عوارض استمنا و استشها و فواید ترک آن

ایست استمنا
عوارض استمنا و استشها و فواید ترک آن

نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com

آخرین نظرات
پیوندها

تقویم شمسی

ايست استمنا

نظرات شما درباره خود ارضایی (9)

يكشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۷ ب.ظ

صفحه 65

نظرات شما در وبلاگ ایست استمنا (9)


 

توجه: شماره صفحاتِ وبلاگ در ستون کناری وبلاگ تماما درج شده. پس اگر آدرس لینکی با اشاره به شماره صفحش برای خوندن توصیه شده بود شما به ستون کناری همین وبلاگ مراجعه کنید و روی صفحه مورد نظر کلیک کنید. این، راه درست برای باز شدن و مطالعه متن کامل و ویرایش شدۀ اون صفحه هست. اگر شماره صفحه هم ذکر نشده بود (لینکهای istemna) لطف کنید در قسمت نظرات بفرمایید که خدمتتون شماره صفحه رو عرض کنم و در متن هم درج بشه انشاالله.
 

صفحه 22
محمد تنها
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ ۲۲:۵
آقا علی من حالم خرابه تو رو خدا تنهام نذار من بدجور وضعم داغونه اراده دارم اما عمل ندارم یه دفه زد ب سرم و تمام پلهای پشت سرمو خراب کردم شدید احساس تنهایی و گناه می کنم،

پاسخ:
خواهش میکنم . چشم . اتفاقا به پیشنهاد شما صفحه ترک گروهی رو هم زدم (صفحه 60) . اگر میخواهی بیا تو اون صفحه و شروع کنید با بچه های دیگه با هم دیگه بذاریدش کنار .

بذارش کنار محمد جان . توکل کن به خدا و بذارش کنار . باور کن هر جوری بخواهی حساب کنی ارزشش رو داره . از عوامل تحریک کننده و هر چیزی که باعث تحریکت میشه هم دوری کن . مگه چه چیزی ارزشمند تر از رضایت خداوند و سلامتی واقعی روح و جسمت هست . همین که فکر ترک این گناه و عادت پرضرر زده به سرت این یعنی که خدا دوسٍت داره و میخواد تو این حال و هوا نباشی و میخواد نجاتت بده . فقط کافیه که خودت بخواهی محمد جان و دستت رو از دست خداوند جدا نکنی .

بنده رو هم در کنار خودت بدون . موفق باشی . در پناه حق .
در به در
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۹:۳۰
پرت کردن حواس از این چیز ها کار سخت آن است.اگه این دختر خوشگل ها توخیابان ها بذارند چنان آرایش می کنند که انگار عرسییشونه .خداش نمیشد هم نگاه نکرد هم از پشت سر و هم از جلو جذابند؟خودمون هم نخواهیم ببینیم چشمون بعدشم دلم میرد.

پاسخ:
پاکدامنی هزینه داره . هر کسی رو تو قبر خودش میذارن . هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد . قیامت جای عذرخواهی نیست .

موفق باشی . یا علی
مهدی
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۳۸
سلام. ممنونم از راهکارهاتون. من فیلم زیاد میبینم(فیلم های معمولی بدون سانسور نه فیلم های ....).اگه همه ی فیلم های مبتذل کامپیوتر و موبایلم رو پاک کنم بعد از یه مدت که اقدام به ترک میکنم همون فیلم های معمولی منو تحریک میکنن که دوباره فیلم های مبتذل دانلود کنم و ببینم. و دوباره ترک رو ول میکنم. به نظر شما باید چه کنم؟ همون فیلم معمولی ها رو هم پاک کنم؟ نمیتونم. اگه میشه یه راهکار برای این مشکل من پیشنهاد کنید.

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

دو راه دارید که من راه دوم رو پیشنهاد میکنم :

راه اول این هست که صحنه های تحریک کننده فیلم رو بزنید جلو که راه مطمئنی نیست و احتمال شکستش خیلی بالاست . چون فیلمهای اصلی معلوم نمیکنه که کجاش صحنه داره کجاش نداره . در ثانی ممکنه شما با قسمتی از فیلم که شاید کس دیگری رو تحریک نکنه تحریک بشید و یا بالعکس . ثالثا همین که میزنید جلو باز یه چیزایی رو ممکنه ببینید . رابعا تو اینجور مواقع حرصتون برای دیدن این صحنه ها بسیار بیشتر میشه به نظرم و ... که برای همین میگم درصد شکستش بسیار بالاست .

راه دوم هم اینه که قید این فیلمهای اصلی رو هم بزنی . هر جوری بخواهی حساب کنی ارزشش رو داره . تو این فیلمها بخواهی نخواهی صحنه های تحریک کننده هست و این همون چیزی هست که باعث میشه دوباره برگردی به سمت این عادت پر از ضرر . به نظرت سلامتی روحی و جسمییت ارزش داره که فدای یه سری فیلم بشن ؟ شما مزه رهایی از خودارضایی و دوری از عوامل تحریک کننده رو نچشیدید و گرنه یک لحظه در ترک خودارضایی و دوری از عوامل تحریک کننده مکث نمیکردید.

