تايتل قالب
ایست استمنا


صفحه 86

نظرات شما در وبلاگ ایست استمنا (16)

 

 

توجه: شماره صفحاتِ وبلاگ در ستون کناری وبلاگ تماما درج شده. پس اگر آدرس لینکی با اشاره به شماره صفحش برای خوندن توصیه شده بود شما به ستون کناری همین وبلاگ مراجعه کنید و روی صفحه مورد نظر کلیک کنید. این، راه درست برای باز شدن و مطالعه متن کامل و ویرایش شدۀ اون صفحه هست. اگر شماره صفحه هم ذکر نشده بود (لینکهای istemna) لطف کنید در قسمت نظرات بفرمایید که خدمتتون شماره صفحه رو عرض کنم و در متن هم درج بشه انشاالله.

 

صفحه 23
reza
دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۳ ۱۵:۳
ممنونم عالی بود
عبدخدا
پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳ ۷:۴۱
سلام یکی ازراه های بسیارخوب درمان دانلود کلیپ نجات ابدیت هستش بزنید توصفحه اصلی گوگل نجات ابدیت و ترک کن یاعلی موفق باشین
mahdi
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۲:۴۱
سلام خیلی ممنون از توضیحات من از همین الان تسمیم گرفتم که ..... زدن رو کنار بزارم
بشیر
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۹
باعرض سلام وخسته نباشید
اولتر تشکری خاصی میکنم از اینکه مطالب نهایت مفیدی را شریک ساختید
دوما یک سوال داشتم آن این است که آیا کسی که عادت به این عمل زشت دارد آیا تاثیری روی آلت آن هم دارد یاخیر منظورم که آلت آن خورد میماند ورشد نکند؟
پاسخ:
سلام . سلامت باشید . خواهش میکنم .

نه بعید میدونم . اگر هم تاثیری داشته باشه در صورت ترک و دوری از عوامل تحریک کننده، از بین خواهد رفت .
مسعود
جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۳ ۲۱:۱۶
باسلام. من ازلحاظ عقیده اسلامی بسیار بالا هستم روزانه نماز کامل که میخوانم هیچ حتی نافله ها وبیشتر مستحبات را انجام میدهم وکلیه اموردینی راتاحدودمتوسط بلد هستم وحتی درماه رمضان سی روز را روزه گرفتم ولی متاسفانه مشگل من علاقه شدید به دیدن تصاویر دختر ونامحرم در هرشرایطی فقط به صورت عکس هست نه این که فکر کنید تو خیابون چشم چرانی زیاد میکند شاید بگم به ندرت ((وای به حال کسی که به گناه خود اقرارکند))حضرت علی میگوید این مطلب را....... حال همین مطلب باعث شد که به عمل زشت خود ارضایی روی بیاورم تاحالا علائمی روکه گفتید نداشتم فقط سردرد داشتم در روز بعد این عمل. حالا که همه کارهایی که گفته اید انجام دادم ولی نتوانستم ترک کنم .اگر این عمل نبود من پیشرفتهای بیش تری داشتم بااین که الان تدرس در بعضی مدارس ابتدایی را برعهده دارم.بسیار زیا مطالعه میکنم همین عمل باعث بی رمقی من در مطالعه بشه .
1)وقت ازدواج من فرانرسیده باسن 22سال 2) فرد مورد علاقه خودم رو پیدا نمیکنم3)چکاری بعداز استمنا باعث میشه فشار کمتری به عدم دفع 60 قطره خون وفشارعصبی بشه
((کلیه دلایل علمی ودینی وشرعی ترک این عمل را میدانم ولی نمیتوانم به ان عمل کنم)) ودرپایان معصومی به نقل ازقران میفرماید((خداوند جوان توبه کار را دوست دارد))ومولا علی(( ع))میفرماید ((توبه کننده ازگناه مانند کسی است که گناه نکرده باشد)) ممنون سریع تر جواب بدین . وتبارک الله احسن الخالقین.یاعلی .
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .
اگر شرایط ازدواج رو دارید، سن 22 سال سن کمی نیست برای ازدواج .
انشاالله پیدا میکنید . در رابطه با ازدواج با یک روانشناس ماهر مشورت کنید و سوالتون رو از ایشون بپرسید .
در مورد سوال سومتون : نمیدونم . هر چند که در هر صورت تاثیر روانی و عصبیش رو خواهد گذاشت و نمیشه جلوش رو گرفت .

مسعود جان شما خودارضایی رو ترک کنید و از عوامل تحریک کننده هم دوری کنید انشاالله حالتون مثل سابق و حتی شاید بهتر از سابق هم بشه . در زمینه درس و مطالعه هم همینطور . بعد از ترک دیگه تاثیراتی که روی مطالعتون و ذهن و حواستون داشته از بین خواهد رفت انشاالله . ترک کن و فقط عجله نکن و همه چیز رو بسپر به خداوند . از عوامل تحریک کننده مثل عکس هم حتما باید پرهیز کنی تا بتونی ترک کنی و خوب خوب بشی .
بقیش در پست بعد ...
...ادامه پاسخ پست قبلی
شنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۸
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :

آیا دیدن عکس انقدر ارزش داره که زندگی این دنیا و اون دنیات رو تحت تاثیرش قرار بدی ؟ یعنی یه عکس یا فیلم میخواد سرنوشت تو رو تعیین کنه ؟
توبه کن و توکل کن به خدا و ترک تدریجی رو شروع کن . در مورد ترک تدریجی در صفحه 30 مورد 47 توضیح دادم . از عوامل تحریک کننده هم کاملا دوری کن . تخیلات تحریک کننده هم به خودت راه نده و اگر یه وقت اومد به ذهنت در همون نطفه خفشون کن . یادت باشه که ترکت رو نباید تحت هیچ شرایطی (هیچ شرایطی) متوفق کنی حتی اگر خدای نکرده لغزشی در راه ترک داشتی نباید ترکت رو متوقف کنی . فقط به آخر کار فکر کن . مطمئن باش که یه روزی میاد که خودت رو میبینی در حالی که پاک پاک شدی و کاملا رها از خودارضایی و کاملا خوب و سرحال سرحال شدی و اثری از عوارض این عادت مضر نیست به لطف خداوند .
صفحه 43 وبلاگ رو همین الان حتما بخون: http://istemna.blogfa.com/post/58

هر وقت نظری داشتی بیان کن . موفق باشی . در پناه حق
حسین
سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۲۲
ممنونم نجات پیدا کردم
پاسخ:
خواهش میکنم . موفق باشید . در پناه حق
eli
جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰
سلام خسته نباشید
اگه پرده بکارت پاره بشه مگه همون موقع نباید خون بیاد؟؟مثلا میشه شب پاره بشه وصبحش خون بیاد؟؟؟؟؟؟
ممنون ازسایت خوبتون
پاسخ:
سلام . سلامت باشید .
فکر نمیکنم اون خون ربطی به پرده بکارت داشته باشه . اون خون شاید مربوط به قاعدگی باشه . در هر صورت این سوالتون رو از یک پزشک متخصص زنان بپرسید .
موفق باشید . در پناه حق
پریا
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۷:۳۲
باسلام من در دوران راهنمایی حدود دو سال خودارضایی داشتم به مدت هفت سال ترک کردم الان یه مدتی دوباره شروع کردم احساس میکنم خدا دیگه دوستم نداره چیکار کنم؟
پاسخ:
سلام .

اشتباه فکر میکنید . این فکرها القائات شیطان هست برای اینکه ناامیدتون کنه . نا امیدی بزرگترین گناه هست . هیچ کسی به اندازه خداوند ماها رو دوست نداره .

می گویند در یکی از جنگها در هوای سوزان صحرا؛ رزمندگان مسلمان پسر بچه ای را دیدند که بر روی ریگهای داغ ایستاده بود.

ناگهان مادر این پسر بچه از خیمه بیرون آمد و با عجله خود را به کنار پسر رسانید و او را بغل کرد و خودش روی زمین خوابید تا حرارت ریگهای داغ صحرا پای پسر بچه را نسوزاند!

