تو عهد میبندم که به مرور تمامی گناهانم را ترک کنم

خدایا این یک عهد نامه کتبی است که برایت مینویسم که نشان میدهد دیگر نمیخواهم با حرف یا یک عذر خواهی ساده گناهانم را ببخشی....

این بار میخواهم با عملم به تو نشان دهم که از خودارضایی خسته ام،و با ترک کامل این گناه به تو نشان دهم که چقدر دوستت دارم

خدایا خودارضایی علاوه بر اینکه جسمم را نابود کرده،تو را از من دور کرده که این بدترین درد برای من است و بین من و تو یک حصاری کشیده که دیگر نمیتوانم لذت با تو بودن را حس کنم و من این بار این حصار را میشکنم

خدایا از ته دل اقرار میکنم که پشیمانم،پشیمانم بابت تمام گناه هایی که کردم

این بار به تو قول میدهم که تا لحظه ای که اجازه ماندن در این دنیا را به من میدهی دیگر این کار را تکرار نکنم و موجب آزار تو نشوم...

خدایا این بار به تو ثابت میکنم .

 


 

 

نظرات خودتون رو حتما بیان کنید .

 

 

حتما حتما بخونید : فواید بیشمار ترک خود ارضایی (صفحه 1)

حتما بخونید : مراحل نه گانه ترک خود ارضایی (صفحه 80)

حتما بخونید : آثار سوء خود ارضایی و توصیه های بسیار مهمی برای ترک آن (صفحه 76)

حتما بخونید : به ترک خود ارضایی هم فکر نکن (صفحه 79)

حتما بخونید : قدم به قدم تا ترک خود ارضایی (صفحه 22)

حتما بخونید : بارها در راه ترک خود ارضایی شکست خوردم، چه کنم؟ + راهکارهای عملی تقویت اراده (صفحه 43)

حتما بخونید : پاسخ به نظرات و سوالات پرتکرار شما در مورد خود ارضایی (صفحه 78)

 

 

 


نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com


پيوندها