صفحه 42 رو حتما همین الان بخون: http://istemna.blogfa.com/post/57

موفق باشی دوست من . منتظر نظرات بعدیت هستم . یا علی
سام
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۸:۴۸
من بیشتر از ١٠ ساله ک این کار کثیف رو انجام میدم، خیلی بدم میاد، اما مجبورم تنهام، خیلی تنهام، شریک جنسی ندارم، تحریک میشم و اینکارو انجام میدم، کمکم کنید تا بتونم بهطور دایم ترکش کنم، ممنون

پاسخ:
سلام . حتما انشاالله .

هر عامل تحریک کننده ای رو همین حالا از بین ببرید . از تنهایی تا اونجایی که ممکن هست پرهیز کنید . اگر فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید سریع در همون نطفه خفش کنید . یه ورزش انرژی بر رو شروع کنید . خیلی خیلی تاثیرگذار هست . اگر فکر تحریک کننده ای به سرتون زد سریع یه شلوار بیرون بپوشید و برید بدوئید تا خسته بشید . یا اگر نمیشه تو همون اتاقتون بدوئید . ورزش بسیار تاثیرگذار هست .

توبه کنید و توکل کنید به خداوند و همین حالا شروع کنید . پیشنهاد من به شما اینه که به تدریج این عادت رو بذارید کنار . در مورد ترک تدریجی هم در صفحه 30 مورد 47 توضیح داده شده . نماز رو مرتب بخونید که معجزه میکنه . از امام حسین و حضرت ابوالفضل علیهم السلام حتما کمک بگیرید چون کمکتون میکنند حتی اگر به این چیزها اعتقاد ندارید باز کمک بخواهید که در اینصورت هم کمکتون میکنند . حالا شاید به نظرتون بی ربط بیاد ولی اتفاقا خیلی تاثیرگذار هست و اون هم اینکه به پدر و مادرتون بیشتر احترام بذارید، اصلا کاراتون جور میشه و احساس قدرت بیشتری میکنید .

مطمئن باشید اگر خودتون بخواهید و از عوامل و تخیلات تحریک کننده دوری کنید این عادت مورد غضب خدا و پرضرر رو برای همیشه میذارید کنار و خودتون رو به این وسیله به معنای واقعی کلمه دوباره متولد میکنید و شاهد فواید بیشمارش که بخشیش رو در صفحه 1 گفتم خواهید بود به لطف خداوند . هیچ وقت و هیچ وقت هم نا امید نشید و اگر خدای نکرده لغزشی داشتید ترکتون رو متوقف نکنید و هزار بار هم اگر توبتون رو شکستید باز برید به سمت خداوند و ترک این عادت پرضرر .
هر وقت هم نظر یا سوالی داشتی بیان کن . منتظر نظرات بعدیت هستم . موفق باشی . یا علی .
_____________
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳ ۲۳:۲۵
اخه با چه رویی دوباره توبه کنم به خدا خجالت میکشم قصه تکراری غسل و توبه رو دوباره تکرار کنم

پاسخ:
سلام . عیب نداره . اگر در راه ترک از این لغزشها داشتید خودتون رو ناراحت و سرزنش نکنید و به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید و نا امید نشید . این لغزشها طبیعی هست . فقط به آخر کار فکر کنید . تصمیم بگیرید . دوباره .

این دو تا کار رو که میگم حتما دقیق انجام بده اگر واقعا میخواهی بذاریش کنار :

1- همین الان هر چیزی که ممکنه باعث تحریکت بشه رو از بین ببر و اصلا سراغ عوامل تحریک کننده نرو . مثلا اگر تو بوک مارکت سایت خاصی هست یا چتی یا ... هر چیز (خودت بهتر خودت رو میشناسی) . همه رو همین الان از بین ببر و نذار حتی 1 عکس باقی بمونه .

2- خودارضایی رو اگر نمیتونی به یکباره ترک کنی به تدریج و به مرور زمان به صفر برسونش . ترک تدریجی رو هم میتونی مراجعه کنی به صفحه 30 وبلاگ ، گزینه 47


این چند تا کار رو که میگم هم حتما انجام بده چون کارت خیلی جلو میفته و راحت تر و سریع تر میتونی این عمل پرضرر رو ترک کنی . شاید بعضیهاش هم به نظرت بی ربط بیاد ولی کاملا مرتبط هست . حتی اگر به این چیزها اعتقاد نداری باز انجامشون بده :

- نمازت رو حتما مرتب بخون
- از ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیر (مدد از حضرت ابوالفضل و امام حسین علیهم السلام رو فراموش نکن)
- ورزش . ورزش . ورزش . یه ورزش که قشنگ خستت بکنه البته رو اصول مثل شنا - دو میدانی - رزمی و ... . خیلی تاثیر گذار هست .
- به پدر و مادرت بیشتر احترام بذار . شاید به نظرت بی ربط بیاد ولی این کارو که بکنی ، کارات اصلا جور میشه .

صفحه 22 وبلاگ رو هم حتما بخون . اگر توبه کنی و توکل کنی به خداوند و این کارهایی که گفتم رو انجام بدی امکان نداره (امکان نداره) که این عادت رو نتونی ترک کنی . انشاالله حتما موفق میشید . خداوند یار و نگهدارت .