در حالیکه مادر روی زمین خوابیده بود مدام تکرار می کرد: پسرم! پسرم! پسرم!....همه رزمندگان از دیدن این صحنه عاطفی که نشانه عمق محبت مادر نسبت به فرزندش بود به گریه افتادند! آنها مادری را می دیدند که بدنش می سوخت تا کف پای فرزندش نسوزد!پیامبر رحمت؛ حضرت محمد صلی الله علیه و آله و سلم نیز با دیدن این صحنه به وجد آمدند و آنگاه گفتند: آیا از مهربانی این زن نسبت به پسرش تعجب کردید؟!

همه گفتند: بله یا رسول اللهپیامبر فرمود: پس براستی خداوند تعالی نسبت به تمام شما مهربانتر است از این زن نسبت به پسرش!

همه مسلمانان از این بشارت رسول خدا به وجد آمدند و فوق العاده خوشحال شدند!

توبه کنید و بذاریدش کنار . خداوند مشتاق توبه و بازگشت ماهاست . در حدیث قدسی خداوند میفرماید: اگر آنهایی که به من پشت کرده اند می دانستند که من چه اندازه انتظار دیدن آنها را می کِشم و چه مقدار مشتاق توبه و بازگشت آنها هستم هر آینه از شدت شور و شوق نسبت به من جان می دادند و تمام بند بند اعضایشان به خاطر عشق به من از هم جدا می شد.

دستتون رو هیچ وقت از دست خدا جدا نکنید . موفق باشید . در پناه حق


صفحه 25
مهدی
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۲:۳۳
مطالب خوبی بود. من و میدونم خیلیای دیگه هم هستن الان 7 یا8 ساله ک ن مدام ک روزی چن بار ولی هفته ای 4 یا 3 بار بوده و با این ک خیلی درسم خوب بوده و هست احساس میکنم حافظه کوتاه مدتم دچار اختلال شده. من الان21سالمه و عوارض این کارو فهمیدم تا قبل از این فکر نمیکردم طوری باشه فقط فکر میکردم از لحاظ شرعی مشکل داره حالا 1_ شما این پاسخایی ک ب کاربرا دادین از روی علم دادین یا به خاطره امید دادن بوده2_ اگه من این دفه کامل ترک کنم آیا حافظه و تمرکزم درست میشه؟(خواهش میکنم صادقانه جواب بدین)
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

1- تماما از روی تجربه دیگران و خودم و تحقیقاتی هست که کردم . دلیلی نداره که بخوام امیدواری الکی به کسی بدم دوست من . چه دلیلی داره که بخوام با یه سری دلگرمی الکی و توهمات ، یه سری جوون رو خدای نکرده سرکار بذارم ؟ شما خودارضایی رو ترک کن و از عوامل تحریک کننده هم فاصله بگیر خودت فوایدش رو انشاالله خواهی دید . شک نکن .

2- صادقانه جواب میدم . بنده همیشه سعی کردم صادقانه جواب بدم . صد در صد درست میشه انشاالله . فقط یادت باشه : ترک خودارضایی و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده . اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنت رسید در همون نطفه خفش کن . در صورت ترک خودارضایی و پرهیز از عوامل و تخیلات تحریک کننده ، حافظه و تمرکز حواست صد در صد درست خواهد شد انشاالله . فقط عجله نداشته باش و به عوارضش سعی کن دیگه فکر نکنی و بیخیال باش . توبه و توکل به خداوند رو فراموش نکن که 1 دقیقه هم زمان نمیبره . برای توبه هم پشیمانی کافی هست . هیچ وقت هم ناامید نشو حتی اگر در راه ترکت لغزشی داشتی به هیچ وجه ترکت رو متوقف نکن .
موفق باشی . در پناه حق
حسن
چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۳ ۱۷:۵۱
سلام عزیزان بدجور داغونم سرصحبتم با اوناییه که هنوز عوارضشو ندیدن (که البته خدانکنه ببینن)
من 27 سالمه که تغریبا از پانزده سالگی شروع کردم بعد از گذشت چندسال و مشخص شدن عوارض اولیه از قبیل تاری دید و کم شدن حافضه و ... الان عوارض بعدیش شروع شده که حتما بخونید
اولش مفصل انگشت کوچیک پای چپم به شکل کاملا خود به خود ولی بسیار شدید به نحوی که مجبور بودم مسکن بخورم درد گرفت (ولی من بدون اینکه متوجه بشم دلیلش چی میتونه باشه همچنان خودارضایی میکردم) بعد یکماه درد لگنم شروع شد به نحوی که الان از شدت درد درست نمیتونم بشینم بعد چند وقت عضلات دور آلت تناسلیم داغون شد که گلاب به روتون حتی توالت هم نمیتونم برم ازتغریبا دوهفته پیشم درد جفت شصت پاهام شروع شده که بخدا حس میکن دارن میشکنن الان تغریبا یک ساله از شروع دردام میگذره ولی هر روز بدتر از دیروزم و هیچکدوم از دردام خوب نشده لازم به ذکره تو هرمرحله پیش انواع متخصص رفتم که همشون میگن مشکل پزشکی وجود نداره چون جواب آزمایشات و ام آر آیم خوب خوبه. بخدا نزدیک یک ملیون تومن پول ویزیتو آزمایشو ام آر آی دادم و از کاروبارو تفریح و چیزای دیگه هم افتادم
بعد اینکه دکترا نتونستن بفهمن من چم شده خودم به این نتیجه رسیدم که این دردا از کجا آب میخوره
بچه ها الان چهار روزه توبه کردم و پاکم تروخدا واسم دعا کنید خوب بشم.غلط کردم بخدا
پاسخ:
سلام .

انشاالله با ترک خودارضایی و پرهیز از عوامل تحریک کننده ، تمام مشکلاتت حل خواهد شد . بهت تبریک میگم که داری این عادت پرضرر رو ترک میکنی . یادت باشه که باید از عوامل تحریک کننده هم فاصله بگیری اگر میخواهی خوب خوب بشی .

توکل کن به خدا و تا آخر این راه زیبا برو . تحت هیچ شرایطی هم ترکت رو متوقف نکن حتی اگر لغزشی در راه ترک داشتی . در این صورت و به شرط پرهیز از عوامل تحریک کننده حتما رها میشی و خوب خوب .
از امام حسین و حضرت ابوالفضل یا هر کدوم از معصومین علیهم السلام کمک بگیر . مطمئن باش کمکت میکنند .

موفق باشی . منتظر نظرات بعدیت هستم . در پناه خداوند .
مجید
سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۱۳:۱۲
من الان 27 سالمه، از 8سالگی هم دارم به طرز خودارضایی می کنم و هیچکدوم از این عوارضی رو هم که شما میگین تجربه نکردم،اگر این حرف هایی که شکا مگین درست بود، قاعدتا باید تا الان من دود شده بودم!
پاسخ:
عجله نکن دوست من . اگر ترک نکنی قطعا به سراغت خواهد اومد .

ممکنه کسی خوش بنیه باشه و یا به هر دلیل دیگه ای فعلا دچار عوارضش نشه ، ولی بالاخره زمانی میرسه که عوارضش دونه دونه سراغش میاد . اگر بخوام برات مثال بزنم مثل اینکه کسی سیگار بکشه ممکنه تا ده پونزده سال عوارضش سراغش نیاد پس آیا میشه نتیجه گرفت که سیگار ضرر نداره ؟

این خوش خیالیها رو بذار کنار دوست من و هر چه زودتر این عادت رو بذار کنار که اگر ترک نکنی ، خودت عوارض مختلفش رو تجربه خواهی کرد . ضمن اینکه بعدا در زندگی زناشویی هم خدای نکرده به مشکل برخواهی خورد .

موفق باشی . در پناه حق .
دوست
پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۳ ۱۱:۵
با سلام.
میشه بگید فرق استشها با استمنا چیه؟ ممنون
پاسخ:
سلام .

به خودارضایی مردان استمنا میگن و
به خودارضایی زنان استشها (البته استمنا هم برای زنان به کار میبرن که معنیشون یکیه) . که هر دو، گناه کبیره و پر از عارضه هست . ترکش هم سراسر فایده .