صفحه بیست و دو: http://istemna.blogfa.com/post/23
صفحه سی: http://istemna.blogfa.com/post/32
لیندا
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۴۵
سﻻﻡ .ﻣﻨ ۱۵ سالﻣﻬ ﺁﺯﺍﺩﯼﺍوﻞ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺑﻠﻮﻍ ﺩﭼﺎﺭ ﺍﯾﻨ ﻣﺸﮑﻠ ﺑﻮﺩﻡ.ﺑﻬ ﺩﻻﯾﻞ ﻣﺜﻼ ﻭﺍﮐﻨﺶ ﻫﺎﯾ ﺟﻨﺴﯽ ﺍﻃﺮﺍﻓﯿﺎﻧﻢ ﺗﺤﺮﯾﮏ ﻣﯽ‌ﺷﺪﻡ .ﻭﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﭼﻮﻥ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺩﭼﺎﺭﺍﯾﻦ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺷﺪﻡ ﮐﻬ ﺗﻮﻭﺑﺘﻮﻥ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﮐﺮﺩﯾﺪ.ﺍﻻﻥ ﻣﻨ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﺑﻬ ﻟﻄﻔ ﺷﻤﺎ ۱۰ﺭﻭﺯﻫ ﺗﺮﮐ ﮐﺮﺩﻡ ﻭﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺳﺮﺍﻍ ﺍﯾﻨ ﮐﺎﺭﻧﻤﯿﺮﻡ.ﻟﻄﻔﺎ ﺑﯿﺸﺘﺮﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯿﻢ ﮐﻨﯿﻦ.

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . بهتون تبریک میگم . قطعا لطف خداوند هست . بنده هیچکارم .

- یه لحظه غافل نشید .
- هیچ وقت ترکتون رو متوقف نکنید و اگر خدای نکرده لغزشی در راه ترک داشتید به هیچ وجه نا امید نشید و ترکتون رو متوقف نکنید .
- اگر فکر تحریک کننده ای اومد به ذهنتون در همون نطفه خفش کنید و نذارید اون فکر ادامه پیدا کنه .

موفق باشید . در پناه حق .
یه پسر
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۲۰:۴۹
من تا سن 16 سالگی پاک بودم .. ولی تو مدرسه مون کلی صحبت این بحث بود .. خود ارضایی .. و اکثرا انجامش داده بودن و یه کار طبیعی بود براشون .. من هم بنا به دلیل غیر جنسی رفتم سمتش .. نمی خواستم تو خواب این مشکل برام پیش بیاد و جلو خانواده ضایه شم .. مخصوصا اینکه یه بار رفتیم مسافرت تو دوره ی بلوغ و با ترس و لرز می خوابیدم . خلاصه اولین بار که امتحانش کردم و انزال شدم برام جالب بود ولی به سرعت شد جزئی از زندگیم .. هفته ای یه بار بود شد روز درمیون .. البته بعد یه مدت گذاشتمش کنار چون مسخره شد برام .. ولی لامصب این فیلم های تحریک کننده دوباره این مسئله رو برام زنده کرد طوری که تو اتاقم فیلم می دیدم و پس از تحریک شدن تو حموم می رفتم سراغش .. هر بار هم که پاکشون می کردم نهایتا سه روز بعد میرفتم سراغش .. فک می کردم این مشکل فقط مال منه الان می بینم پسر و دختر نداره .. دسترسیمو به این موارد قطع کردم .. 2 روز پاکمه .. امید وارم بتونم ادامه بدم

پاسخ:
سلام . بهت تبریک میگم که داری این عادت پرضرر رو ترک میکنی . هیچ وقت ترکت رو متوقف نکن حتی اگر خدای نکرده لغزشی داشتی به هیچ وجه ترکت رو متوقف نکن و نا امید نشو . این رو هم یادت باشه که ترک خودارضایی بدون دوری از عوامل تحریک کننده امکان پذیر نیست . پس هر چیزی که باعث تحریکت میشه رو همین الان از بین ببر . اگر فکر تحریک کننده ای به سرت زد سریع در همون نطفه خفش کن و نذار ادامه پیدا کنه و سریع حواس خودت رو به چیز دیگه ای مشغول کن .

موفق باشی دوست من . هر وقت هم نظری داشتی بیان کن . در پناه حق .
بیچاره
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۹:۵۸
باعرض سلام و خسته نباشید . من از 2 راهنمایی شروع به خود ارضایی کردم البته نمیونستم چیه و اصلا تو فاز این چیزا نبودم چون به سن بلوغ نرسیده بودم ولی از اوایل 3 راهنمایی یه مایع عجیب دیدم که فک میکردم ادراره ولی بعدا فهمیدم منی هستش . من 1 هفته درمیون خود ارضایی میکردم بعد توی اول دبیرستان سعی کردم ترکش کنم و به مدت 1 ماه ترک کردم ولی نتونستم جلوی خودمو بگیرم و متاسفانه بعد از ان به صورت افراطی خود ارضایی میکردم و روزی 2 و3 بار خود ارضایی میکردم. یک روز به طور اتفاقی به اینجا اومدم و تصمیم گرفتم ترک کنم که خدا رو شکر الان 1 هفته ترک کردم و خوشبختانه مثل ترک اولیم نیست چون تو ترک اولیم هی تحریک میشدم ولی تو این ترک اصلان تحریک نشدم با اینکه عوامل تحریک کننده زیادی دورو برم هست میترسم به خاطر اون مدت که فکر کنم 6 ماهی بشود که به صورت افراطی خود ارضایی میکرم باعث شده نسبت به این مسائل سرد شوم و در اینده دچاه مشکل شوم. لطفا منو راهنمایی کنید . ببخشد که طولانی شد

پاسخ:
سلام . سلامت باشید .