موفق باشید . در پناه حق .


صفحه 26
kamran
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۳ ۰:۳۰
سلام دوست من
تعداد روزهای ترکم به لطف خدا به 23 روز رسیده.
یه سوال دارم که شاید قبلا هم پرسیدم ولی الان میخوام به یه شکل دیگه مطرح کنم ، اونم اینکه معمولا بعد از ترک تا 10 روز (بعد از آخرین خودارضایی) طول میکشه که کیسه های منی پر بشن تا اون شخص محتلم بشه یا شایدم نشه. حالا من سر 21 روز خیلی فشار بهم اومده بود و تو خواب هم محتلم نمیشدم و بخاطر همین چندتا عکس اونطوری دیدم و با آلتم بازی کردم وتقریبا به مرز خودارضایی هم رسیدم البته خودمو کنترل کردم ، تا شب بخوابم و محتلم بشم که همینطورم شد و محتلم شدم الانم احساس سبکی میکنم ولی دیگه نمیخوام این روش رو تکرار کنم . الان ازتون میخوام لطفا بهم بگید که با اینکه به مرز خودارضایی رسیدم ولی انجامش ندادم ، آیا راه ترکم سختتر شده ؟به پروستات یا کمرم فشار زیادی اومده؟یا بااین کار موانع زیادی جلوی راه خودم قرار دادم؟
پاسخ:
سلام . خدا قوت . بهت تبریک میگم دوست من . انشاالله برای همیشه رها خواهی شد .

جواب هر سه تا سوالتون نه هست . ولی دیگه این کار رو تکرار نکنید . نیازی نیست شما کاری کنید که در خواب جنب بشید .

سیستم بدن انسان طوری طراحی شده که وقتی لازم باشه بدنتون خودش در خواب واکنش نشون میده . پس شما نیاز نیست که مدیریت بکنید این قضیه رو . اگر این کارتون تداوم داشته باشه ، این عملتون مضر هست . ولی الان الحمدالله خودتون متوجه شدید که نیاز به این کار نیست پس خیالتون راحت باشه و دیگه این کار رو تکرار نکنید .

خیلی مراقب وسوسه های شیطان باشید . شیطان به لطائف الحیل تمام سعیش رو میکنه که دوباره برتون گردونه به سمت خودارضایی و عوامل تحریک کننده و تخیلات تحریک کننده . پس خیلی مراقب باشید و فریب شیطان رو نخورید . قطعا به لطف خداوند برای همیشه این عادت رو ترک خواهید کرد . توکل به خداوند رو فراموش نکنید .

موفق باشی . در پناه خداوند .


صفحه 28
محمد
یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۲۱
سلام.من از سن 12 سالگی شروع کردم به استمنا من الان 18سالمه که هنوز هم دارم این کارو میکنم هر کاری که میخوام بکنم ترکش کنم نمی تونم خداییش دارم دیونه میشم.تورو خدا کمکم کنید.
پاسخ:
سلام محمد جان . شما باید به تدریج این عادت رو ترک کنید و به مرور زمان و طی یه مدت مثلا سه ماه این عادت رو به صفر برسونید . ترک تدریجی هم ربطی به ضعف اراده نداره چون هیچ ارتباطی به هم ندارند . شما کاری که سالهاست بدنت بهش عادت کرده رو به یکباره ترک نکن . اینجوری احتمال اینکه دوباره بری سمتش بیشتر هست . در مورد ترک تدریجی در صفحه 30 مورد 47 توضیح دادم . باز هم اگر سوالی داشتی حتما بیان کن .
پس حتما این عادت رو به تدریج به صفر برسونش . اولش هم حتما توبه کن (برای توبه هم پشیمانی کافی هست) و توکل کن به خداوند و تصمیم بگیر که این عادت رو به مرور به صفر برسونی و برای همیشه خودت رو ازش رها کنی .
از عوامل و تخیلات تحریک کننده باید دوری کنی . اگر هم فکر تحریک کننده ای به ذهنت رسید در همون نطفه خفش کن و نذار اون فکر ادامه پیدا کنه . همین الان تمام عوامل تحریک کننده رو از بین ببر و نذار اثری از هیچ کدومشون باقی بمونه .
یادت باشه که تحت هیچ شرایطی ترکت رو متوقف نکنی حتی اگر خدای نکرده لغزش در راه ترکت داشتی به هیچ وجه ترکت رو متوقف نکن و نا امید و دلسرد نشو . فقط به آخر کار فکر کن . مطمئن باش که در این صورت حتما موفق خواهی شد به لطف خداوند . شک نکن .

همین الان صفحه 43 وبلاگ رو حتما بخون . واقعا کمکت میکنه . سعی کن بارها صفحه 43 رو بخونی: http://istemna.blogfa.com/post/58

موفق باشی دوست من . هر وقت نظری داشتی بیان کن . در پناه خداوند .
علیسان
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۳۰
عزیزان به نظر من اگه انسان ایه 33 سوره نور را درک کند هیچ مشکلی نخواهد داشت خداوند یوسف را به چه جایی رساند


صفحه 29
قاسمی
سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۳ ۰:۱۷
آقا تو یا ورزش نکردی یا از علم چیزی سر در نمیاری.عزیز جان نمیدونی برو تحقیق کن چرا حرف مفت تحویل مردم میدی.بعد ورزش تستسترون تو بدن ترشح میشه.میل جنسی یه ورزشکار از یه آدم معمولی بیشتره.
پاسخ:
سلام .

فلسفه اینکه ورزش باعث کنترل میل جنسی میشه چیز دیگری هست . ورزش انرژیت رو تخلیه میکنه . روح و روانت رو آرام و شاداب میکنه . اضطرابت رو کمتر میکنه و ... که اینا باعث میشه میل جنسیت کنترل بشه . برای اینکه منظورم رو بهتر متوجه بشید صفحه 53 رو بخونید: http://istemna.blogfa.com/post/69

موفق باشی . یا علی


صفحه 30
ناشناس
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۱۹:۳۴
سلام من حالم خیلی بده الان که دارم اینو مینویسم چن دقیقه پیش خوذمو ارضا کردم خیلی پشیمونم نمیدونم چه جوری ترکش کنم تا حالا خیلی تصمیم به ترکش گرفتم ولی بازم جلق زدم قبل از اخرین جلقم یه هفته بود نزدم ولی بازم زدم دلیل اصلیشم فیلم های سکس و چیزای تحریک کننده ست وقتی میخوام ترک کنم هر چی فیلم سکس دارم حدف میکنم ولی بازم میرم و دانلود میکنم و جلق میزنم نمیدونم چیکار کنم حتی وقتی که میخوام جلق بزنم به این فک میکنم که جلق چه ضررایی داره واینو به خودم میگم که مگه قرار نبود ترک کنم ولی اینا هیچ تاثیری نداره بازم میزنم چیکار کنم من یه پسرم 22 سالمه
پاسخ:
سلام . اگه میخواهی این عادت رو ترک کنی اول باید این فیلمها رو ترک کنی . محال هست غیر از این . این فیلمها رو هم اگر خودت بخواهی و ارتباطت رو با خدا قوی تر کنی صد در صد رها میکنی .


این دو تا کار رو که میگم حتما دقیق انجام بده :

1- همین الان هر چیزی که ممکنه باعث تحریکت بشه رو از بین ببر و دیگه اصلا سراغ عوامل تحریک کننده نرو . مثلا اگر تو بوک مارکت سایت خاصی هست یا چتی یا ... هر چیز (خودت بهتر خودت رو میشناسی) دیگه ای که باعث تحریکت میشه . همه رو همین الان از بین ببر و نذار حتی 1 عکس باقی بمونه . همچنین از تخیلات تحریک کننده دوری کن و اگر هم فکر تحریک کننده ناخودآگاه به ذهنت رسید در همون نطفه خفش کن و نذار ادامه پیدا کنه .