بهتون تبریک میگم که دارید این عادت پرضرر رو ترک میکنید . قطعا نتایج به معنای واقعی کلمه شیرینش رو خواهید گرفت به لطف خداوند . اصلا نگران نباش دوست من . در صورت ترک این کار و دوری از عوامل تحریک کننده هیچ مشکلی در آینده نخواهی داشت . این فکرهای بیخود که یه مدت افراطی انجام دادم بعدا مشکل خواهم داشت و اگر سرد شده باشم چه کار کنم و ... همه وسوسه های شیطان هست که دوباره یه جوری برت گردونه به سمت این کار و کلا ناامیدت کنه . در صورت ترک و دوری از عوامل تحریک کننده در آینده هیچ مشکلی نخواهی داشت . دیگه به این افکار بیخود و استرس زا فکر نکن و کاملا بیخیال باش . مطمئن باش مشکلی در آینده نخواهی داشت . خیالت راحت .

موفق باشی . علی یارت .

صادق
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴
سلام علی جوووووون
ماه دوم هم تموم شد برا ماه سوم چی کارایایی بکنم

پاسخ:
سلام صادق جان . بهت تبریک میگم .

ماه سوم ، راهکارهایی که تا به حال انجام میدادی رو مثل سابق با جدیت انجام بده و :

- ورزشت رو ترک نکن .
- اگر نماز نمیخونی بخون . نماز هم در ترکت و هم در روند بهبودیت واقعا تاثیرگذار هست .
- اگر یه چیز تحریک کننده ای رو ناخودآگاه دیدی یا شنیدی ، دیگه دنبالش رو نگیر . اصلا بهش فکر نکن .

در مورد اینکه اگر یه موقعی برات اتفاق افتاد که زیاد وسوسه شدی یه مثال برات میزنم هیچ وقت یادت نره و بکن ملکه ذهنت :

تو یه آتیش رو فرض کن . اولش با یه جرقه شروع میشه . بعد آتیشش بیشتر میشه . بعد شعله هاش زیادتر میشن و بعد آتش به بالاترین حد خودش میرسه . حالا تو به من بگو ، چه راهی هست برای اینکه این آتش به بالاترین حد خودش نرسه و بشه راحت تر مهارش کرد ؟ خب معلومه بهترین راه این هست که نذاری اون جرقه بخوره و اگر خورد همون اولش خاموشش کنی . اینجور موقعها کافیه برای یکی دو ثانیه از اون حال و هوا دور بشی . برو بیرون از خونه . خودت رو از تنهایی در بیار بعد اونوقت خودت میبینی که همون آتشی که داشت یهو گر میگرفت و شعله ور میشد و یا یک دفعه ای شعله ور شده بود چطوری خفه میشه و خاموش . پس جلوی جرقه رو بگیر . اگر هم جرقه خورد و داشت شعله ور میشد با عوض کردن حال و هوا خفش کن .

موفق باشی صادق جان . نماز رو فراموش نکن خیلی بهت کمک میکنه از هر لحاظ . منتظر نظرات بعدیت هستم . در پناه حق .
اشکان
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۵:۳۹
سلام من بعد از 2 ماه پاکی چند روز پیش متاسفانه شهوتی شدم و وقتی ارضا شدم پایین آلتم رو فشار دادم و منی خارج نشد تورو قرآن جواب بدید حالا من باید دوباره روزای پاکی رو از اول شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ منی خارج نشد ولی خیلی حالم بده واقعا برام سخته که دوباره از اول روز پاکی رو بشمارم

پاسخ:
سلام . بهت تبریک میگم که داری خودت رو از این عادت پرضرر رها میکنی . قطعا به لطف خداوند نتایج به معنای واقعی کلمه شیرینش رو خواهی گرفت .

نه از اول نشمار . ادامه بده . ولی دیگه این کار رو نکن . منظورم این هست که جلوی منی رو نگیر . یعنی با فشار دادن آلت یا جای دیگه که میخواهی جلوی منی رو بگیری این ضرر داره و در صورت تکرار ممکنه خدای نکرده برات مشکلات دیگه ای به وجود بیاره .
اینی که میگم دیگه با فشار دادن جایی مانع خروج منی نشو یه دلیلش اینه :

شما عملی انجام می دهید که ضرر جسمی آن بسیار زیاد است (فشار دادن آلت و جلوگیری از خروج منی پس از تحریک جنسی شدید می تواند باعث پارگی بولب یا مخزن انتهایی آلت که پایین تر از مقعد قرار دارد شود و حتی منجر به عقیمی و اختلالات ادراری گردد) و به خیال خود می خواهید از جنابت جلوگیری کنید در حالی که این مسئله غیر ممکن است. یعنی اگر تحریک جنسی به حدی باشد که شخص به ارگاسم برسد، منی از محل اصلی خود یعنی کیسه های منی حرکت کرده و وارد مخزن انتهایی آلت تناسلی که به آن بولب گفته می شود می گردد و پس از آن در اثر انقباضات عضلات بولب منی حالت جهشی پیدا کرده و به بیرون پرتاب می شود، زمانی که شما آلت را فشار می دهید نیرویی که صرف خروج منی از جلو می شود به عقب پس زده و دیواره بولب را پاره می کند. که در این حالت احتمال آسیب رسیدن به سوراخ اصلی خروج منی در بولب وجود دارد. «منبع: porseshkadeh.com»

انشاالله مشکلی نیست ولی دیگه این کار رو نکن . روزهای پاکیت رو هم از اول نشمار و ادامه بده . موفق باشی دوست من . در پناه حق
فرزاد
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۵:۴۲
اگه منی بدون جهش و کم باشه و بیرون بیاد آیا باید روز پاکی رو از اول شروع کنم؟

پاسخ:
سلام . منی همراه با اوج لذت جنسی و با جستن و پرش خارج می شود. و معمولا بعد از بیرون آمدن منی بدن سست می شود و انسان احساس ارضا می کند و حالت شهوتش تمام می شود.

ببینید اگر علائم منی رو داشته ، روزهای پاکیتون رو از اول بشمارید وگرنه نه . از عوامل و تخیلات تحریک کننده دوری کنید و اگر فکری هم به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و نذارید اون فکر ادامه پیدا کنه .

اگر سوال یا نظری داشتید حتما بیان کنید . موفق باشی دوست من . یا علی
اشکان
جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۱
لطفا جواب

پاسخ:
خواهش میکنم . بنده پاسختون رو دادم . در صفحه دوم نظرات همین صفحه یه نگاه بیندازید پیدا میکنید .
مجید
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۵
سلام خسته نباشی ممنون از راهنمایهاتون.از امروز تصمیم گرفتم این کارو ترک کنم فقط خدا کمکم کنه.انشاالله.

پاسخ:
سلام . سلامت باشید . بهتون تبریک میگم . مطمئنا نتیجش رو خواهید دید به لطف خداوند . موفق باشید . یا علی .
؟؟؟؟؟
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۹:۳۹
من سه هقته هس اینو ترک کردم ولی بعضی وقتا من خود به خود از بدنم خارج میشه ؟
آیا اشکالی داره ؟

پاسخ:
بهتون تبریک میگم که دارید این عادت پرضرر رو ترک میکنید . از کجا میدونید منی هست ؟
منی عبارت از مایعی است که درهنگام تحریک شدید جنسی خارج می شود و نشانه هایی دارد:
نشانه های خروج منی در مردانی که مریض نیستند، دو تا است:
1- باجستن و پرش خارج می شود.
2- همراه با لذت و شهوت (یعنى لذّت و خوش آمدن) خارج می شود.
معنای جستن آن است که منی از داخل مجری با پرش خارج می شودو به بیرون از مجری می پرد و خارج شدن منی از مجری همراه با پرش و همراه با احساس لذت جنسی می باشد.
اگر رطوبتی از انسان خارج شود و شک کند که منی است یانه و هیچ یک از این دو نشانه یا بعضى از این دو نشانه را نداشته باشد، حکم منى را ندارد، غسل هم ندارد و لباس و بدن را هم نجس نمی کند و وضو را هم باطل نمی کند.

منی همراه با اوج لذت جنسی و با جستن و پرش خارج می شود. و معمولا بعد از بیرون آمدن منی بدن سست می شود و انسان احساس ارضا می کند و حالت شهوتش تمام می شود.

اون مایعاتی که قبل از منی در حالت تحریک جنسی از بدن خارج میشه اسمش مذی هست که پاک هست و وضو رو باطل نمیکنه و غسل هم نمیخواد . فکرهای تحریک کننده نکنید که به اون حالتی دست پیدا کنید که اون مایعات قبل از منی ازتون خارج میشه . خودارضایی رو ترک کنید و از عوامل و تخیلات تحریک کننده فاصله بگیرید و به مرور زمان شاهد فواید به معنای واقعی کلمه شیرینش باشید . اگر هم فکر تحریک کننده ای ناخودآگاه به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و نذارید اون فکر ادامه پیدا کنه .

موفق باشی . در پناه حق
mohammad
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹
به شکست برخوردم والان خیلی ناامیدم ولی میخوام دوباره شروع کنم

پاسخ:
عیب نداره . اگر در راه ترک از این لغزشها داشتید خودتون رو ناراحت و سرزنش نکنید و به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید و نا امید نشید . این لغزشها طبیعی هست . فقط به آخر کار فکر کنید .

تصمیم بگیرید . دوباره . توکل کنید به خداوند و از ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیرید .

صفحه 43 رو هم لطف کنید همین الان حتما بخونید کمکتون میکنه: http://istemna.blogfa.com/post/58

موفق باشی . در پناه حق
محراب
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸
سلام علیکم.
دوست عزیز یه سوال داشتم/آیا بعد از 3ماه ترک کردن اون سختی هایی که در اوایل ترک هست از بین میره یا؟چون من چندین بار50 روز یا1ماه ترک کردم حتی برا ترک 40 روز روزهگرفتم و 40 شب نماز شب و 40روز هروز سه وعده نماز جماعت و 5 ختم قرآن در 40 روز نزدیک 1000 رکعت نماز در 40 شب خوندم اما باز من همونم که همون (عاصی).لطفا جوابم رو بدین.خیلی خیلی ممنون.