2- خودارضایی رو به تدریج ترک کن و به مرور زمان به صفر برسونش . ترک تدریجی رو هم میتونی مراجعه کنید به صفحه 30 وبلاگ ، گزینه 47


این چند تا کار رو که میگم هم حتما انجام بده چون کارت خیلی جلو میفته و راحت تر و سریع تر میتونی این عمل پرضرر رو ترک کنی . شاید بعضیهاش هم به نظرت بی ربط بیاد ولی کاملا مرتبط هست . حتی اگر به این چیزها اعتقاد نداری باز انجامشون بده :
بقیش در پست بعد ...
حاج مهدی
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۳ ۲۱:۵۷
سلام
اولا من واقعا خوشحالم که ادمای خوبی مثل شما میان وقت میذارن و جوونا رو راهنمایی میکنن
خب برای همه دلسوزان مثل شما دعا گو هستیم و از صمیم قلب دوستتون دارم
اما مساله بعد بنده پزشکی میخونم و مطالبی که رفرنس دادید صحیح هست اما خیلی مقاله های علمی هم در تائید استمنا هست البته به افراط معتقد نیستن با حدود مشخص رو بی اشکال.و پیش برنده میدونن
ولی در کل من خودم در استیج معتادی هستم ولی قصد ترک دارم
خسته شدم دیگه
خستهههههه
التماس دعا
قربونتون برم
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . وظیفه هست .

نه . خودارضایی به میزان خیلی کم هم ضرر داره (به صفحه 35 مراجعه کن) . ضمن اینکه نمیشه کم نگه داشت به دو دلیل (به صفحه 61 مراجعه کن) .

صفحه 35 : http://istemna.blogfa.com/post/38
صفحه 61 : http://istemna.blogfa.com/post/77

انشاالله با توکل به خداوند برای همیشه این عادت پرضرر رو رها میکنی . موفق باشی . در پناه حق
... ادامه پاسخ پست قبلی
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۵۹
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :

- نمازت رو حتما مرتب بخون.
- از ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیر (مدد از حضرت ابوالفضل و امام حسین علیهم السلام رو فراموش نکن)
- ورزش . ورزش . ورزش . یه ورزش که قشنگ خستت بکنه البته رو اصول مثل شنا - دو میدانی - رزمی و ... . خیلی تاثیر گذار هست .
- به پدر و مادرت بیشتر احترام بذار . شاید به نظرت بی ربط بیاد ولی این کارو که بکنی ، کارات اصلا جور میشه .
- روزه خیلی میتونه بهت کمک کنه . روزه، شهوت رو تعدیل و کنترل میکنه . میتونی از روزه هم برای ترک استفاده کنی .

صفحه 22 و 43 وبلاگ هم خیلی میتونه بهت کمک کنه . صفحه 43 رو بارها بخون که راهکارهاش قشنگ تو ذهنت بمونه .

صفحه 22 : http://istemna.blogfa.com/post/23
صفحه 30 : http://istemna.blogfa.com/post/32
صفحه 43 : http://istemna.blogfa.com/post/58

با توبه و توکل به خداوند ترک تدریجی رو شروع کنید . هیچ وقت هم ناامید نشید و به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید حتی اگر لغزشهایی در راه ترک داشتید دلسرد و ناامید نشید و برید به سمت خداوند و ترک این کار . تکرار میکنم به هیچ وجه و در هیچ شرایطی ترکتون رو متوقف نکنید . در این صورت حتما موفق خواهید شد . شک نکنید . از راهکارهایی هم که بهتون گفتم استفاده کنید واقعا کمکتون میکنه .

اما دو راهکار دیگه هم بهت میگم خیلی بهت کمک میکنه . امتحان کن . امتحانش که ضرر نداره :
بقیش در پست بعد ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۴:۳
پاسخ:
... ادامه پاسخ پست قبلی :

اولی یه روش روانشناسانه ساده ولی بسیار تاثیرگذار که بهش میگن انزجار درمانی (شرطی سازی بیزاری آور) :
یه کش پلاستیکی محکم بردار ببند به مچت و یا به بازوت . هر وقت تحریک شدی و خیالات جنسی اومد سراغت و یا فکر خودارضایی زد به سرت، این کش پلاستیکی رو محکم چند بار بکش و رها کن به طوری که در مچ یا بازوت درد شدیدی ایجاد بشه . این کار باعث میشه تحریکات و تخیلات جنسیت خاموش بشه و همچنین فکر خودارضایی از سرت بپره . اگر این روش رو جدی و خوب انجام بدی بعد یه مدت یه حالت انزجار از خودارضایی و این تخیلات پیدا میکنی و انشاالله با این کار استمنا و این تخیلات رو ترک میکنی و برای همیشه رها میشی ازش .

دومی هم این هست که تا این تخیلات جنسی اومد سراغت و یا فکر خودارضایی زد به سرت سریع یه شلوار بیرون بپوش و تصمیم بگیر مثلا چند دور تو کوچکتون یا هر جای دیگه بدویی . انقدر بدو که دیگه جون نداشته باشی . اون وقت خودت میبینی که چطور اون آتیشی که داشت شعله ور میشد ، خاموش میشه و فکر خودارضایی هم از سرت میپره . با این روش خیلیها تونستند خودارضایی رو ترک بکنند .

به لطف خدا اگر این دو تا کار رو درست و جدی و خوب انجام بدی ، خودارضایی و این تخیلات رو برای همیشه ترک میکنی . خودت میدونی که ارزشش رو به معنای واقعی کلمه داره . کلا با رهایی از این عادت ، خودت رو دوباره متولد میکنی و مزه یک زندگی جذاب رو خواهی چشید انشاالله .

اون صفحاتی که بهت گفتم رو حتما بخون . صفحه 43 رو اول بخون : http://istemna.blogfa.com/post/58

موفق باشی دوست من . هر وقت نظری داشتی بیان کن . خداوند پشت و پناهت
مهسا
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۰:۵۱
سلام من چندساله مبتلام نزدیکه 10 سال
اما خیلی کم این کارو میکنم شاید در ماه 2بار
دارم ترک میکنم
میخواستم خواهش کنم بهم بگید که بعدا ممکنه کسی بفهمه یا واسه بچه دار شدنم مشکلی پیش بیاد یا هر مشکل دیگه ای
تروخدا بهم جواب بدید
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . بهتون تبریک میگم که دارید این عادت پرضرر رو ترک میکنید . قطعا نتایجش رو خواهید گرفت به لطف خداوند .

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مشکلی در بچه دار شدنتون پیش نیومده . پس نگران نباشید .
هنوز ثابت نشده که خودارضایی به طور مستقیم باعث عقیم شدن میشه . بعید هست که این اتفاق براتون افتاده باشه پس نگران نباشید و ذهنتون رو از این افکار و تخیلات خالی کنید، خودارضایی رو رها کنید و به آینده ای روشن بیندیشید.
در مورد ارتباط خودارضایی با ناباروری و عقیمی، هنوز هیچ تحقیق علمی ثابت شده ای از سوی نهاد های علمی معتبر در این زمینه منتشر نشده .

اگر ترک کنید و از عوامل تحریک کننده هم فاصله بگیرید نه . اگر هم علائم و نشانه هایی در اثر خودارضایی پیش اومده باشه با ترکش و پرهیز از عوامل تحریک کننده و گذر زمان برطرف میشه . نگران نباشید .

موفق باشید . در پناه حق
مهسا
چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱:۲۵
ممنون از لطفتون
یه معتاد
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۵
آیا بعد إز ترک عوارضش هم إز بین میره
پاسخ:
سلام .