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

بله تا حدود زیادیش از بین میره . ضمن اینکه اگر خودتون رو از عوامل تحریک کننده دور نکنید و اگر چیز تحریک کننده ای رو هنوز دلتون نیومده پاک کنید باز احتمال بازگشتتون هست . پس عوامل تحریک کننده رو کامل از بین ببرید و سمت هیچ کدومشون نرید . نگرش خودتون رو درباره ترک استمنا عوض کنید . اگر هم ناخودآگاه چیز تحریک کننده ای به ذهنتون رسید یا دیدید یا شنیدید سریع در همون نطفه خفش کنید و نذارید ادامه پیدا کنه و بهش فکر نکنید و ذهن خودتون رو به چیز دیگه ای مشغول کنید و اگر وسوسه شدید حال و هواتون رو عوض کنید .
صفحه 43 وبلاگ رو هم حتما همین الان بخونید . چندین بار این صفحه رو بخونید که قشنگ راهکارهاش تو ذهنتون بمونه . واقعا بهتون کمک میکنه . موفق باشید . منتظر نظرات بعدیتون هستم . در پناه حق

صفحه 43: http://istemna.blogfa.com/post/58
ا.ش
شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۸:۸
د ست شما درد نکنه به من خیلی کمک کرد
حبیب
یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۷
سلام من با مرحله پنج و هفت به شدت مخالفم جون اصلا نباید روزهایی که پاک بودیم رو بشماریم کلن باید فراموش کنیم که خودارضایی میکردیم بعدشم جایزه نباید برای خودمون تعیین کنیم این صدر در صدر نتیجه برعکس میده من تبیه رو بیشتر ترجیح میدم چون خودم الان دقیقا نمیدونم چند روزه پاکم ولی یه تنبیه برای خودم دارم که اگه دوباره خواستم برم سراغ خود ارضایی یک دیقه بعدش یه تیغ بر میدارم میرم حموم رگمو میزنم از ترس اینکه رگمو نزنم هر روز داره حالم بهتر میشه موفق باشین

پاسخ:
سلام . نه آقا این چه تنبیهیه ؟ حالا یه درصد اگر خدای نکرده لغزش داشتی یعنی نعوذبالله میخواهی خودت رو بکشی ؟ صد در صد اشتباهه . عوض کن تنبیهت رو . این مطلوب خدا نیست .
موفق باشی . در پناه حق
الیکا
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۲۱:۴۳
سلام دوستان...یه مدت ازتون دور بودم ونتونستم سر بزنم...متاسفانه چندبار توراهم لغزش داشتم...اما الان دوباره تصمیم به ترک گرفتم والان تو 17روزم...

پاسخ:
سلام . موفق باشید .
ناشناس
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۹:۲۳
ممنون.یعنی شما منظورت اینه که هفته به هفته وبعد ماه به ماه ترک بشه

پاسخ:
خواهش میکنم . ترک تدریجی رو منظورتونه ؟

ترک تدریجی یعنی اینکه به مرور دفعات خودارضاییت رو کم کنی و به صفر برسونیش . مثلا طی مدت دو سه ماه . بستگی داره میانگین چند بار در هفته انجامش میدی . مثلا اگر هر روز انجام میدی هفته بعد بکنش یه روز در میون و هفته بعدش بکنش دو روز در میون و ... تا به صفر برسه .

توبه کن و توکل کن به خداوند و ترک تدریجی رو شروع کن تا به لطف خداوند به صفر برسه و برای همیشه خودت رو از این عادت پر ضرر رها کنی و شاهد فواید بیشمار ترکش به مرور زمان به لطف خداوند باشی .

موفق باشی . در پناه حق
سلام میخواستم بپرسم که حتما باید ترک تدریجی بکنم؟؟؟؟؟

پاسخ:
سلام . نه . لزومی نداره .
...........
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳ ۵:۱۷
ببخشید میتونم بپرسم که شما چند سالتونه؟؟؟؟؟؟

پاسخ:
خواهش میکنم . سی و خورده ای .
محمد
جمعه ۶ تیر ۱۳۹۳ ۲۱:۷
امید بهتریت چیزه
 


صفحه 23
هادی
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۷:۵۹
سلام به تمامی دوستان عزیزی که قصد ترک خود ارضایی رور دارن
من چهار سال تمام روز درمیان خود ارضایی می کردم یعنی از سن 18تا 22سالگی
وقتی از عوارض معنوی و اجتماعی اون باخبر شدم سعی کردم با جدیت کامل ترکش کنم چون وقتی می دیدم زندگی ام روز به روز برای بیهوده تر میشه چطور می خواست این عمل زشت رو انجام بدم
الان 2ساله ترکش کردم و به فضل خدا نیمه ی شعبان ازدواج می کنم و می رم سراغ اصل مطلب
باور کنید تنها راهش همون راه خدایی است فقط به فقط ازدواج پ
...
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۸:۴۹
سلام من الان می خواهم از دوماه پیش می خواستم ترک کنم نمی تونم فشار روم میاد تصمیم گرفتم فقط تونستم 5روز خودمو بگیرم باید چه کنم که نمی تونم ترک کنم نمازم ودعا خوندنمک هر سر وقته اما تو اتاقم خودم تنها هستم که این کارو انجام می دهم