بله . صد در صد . در صورت ترک خودارضایی و پرهیز از عوامل تحریک کننده انشاالله کاملا از بین میرن . فقط عجله نکنید . صفحه 1 وبلاگ رو هم حتما بخونید . منتظر نظرات بعدیتون هستم . موفق باشید . در پناه حق
kamran
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ ۳:۱۶
سلام
من 4 سال تمام خودارضایی میکردم و یک باره به مدت تقریبا 1 سال ترک کردم یعنی هرطور بود گذاشتمش کنار. البته از همه روشهای ترک اطلاع نداشتم، فقط چندتاشونو بکارمیبردم مثلا ندیدن عکس و فیلم محرک ،یا دوری از جنس مخالف ، ولی در طی این یکسال به مرور این مشکلات برام بوجود اومد:
چنان سردردی گرفتم که خیلی زمان برد تا خوب بشم و درنهایت برای رهایی از سر درد دوباره مبتلا شدم . دمای بدنم بالا میرفت ،صورتم سرخ میشد، هرکاری میکردم حرارت بدنم کم بشه ، نمیشد،انگار که از کوره آجرپزی منو آوردن بیرون. بارها حجامت میکردم، خون میدادم،ورزش شنا و بدنسازی میرفتم ،... . الان مصمم شدم که ترک کنم واسه همیشه ولی بازم میترسم مشکلات بالا برام بوجود بیاد مخصوصا "سردرد".لطفا راهنماییم کنید چکار کنم حرارت بدنم کم بشه ؟ (24 ساله)
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

بهتون تبریک میگم که قصد دارید این عادت پرضرر رو ترک کنید . قطعا نتایج شیرینش رو خواهید گرفت به لطف خداوند .

شما باید به تدریج این عادت رو ترک کنید . شما مدتهاست که این کار رو انجام میدید و بدنتون بهش وابسته شده . باید به تدریج این عادت رو ترک کنید . بستگی به تعداد انجام این کارتون داره . در مورد ترک تدریجی در صفحه 30 مورد 47 توضیح دادم . ولی اگر باز سوالی داشتید حتما بپرسید .

شما به تدریج و به مرور زمان تعداد دفعات خودارضاییتون رو کاهش میدید تا روزی که انشاالله به صفر برسه . اگر هم یه وقتی در برنامه ترکتون لغزشی داشتید به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید . مطمئن باشید که در این صورت حتما این عادت رو رها میکنید و انشاالله مشکلاتی هم که گفتید براتون پیش نمیاد .

ولی اگر با ترک تدریجی هم مشکلاتی که گفتید براتون پیش اومد که بعید میدونم، حتما به پزشک متخصص مطمئن مراجعه کنید و مشکلتون رو خیلی واضح بهش بگید .

ولی با ترک تدریجی انشاالله مشکلتون حل خواهد شد . توبه و توکل به خداوند رو فراموش نکنید که خیلی بهتون کمک میکنه .

منتظر نظرات بعیدتون هستم . موفق باشید . در پناه حق .
dh
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۳:۲۹
سلام ممنون که این همه مطلب مفید و موثر برامون میذارید تا هدایت بشیم انشاالله که هرچی از خدا میخواهید بهتون بده فقط یه سوال شخصی داشتم اگه جواب بدین ممنون میشم اگه هم خواستین ندین .شما خودتون مجردین یا متاهل ؟
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . وظیفست . بنده مجردم .
dh
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۱۳
سلام ممنون که جواب دادید خب آخه برادر من شما که خودتون مارو تشویق میکنین هرچه زودتر ازدواج رو تو برنامه زندگیمون بذاریم پس چرا خودتون که الان سی و خورده ای سالتون هست از این غافله دورید خب به فکر خودتون هم باشید دیگه از ما گفتن بود خب شما حتما برای خودتون علتی دارید اما خب این به نظرتون خوب هست ک کسی که به گفته ی خودش عمل نمیکنه به دیگران سفارش کنه .حرف دلی بود گفتم تا تو دلم نمونه شرمنده که تو زندگی شخصیتون دخالت کردم مقصد دخالت نبود فقط حرف دل بود بازم معذرت
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

همونطور که خودتون گفتید علتی داره که خودم هنوز ازدواج نکردم .

ببینید یه وقتی یه نفر میدونه یه کاری درسته ولی خودش به دلایلی نمیتونه اون کار رو فعلا انجام بده آیا این دلیل میشه که به دیگران نگه اون کار درست هست ؟

البته خیلی از مطالب وبلاگ از جاهای دیگه اورده شده . ولی در اینکه ازدواج تنها راه مشروع ارضای غریزه جنسی هست که شکی نیست و گفتار معصومین علیهم السلام هست . اگر کسی هم شرایط ازدواج رو داره حتما باید ازدواج کنه .

موفق باشی . در پناه حق .
dh
یکشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۳۷
سلام حرفتون کاملا حق و درست بازم معذرت میخوام فقط حرف دل بود.ممنون ازتون
پاسخ:
خواهش میکنم . منتظر نظرات بعدیت هستم . یا علی .
بیگناه
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۳ ۲:۳۰
سلام و درود
ممنون از وبلاگ عالی و پربارتون
از زمان بچگی که خاطرم نیست چه زمانی بوده به این بیماری مبتلا شدم. زمان دبیرستان 8ماه ترک کردم ولی خاطرم نیست چطوری...
الان یک سالی هست که دنبال ترک هستم و یک ماهی است که به طور جدی تصمیمم رو برای ترک گرفتم... مشکلم این هست که بعد از انجام پشیمون نمیشم و چون مشکلات روحی و افسردگی پیدا نکنم خودم رو به بیخیالی زدم .
من دلایل شکستم رو که بررسی کردم متوجه شدم که تقریبا تمام راهکارهای شما رو انجام دادم ولی تک تک مثلا مدتی به عوارض فکر میکردم وقتی شکست میخوردم راه دیگری رو امتحان میکردم ولی الان متوجه شدم که همه راهکارها رو باید با هم انجام بدم..
با وضو به رختخواب رفتن و گفتن 100بار ذکر "لا حول والا قوه علی بالله العلی العظیم" و 120 بار ذکر "امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء"، ختم یک جز قران با معنی در هفته (یعنی هر روز باید 3 الی 4 صفحه قران خواند و اگر فرصت داشتید معنی رو هم بخونیم)
تمرین هایی که برای تمرکز خوبن رو قبل از خواب اگر انجام بدیم هم کمک به ترک خودارضایی میکنه و هم کمک به تمرکز (مثلا شمارش اعداد از 100 تا یک بصورت برعکس .و همچنین به صورت سه تا درمیان و ...)
همچنین سر زدن زیاد به این وبلاگ و خواندن نظرات دوستان
خودم قبلا هر شب این کار رو انجام میدادم ولی توی یک ماه گذشته دوبار
برای همدیگه دعا کردن کمک زیادی میکنه برای ترک و اینکه بهم بگیم که داریم برات دعا میکنیم....
ممنونم که برام دعا میکنین ...
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . ممنون که نظرات ارزشمندتون رو با دیگران به اشتراک میذارید . منتظر نظرات بعدی شما و بقیه دوستان هستیم . موفق باشید . در پناه حق .
fatima
پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۳ ۲۱:۲
سلام من خیلی ترک کردم وهربار میرم سراغش امیدوارم ایندفه دیگه بتونم برامدعاکنید
پاسخ:
سلام .

این دو صفحه رو با دقت بخونید:

صفحه 80: http://istemna.blogfa.com/post/117
صفحه 43: http://istemna.blogfa.com/post/58

بعد از دو صفحه بالا، راهکارهایی که در صفحه 76 گفته شده (بعد از منبع) رو بخونید: http://istemna.blogfa.com/post/112

انشاالله حتما این عادت پرضرر رو برای همیشه ترک خواهید کرد . موفق باشید . در پناه حق .
صادق
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ۱:۱۹
سلام خاستم به دوستام بگم به چیزهایی نگاه کن که لیاقت تورو دارند
جواب بدین لطفا
یکشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۳ ۱۶:۵۳
من 20 سالمه حدود 2 ماه ترک کردم مشکلی خواهد داشت در اینده
پاسخ:
سلام . خدا قوت .

نه خیر در صورتی که دیگه به سمتش نرید، مشکلی نخواهید داشت .

موفق باشید . در پناه حق .