پاسخ:
سلام . این نظرتون رو خصوصی فرستاده بودید ولی چون آدرسی برای دریافت پاسخ نداده بودید همینجا پاسختون رو میدم :


این دو تا کار رو که میگم حتما دقیق انجام بده اگر واقعا میخواهی بذاریش کنار :

1- همین الان هر چیزی که ممکنه باعث تحریکت بشه رو از بین ببر و دیگه اصلا سراغ عوامل تحریک کننده نرو . مثلا اگر تو بوک مارکت سایت خاصی هست یا چتی یا ... هر چیز (خودت بهتر خودت رو میشناسی) دیگه ای که باعث تحریکت میشه . همه رو همین الان از بین ببر و نذار حتی 1 عکس باقی بمونه .

2- خودارضایی رو اگر نمیتونی به یکباره ترک کنی به تدریج و به مرور زمان به صفر برسونش . ترک تدریجی رو هم میتونی مراجعه کنید به صفحه 30 وبلاگ ، گزینه 47


این چند تا کار رو که میگم هم حتما انجام بده چون کارت خیلی جلو میفته و راحت تر و سریع تر میتونی این عمل پرضرر رو ترک کنی . شاید بعضیهاش هم به نظرت بی ربط بیاد ولی کاملا مرتبط هست . حتی اگر به این چیزها اعتقاد نداری باز انجامشون بده :

- نمازت رو حتما مرتب بخون که البته گفتی میخونم . پس ترکش نکن .
- از ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیر (مدد از حضرت ابوالفضل و امام حسین علیهم السلام رو فراموش نکن)
- ورزش . ورزش . ورزش . یه ورزش که قشنگ خستت بکنه البته رو اصول مثل شنا - دو میدانی - رزمی و ... . خیلی تاثیر گذار هست .
- به پدر و مادرت بیشتر احترام بذار . شاید به نظرت بی ربط بیاد ولی این کارو که بکنی ، کارات اصلا جور میشه .
- روزه خیلی میتونه بهت کمک کنه . روزه، شهوت رو تعدیل و کنترل میکنه . میتونی از روزه هم برای ترک استفاده کنی .


صفحه 22 وبلاگ رو هم حتما همین الان بخون . اگر توبه کنی و توکل کنی به خداوند و این کارهایی که گفتم رو انجام بدی امکان نداره (امکان نداره) که این عادت رو نتونی ترک کنی . هر وقت نظری داشتی حتما بیان کن . موفق باشی . در پناه حق .

صفحه 22 : http://istemna.blogfa.com/post/23
صفحه 30 : http://istemna.blogfa.com/post/32
؟؟؟؟؟
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴
سلام خسته نباشید .
من سه هفته است که ترک کردم ولی زمان های منی خود به خود از بدنم خارج میشود خواستم بدانم مضر است ؟
آیا بعد از ترک خداوند مارا میبخشد ؟ آیا بعد از ترک مضرات بر طرف میشود ؟

پاسخ:
سلام . سلامت باشید . بهتون تبریک میگم . انشاالله برای همیشه از این عادت پرضرر خودتون رو رها میکنید و فواید زیاد و شیرین ترکش رو تجربه خواهید کرد به لطف خداوند .
هر مایعی که در هنگام تحریکات جنسی از بدن خارج میشه منی نیست .
منی عبارت از مایعی است که درهنگام تحریک شدید جنسی خارج می شود و نشانه هایی دارد:
نشانه های خروج منی در مردانی که مریض نیستند، دو تا است:
1- باجستن و پرش خارج می شود.
2- همراه با لذت و شهوت (یعنى لذّت و خوش آمدن) خارج می شود.
معنای جستن آن است که منی از داخل مجری با پرش خارج می شودو به بیرون از مجری می پرد و خارج شدن منی از مجری همراه با پرش و همراه با احساس لذت جنسی می باشد.
اگر رطوبتی از انسان خارج شود و شک کند که منی است یانه و هیچ یک از این دو نشانه یا بعضى از این دو نشانه را نداشته باشد، حکم منى را ندارد، غسل هم ندارد و لباس و بدن را هم نجس نمی کند و وضو را هم باطل نمی کند.

منی همراه با اوج لذت جنسی و با جستن و پرش خارج می شود. و معمولا بعد از بیرون آمدن منی بدن سست می شود و انسان احساس ارضا می کند و حالت شهوتش تمام می شود.


«مذی»: عبارت است از آبی که معمولا هنگام بازى کردن با همسر و یا دیدن صحنه های تحریک کننده و یا تخیل صحنه های شهوت انگیز بدون جهش و بدون پرش بیرون می آید. مقدارش خیلی کمتر از منی است. «مذی» پاک است و غسل ندارد و وضو را هم باطل نمی کند.