صفحه 31
دوست
سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳
بسم الله الرحمان رحیم
یکی از عواملی که باعث انجام این عمل قبیح می شود عدم دانستن زیان های ان است در این شرایط که به اینترنت وصل هستی قبل از اینکه مطالب قبیح را جوست و جو کنی اول در مورد زیان های ان جوست وجو کن انگاه از تصمیم قبلی خود باز خواهی گشت
مطلب دیگر
در احادیث است ان صلاه تنهی عن الفحشا و المنکر اگر برنماز های یومیه مراقبت داشته باشیم دنبال ان نخواهیم رفت تجربه های شخصی خود من نشان داده که هر وقت استمنا کردم یک از نماز هایم قضا شده بود


صفحه 32
فلانی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۱:۵۳
سلام
پسری هستم ١٧ ساله
از ٨ سالگی در حمام درگیر خودارضایی بودم،بدون هیچ اطلاعاتی
تا ١٢-١٣ سالگی خبری از اخراج منی در من نبود،اما بعد کم کم پدیدار شد و من به خودم شک کردم،تحقیق کردم و یه چیزایی دستگیرم شد،اما جدی نگرفتم
دوم راهنمایی بودم که درگیر خودارضایی با دست شدم
و کم کم همه چیز دستگیرم بود اما خب بهش اعتیاد داشتم
خدا رو شکر در سن ١٤ و نیم سالگی ترک کردم
ولی متاسفانه بعد از ١ سال و خرده ای دوباره حدود ١٠-١٥ بار در حمام انجام دادم
ولی خدا رو شکر چند ماهیه دوباره گذاشتمش کنار،چون بعد از ترک معتادش نشده بودم
میخواستم بدونم،با توجه به این که ١ سال و نیم گذشت و من هیچ تغییری در بینایی خودم مشاهده نکردم و با توجه به چند باری که باز انجام دادم،احتمال درمان چشمام چقدر هست،و آیا با عمل جراحی هم قابل درمانه یا خودش باید خوب شه
و این که دقیقا اسم مشکلی که خودارضایی برای چشم به وجود میاره چی هست،مثلا آب مرواریده،خشکی چشمه،چیه
و این که یه سوال،نمیدونم میتونم منظورم رو برسونم یا نه،حالا میگم،با خدا
یه مدل تحریک لحظه ای هست که با فشار دادن نسبی آلت انجام میشه و منجر به انزال نمیشه و فقط یه لذت لحظه ای داره،میخواستم ببینم آیا این کار،روند درمان رو کند میکنه؟
ممنون میشم جوابمو بدین
اگه امکانش هست جواب رو برام ایمیل هم کنید
سپاس
پاسخ:
سلام
در مورد سوال اولتون چون بنده پزشک نیستم نمیتونم جوابتون رو بدم . البته احتمال داره که خودارضایی به صورت غیر مستقیم باعث ضعیف شدن چشمها بشه . ولی نگران نباشید انشاالله مشکلتون با ترک خودارضایی و دوری از عوامل تحریک کننده برطرف خواهد شد . ضمن اینکه همزمان با ترک و دوری از عوامل تحریک کننده به یک چشم پزشک هم مراجعه کنید و مشکلتون رو دقیق بهش بگید تا درمانهایی که شاید لازم باشه انجام بگیره .
از تخیلات تحریک کننده هم پرهیز کنید و اگر هم فکر تحریک کننده ای ناخودآگاه به ...
بقیش در پست بعد ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۱۵:۴۷
...ادامه پاسخ پست قبلی :

ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و نذارید ادامه پیدا کنه اون فکر .

در مورد سوال دومتون : بله . روند درمانتون رو کند میکنه و در روند بهبودیتون تاثیرگذار هست . اگر میخواهید که واقعا از خودارضایی رها بشید و از دست عوارض روحی و جسمی و معنوی و اجتماعیش واقعا و کاملا رها بشید و شاهد فواید بیشمار و به معنای واقعی کلمه شیرینش باشید ، باید هم خودارضایی رو ترک کنید و هم از عوامل تحریک کننده و هر چیزی که باعث تحریکتون میشه کاملا پرهیز و دوری کنید . همچنین از تخیلات تحریک کننده و شهوت زا باید دوری کنید و اگر فکر تحریک کننده ای هم به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و ادامه ندید اون تفکر و تخیل رو .
هیچ وقت هم نا امید نشید و تحت هیچ شرایطی ترکتون رو متوقف نکنید حتی اگر خدای نکرده در راه ترک لغزش داشتید دلسرد نشید و ترکتون رو به هیچ وجه متوقف نکنید .
مطمئن باش که تمام مشکلاتت حل میشه . فقط کافیه که خودت بخواهی و توکل کنی به خداوند .

موفق باشی دوست من . هر وقت هم نظری داشتی بیان کن . در پناه حق
دخترک
جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳ ۱۳:۴۷
سلام.من یه ماه ترک کردم اما الان دو روزه که از صبح که بیدار میشم حالم بده...یه احساس نیاز شدید دارم یه مایع هایی ازم خارج میشه
دیروز تسلیم شدم اما امروز نمیخوام که تسلیم بشم
دوری از عوامل تحریک کننده خیلیییی سخته...خیلیییییی
خب چی کار کنم؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بده
دلم میخواد خودمو بکشم
اما به خدا چشمت که به یه عکس میخوره خیلی سخته نگاه نکردن
ببخشید...شرمنده...این مایع ها چیه؟؟حالم به هم خورد...غسل هم میخواد؟
پاسخ:
سلام . بهتون تبریک میگم که دارید این عادت پرضرر رو ترک میکنید . قطعا نتایجش رو خواهید دید به لطف خداوند .
اگر این مایع ها در حالت اوج لذت جنسی خارج بشن منی محسوب میشن و غسل واجب میشه وگرنه پاک هستند (اسمشون مذی هست) و غسل هم نمیخواد . این صفحه رو حتما بخونید: http://www.pasokhgoo.ir/node/37969

بله سخت هست . ولی راه درست جلوگیریش اینه که اصلا تو حالت تحریک قرار نگیرید . یعنی عوامل رو باید از بین ببرید . سراغ عوامل نباید برید . اینجوری کارتون خیلی خیلی آسونتر میشه و درستش هم همینه .

این صفحه رو حتما همین الان بخونید: http://www.pasokhgoo.ir/node/37969

و بعد از اون حتما صفحه 43 وبلاگ رو بخونید . سعی کنید بارها صفحه 43 رو بخونید که راهکارهاش قشنگ تو ذهنتون بمونه: http://istemna.blogfa.com/post/58

موفق باشید . صفحاتی که لینکش رو بهتون دادم حتما بخونید . در پناه حق
علی
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ۲۲:۵۸
آیا استمنا می تواند اثری برروی پچه دار شدن بگذارد
پاسخ:

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مشکلی در بچه دار شدنتون پیش نیومده . پس نگران نباشید .

هنوز ثابت نشده که خودارضایی به طور مستقیم باعث عقیم شدن میشه . بعید هست که این اتفاق براتون افتاده باشه پس نگران نباشید و ذهنتون رو از این افکار و تخیلات خالی کنید، خودارضایی رو رها کنید و به آینده ای روشن بیندیشید.

در مورد ارتباط خودارضایی با ناباروری و عقیمی، هنوز هیچ تحقیق علمی ثابت شده ای از سوی نهاد های علمی معتبر در این زمینه منتشر نشده .

توصیه میکنم اگر هنوز خودارضایی رو ترک نکردید حتما ترکش کنید که از دست عوارضش هم خلاص بشید .

موفق باشید . در پناه حق .


صفحه 33
بدبخت که دیگه بدبخت نیست
یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۳ ۲۲:۴۲
من 22 خرداد توی همین پیج تحت عنوان بدبخت واستون کامنت گذاشتم.میخواستم بگم الان 8 تیر هست و من از همون لحظه دیگه این گناهو انجام ندادم و امیدوارم با توکل به خدا دیگه هم انجام ندم.الان خیلی راحتم و آرامش دارم و دارم تمام سعیمو میکنم از عوامل تحریک کننده و فیلم ها دوری کنم.
اگه لطف خدا و شما نبود نمیتونستم.ممنونم.
پاسخ:
خواهش میکنم . موفق باشید . خداوند یار و همراهتون .
مرتضی
سه شنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۳ ۲۳:۶
من قبلا شده بود که روزی سه بار خود ارضایی میکردم اما همیشه بعد اون عمل خودمو فحش میدادم البته اولاش نه اگه شما هم به این مرحله رسیدید هم میتونید ترک کنید و رمضانم بهترین موقعست همیشه موفق میشید.
داوود
چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۲
سلام علی اقا
وبلاگ بسیار خوبی داری
خدا قوت
اینجا خیلی پویا و فعال هست
من هم تجربیات ترک و هر انچه که می دانستم را در وبلاگ تلنگرهای کاتوره ای نوشته ام
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . لطف دارید . بله قبلا به وبلاگتون سر زدم و استفاده کردم و انشاالله استفاده خواهم کرد . خدا قوت . موفق باشید . در پناه حق
نمیدونم
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸
سلام من بیست سالمه و از پنج سال پیش خود ارضایی میکردم رون وباسنم کوچیک مونده و رشد نکرده تناسب چهره و اندامم از بین رفته حافظم خیلی ضعیف شده. خیلی بی خیال شدم و علاوه بر اینا. آلت تناسلیم دفرمه شده خواستم بپرسم. اگه ترکش کنم عوارضش از بین میره؟
پاسخ:
سلام . بله با ترک خودارضایی و دوری از عوامل تحریک کننده عوارضش از بین میره انشاالله . موفق باشید . در پناه حق
نمیدونم
سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۴:۴۰
خیلی. ازتون ممنونم.میشه بگید تقریبأ چ مدت طول میکشه وضعیتم مث. قبل بشه؟
پاسخ:

خواهش میکنم .
ببینید خوب شدن عوارض خودارضایی صد در صد هست ولی ممکنه بعضی عوارض زودتر خوب بشن و بعضی هاش هم دیرتر . طبیعی هست که از بین رفتن عوارض خودارضایی، بسته به شرایط مختلف و برای انسانهای مختلف فرق میکنه .

پس عجله نکنید و برای خودتون ضرب الاجل درست نکنید چون همین باعث استرس میشه و تشدید مشکلات پیش آمده . هیچ گونه حساسیتی از خودتون نشون ندید و کاملا بیخیال باشید .

فقط نکته ای که خیلی مهم هست اینه که رابطه مستقیمی بین زمان از بین رفتن عوارض با نپرداختن به عوامل و تخیلات تحریک کننده (علاوه بر ترک استمنا و استشها) وجود داره . پس خودارضایی رو با توکل به خدا ترک کنید و به چیزهای تحریک کننده و شهوت زا هم نپردازید و از تخیلات جنسی دوری کنید و دیگه کاملا بیخیال باشید . یه زمانی میرسه که خودتون رو میبینید در حالی که عوارض خودارضایی در شما از بین رفتند و به جاش صاحب نعمتهای خیلی با ارزشی شدید انشاالله .

موفق باشید . در پناه خداوند
تو ترکم
جمعه ۳ مرداد ۱۳۹۳ ۴:۴۳
سلم من ۱۶ سالمه و یه سال پیش اولین بار بود که خود ارضایی کردم!!!۶ماه یا ۸ ماه اول خیلی با خودم کلنجار رفتم و جونم بالا میومد تا ترک کنم ولی نمشد!!!!بعدش دیگه یه جورایی عادی شد!!!ولی عوارضش رو هنوز دارم میبینم!!!!واقعا زندگی آدم عوض میشه!!!!اینم بگم خیلی سخته!!!!من تا ۲۰ روز هم بوده که نزدم ولی بعدش دوباره رفتم زدم!!!!نکته اساسی اینه که بعد از ۲۰ روز چی کار کنم!!!!۲۰ روز اول تقریبا آسونه ولی بعد از اون کلا همه چی تو اون لحظات یادت میره و فقط به جلق فکر میکنی و میزنی!!!!تو این موقعیت چی کار کنم!!؟؟
پاسخ:
سلام . صفحه 43 رو بخونید: http://istemna.blogfa.com/post/58

ضمن اینکه حتما یه ورزش انرژی بر رو شروع کنید. صفحه 53:  http://istemna.blogfa.com/post/69
از روش کش شوک هم میتونید استفاده کنید. صفحه 51:  http://istemna.blogfa.com/post/67

افکار تحریک کننده رو در همون نطفه سعی کنید خفش کنید و نذارید ادامه پیدا کنه .


سه تا لینک بهتون دادم . هر سه تا رو حتما بخونید مخصوصا لینک اول . واقعا کمکتون میکنه . موفق باشید . نظری داشتید بیان کنید . در پناه حق
بهنام
چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۳ ۲۰:۳۷
سلام من هفده سالمه و یک ساله ک درگیره این موضوع هستم

ضرر هاشم ب چشم میدیدم ولی دست خودم نبود ... از امروز دیگه گذاشتم کنار و توبه میکنم  

ممنون از توضیحات خوبتون  
امیدوار به لطف خدا
پنجشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۳ ۳:۳۳
سلام
من 24 سالمه حدودا 10 سال که اعتیاد به اینکار پیدا کردم.تو این مدت چندین بار میخواستم ترک کنم اما نشد الان تصمیم جدی دارم که اینکارو انجام بدم تا ازین تنبلی و عذاب وجدان و احساس نارضایتی راحت بشم. یه ماه دیگه عروسیم و حدودا 4ماه دیگه یه ازمون مهم و سنگین دارم که باید براش از اول هفته شروع کنم.
برام دعا کنید که بتونم
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . موفق باشی . حتما . در پناه حق
محسن
شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۱۳
سلام خدمت شما من قبلا خودارضایی میکردم اما الان به لطف خدا ترک کردم اما الان تنها مشکلم شده احتلام حداقل هفته ای یه بار احتلام میاد سراغم من دوس دارم همیشه سرحال باشم اما وقتی محتلم میشم بدنم کوفته و خسته میشه ازتون خواهش میکنم کمکم کنید اگه شده دارو بهم معرفی کنید؟؟؟؟
پاسخ:
سلام . بهتون تبریک میگم دوست من .

چند تا کار رو میگم حتما انجام بده دیگه این خوابها کمتر برات اتفاق میفته . ضمن اینکه حواست باشه به خودت تلقین منفی نکنی . چون جنب شدن در خواب یه چیز طبیعی هست و ضرری نداره . اما شما که داری ترک میکنی یه سری کارها بتون میگم انجام بدید که این اتفاق کمتر براتون بیفته :

- به مسائل تحریک کننده و جنسی و شهوت زا در طول روز اصلا فکر نکن . اگر هم چیزی به ذهنت رسید در همون نطفه خفش کن . چون این افکار و خیالات در جنب شدن در خواب تاثیرگذار هست .
- هیچ وقت با مثانه پر نخواب . حتما قبل از خواب مثانت رو تخلیه کن .
- از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، موز، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب، اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا کن .
- سعی کن با شکم بیش از حد معمول پر، نخوابی .
- هیچ وقت به رو نخواب .
- لباس زیرت به هیچ وجه تنگ و چسبان نباشه . خیلی سخت و خیلی نرم هم نباشه . کلا اگر دیدی لباس زیری پوشیدی که یک درصد بیشتر تحریکت میکنه اون رو دیگه نپوش ...
- خیلی آب و مایعات نخور .
- سعی کن با وضو بخوابی .
- با لباس کامل بخواب .
- وقتی دیگه بیدار شدی سریع رخت خوابت رو ترک کن و دیگه الکی نخواب که خیلی از جنب شدنها تو همین خوابهای اضافه رخ میده .
- یه توصیه هم میکنم اگر انجامش بدی خیلی خوبه . یه ورزش انرژی بر رو شروع کن . طوری که شب که میخواهی بخوابی از خستگی اون ورزشه خوابت ببره .

موفق باشی . در پناه حق
محسن
یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۱۱
ببخشید دوباره مزاحمتون میشم ولی من همه این کارایی رو که میگید انجام دادم قبلا. ورزشم انجام میدم روزهای زوج ورزش سنگین انجام اما بعضی مواقع ما بین این روزها زوج محتلم میشم من میخوام دائمی و واسه همیشه این احتلام از بین بره ایا امکانش هست؟؟؟/خیلی ممنون از شما که پشتیبان ما هستی.
پاسخ:
خواهش میکنم . نه این چیزی هست که خداوند در وجود ما قرار داده . بعضی حکمتهاش رو ما میدونیم و خیلیهاش رو نمیدونیم .

برای همیشه ؟ نه اگر هم امکانش باشه به هیچ وجه سمتش نرید . سمت قرص و دارو هم به هیچ وجه نرید . این فکرها دیگه چیه ؟ این چیزیه که خدا در وجود ما قرار داده و طبق زمانش اگر اتفاق بیفته نه تنها بد نیست بلکه خیلی هم خوبه . شما اون کارهایی که عرض کردم رو مراعات کنید و ورزش رو هم رها نکنید به عوامل و تخیلات تحریک کننده هم نپردازید و دیگه کاری نداشته باشید . فقط هر وقت این اتفاق براتون افتاد بعدش غسل براتون واجب میشه و حتما باید غسل کنید . برای بدنتون لازم هست که این اتفاق میفته .

در ضمن اگر میتونید هر روز ورزش کنید . البته رو اصول . میتونید روزهای فرد ورزش سبکتری انجام بدید .

موفق باشی . هر وقت نظری داشتید بیان کنید . در پناه حق
جواد
دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ ۹:۲۵
سلام علیکم لطفا من حقیر را کمک کنید من بسری هستم ۲۱ساله ازچندین سال به دین سو استمنا میکنم خیلی عوارض دارد ازجمله عوازض این است که مهره هایه کمرم وقتی که نقس عمیق میکشم جوری صدا میده مثل اینکه پیچ که روغن نداشته باشه درضمن شهوت هم کم شده به امید جواب شما دوستان
پاسخ:
سلام . خودارضایی رو ترک کنید و از عوامل و تخیلات تحریک کننده هم فاصله بگیرید مشکلاتتون به مرور زمان کاملا برطرف خواهد شد . اگر فکر تحریک کننده ای هم ناخودآگاه به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و ادامش ندید . موفق باشید . در پناه حق
محسن
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ۲۰:۸
سلام خدمت شما من چشمام یه کمی فرورفتگی و زیرشون یه کمی سیاه کمرم قوض پیدا کرده به نظر شما الان که خودارضایی نمیکنم خوب میشم و ایا احتلام تاثیری بر قوض و فرو رفتگی چشمام داره؟؟؟؟؟
پاسخ:
سلام . حتما انشاالله . در صورت ترک و پرهیز از عوامل و تخیلات تحریک کننده بعد از مدتی حتما انشاالله عوارضش از بین میره . فقط عجله نداشته باشید و به عوارضش فکر نکنید و بیخیال باشید . توبه و توکل به خداوند رو فراموش نکنید که از هر لحاظ تاثیرگذار هست . سعی کنید یه ورزش انرژی بر رو هم شروع کنید که واقعا بهتون کمک میکنه .

احتلام یه چیز طبیعی هست و ضرر و عوارضی نداره .

موفق باشید . نظری داشتید بیان کنید . در پناه حق
محمد
پنجشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۵
2 دقیقه است که از اون فاجعه پاکم دوباره تصمیم ترکش رو دارم ولی اندفه قوی تر

خدایا کمکم کن
صابر
سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۳ ۵:۷
سلام.
این سوالو تو خیلی از سایتها مطرح کردم اما متأسفانه جوابی دریافت نکردم. از شما هم تقاضا دارم در صورت امکان جوابمو بدین.
من جوانی 21 ساله هستم. واریکوسل بیضه چپ دارم، با ورید 2. مشکلی با ترک خود ارضایی ندارم و ارادم واقعا قویه اما هر موقع که استمنا رو ترک میکنم کمتر از یک هفته درد شدیدی در ناحیه بیضه احساس میکنم که با استمنا در کمتر از یک ساعت درد از بین میره و من ناچار به انجام این کار میشم. حتی خیلی وقتا درد زیادی رو تحمل کردم که استمنا نکنم اما درد تمومی نداره. به گونه ای که گاهی نمیتونم راه برم. به پزشکم مراجعه کردم اما درست راهنماییم نکرد!!!
بازم میگم، از لحاظ ارادی مشکلی ندارم. لطفا راهنماییم کنید.
بی صبرانه منتظر راهنماییتون هستم.
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

بنده پزشک نیستم . شما حتما باید به یک پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید و مشکلتون رو خیلی واضح بهش بگید و پیگیری هم بکنید . مشکلتون قابل درمان هست . انشاالله مشکلتون حل خواهد شد دوست من .

موفق باشید . در پناه حق .
kamran
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۳ ۲۳:۵۰
سلام
من ماه پیش با وب سایت شما آشنا شدم و با راهنمایی های شما برای اولین بار به مدت 33 روز استمنا رو ترک کردم . ولی هفته پیش بطور ناخواسته عکسهای سکسی تو اینترنت دیدم و دوباره مبتلا شدم. من الان سردرگم شدم ، اون آرامشی که زمان ترک داشتم رو ندارم ، خیلی احساس گناه میکنم ، انگار که به خدا قول داده بودم دیگه استمنا نکنم ولی پیمان شکنی کردم . چه کنم دوباره آرامشم برگرده تا بتونم دوباره شروع کنم؟
پاسخ:
سلام .
ببین دوست من اگر لغزشی در راه ترکت داشتی نباید خودت رو سرزنش کنی . این لغزشها در راه ترک طبیعی هست . به جاش از لغزشت تجربه بگیر . ببین چه کار کردی که نباید میکردی و دیگه اون رو سعی کن انجام ندی . ببین چه چیزی جرقه خودارضایی مجدد رو برات زد دیگه اون کار رو انجام نده . نباید خودت رو ناراحت بکنی . اگر قرار بود که با این لغزشها کسی نا امید بشه که الان خیلیهایی که ترک کردند از جمله خود بنده الان نتوسته بودیم ترک کنیم .

نباید سردرگم بشی . هزار بار هم اگر توبت رو شکستی باز برو به سمت خدا . سریعا توبه کن . برای توبه پشیمانی کافی هست . مطمئن باش خدا در صورت توبه میبخشتت . با توبه پاک میشی و وقتی بدونی که پاک شدی ، خود به خود به آرامش میرسی . از فرصتی که خدا برای توبه بهت داده استفاده کن . توبه یه توفیق از جانب خداست .

صفحه 78 رو هم لطفا بخونید: http://istemna.blogfa.com/post/114

موفق باشی . منتظر نظرات بعدیت هستم . در پناه حق .
یک انسان گناهکار
پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰
سلام. به قول و قوه ی الهی میخوام از همین امروز ترک کنم...یه سوال داشتم: من از اون موقعی که خود ارضایی رو شروع کردم کمر درد داشتم اگر ترک کنم کمر دردم خوب میشه یا نه(سابقه دو سال خود ارضایی)؟
پاسخ:
سلام . بهتون تبریک میگم .

اگر عامل کمردردتون خودارضایی باشه ، با ترک اون هم از بین خواهد رفت انشاالله . البته پیشنهاد میدم که پیش یک متخصص ارتوپدی هم برید که اگر درمانی نیاز باشه انجام بشه .

موفق باشید . در پناه حق .

 

نظرات خودتون رو حتما بیان کنید .

 

حتما بخونید : نظرات بچه ها (1)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (2)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (3)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (4)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (5)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (6)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (7)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (8)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (9)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (10)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (11)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (12)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (13)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (14)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (15)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (17)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (18)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (19)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (20)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (38)

حتما بخونید : تجارب دیگران درباره خودارضایی (صفحه 45)

حتما بخونید : ترک گروهی خود ارضایی (صفحه 60)

حتما حتما بخونید : فواید بیشمار ترک خودارضایی (صفحه 1)
 

 

 

 

علی علی ۱۶ تیر ۹۴ ، ۱۲:۲۵ ۷۱۳ جلق

نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com


پيوندها