- از عوامل و تخیلات تحریک کننده فاصله بگیرید .
- اگر فکر تحریک کننده ای به سرتون زد در همون نطفه خفش کنید و نذارید اون فکر ادامه پیدا کنه و کار به جایی برسه که اون مایعات قبل از منی (مذی) ازتون خارج بشه . اینطوری ترکتون درست تر و مطمئن تر هست ...
بقیش در پست بعد ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۳۱
پاسخ:
ادامه پاسخ پست قبلی ...

در مورد سوال دومتون : حتما خداوند در صورت توبه میبخشه چون خودش گفته . آیات و احادیث زیادی هم در این ارتباط هست . برای توبه هم پشیمانی کافی هست .

امام محمد باقر "علیه السلام"میفرمایند : پشیمانی از گناه برای توبه کافیست .

رسول خدا (ص) : اگر آنقدر خطا کنید که خطاهایتان به آسمان رسد و سپس توبه کنید، خداوند توبه شما را می پذیرد؛ از درگاه او ناامید نباشید.

در مورد سوال سومتون : تمام عوارض خودارضایی بعد از ترک و دوری از عوامل تحریک کننده به مرور زمان از بین خواهد رفت به لطف خداوند .

صفحه 1 و 22 و 33 وبلاگ رو هم حتما بخونید . موفق باشی دوست من . در پناه حق
دختر
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰:۱۷
سلام,1 سالی میشه که خود ارضایی میکنم ولی چیزی وارد واژنم نمیکنم و فقط با تحریک کیلیتوریس ارضا میشم بعضی وقتا بعد از خود ارضایی توی ترشحاتم رگه های خون میدیدم ولی این 2 بار آخر خون اومد از واژنم میخواستم ببینم احتمال داره پرده ی بکارتم پاره شده باشه؟خواهش میکنم جواب بدید

پاسخ:
سلام . بستگی به روش انجامش داره . اگر بدون وارد کردن جسم خارجی داخل واژن باشه احتمال پاره شدنش کم هست . ممکنه عامل خونریزی چیز دیگه ای باشه . ولی در هر صورت اگر نگرانید به یک پزشک متخصص زنان یا ماما مراجعه کنید که کاملا مطمئن بشید چون خودتون نمیتونید تشخیص بدید و حتما باید معاینه توسط متخصص انجام بشه .

انشاالله که مشکلی نیست . نگران نباشید .

خودارضایی رو حتما ترک کنید چون سراسر ضرر هست . ترکش هم سراسر فایده . توبه کنید و توکل کنید به خداوند و خودتون رو از این عادت پرضرر برای همیشه رها کنید . صفحه 16 وبلاگ رو هم حتما بخونید . موفق باشید . در پناه حق
دختر
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۵:۵۰
برام دعا کنید بتونم ترک کنم چند باری ترک کردم ولی باز برگشتم,از خودم بدم میاد وقتی این کارو میکنم ولی ترکش خیلی سخته.
الان تصمیم جدی گرفتم که ترک کنم امیدوارم خدا کمکم کنه و بتونم ترک کنم برام دعا کنید که دیگه برنگردم سمتش.

پاسخ:
خواهش میکنم . بهتون تبریک میگم . هیچ وقت ترکتون رو متوقف نکنید در این صورت مطمئن باشید که نتایج واقعا شیرینش رو خواهید گرفت . حتی اگر خدای نکرده لغزشی هم داشتید به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید . از عوامل تحریک کننده کاملا فاصله بگیرید چون ترک خودارضایی بدون دوری از عوامل تحریک کننده امکان پذیر نیست . صفحه 43 رو هم لطف کنید همین الان حتما بخونید . چندین بار این صفحه رو بخونید که راهکارهاش قشنگ تو ذهنتون بمونه . واقعا کمکتون میکنه .

صفحه 43: http://istemna.blogfa.com/post/58

موفق باشید . در پناه خداوند
دختر
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۹:۱۹
9 روز میگذره از ترکم,دارم سخت باهاش مبارزه میکنم.
توی وبلاگ شما که میام یه روحیه خاصی بهم میده و باعث میشه باز نرم سمتش
بابت مطالبتون ممنونم خیلی کمکم میکنن.

پاسخ:
خواهش میکنم . موفق باشید . در پناه حق

 


صفحه 25
مریم
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۳
مطالب همه خوب بود اما نبودن جایگزین برای ارضای جنسی آدم و روانی میکنه. شما بگین به جاش باید چیکار کرد اگه نشه ازدواج کنیم? مثل اینه که به یکی بگین غذا نخور

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . صفحه 29 رو باز کنید . این صفحه: http://istemna.blogfa.com/post/31

اگر نظر یا سوال و یا ابهامی داشتید حتما بیان کنید . موفق باشید . در پناه حق .
 


صفحه 26
علی
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱
سلام داش علی!
منم اسمم علیه و شرایطم خیلی با شرایطت جوره یعنی مثل همیم فقط با این تفاوت که تو چند سالی از من جلوتری و زودتر ترک کردی!!!
خواستم بگم گل گفتی یعنی زدی تو خال! کسایی مث من و تو که تو این منجلاب افتادن میفهمن این حرفات چقد مهمه و ترک خودارضایی الکی الکی نمیشه و برنامه میخواد
به هر حال مطالب وبلاگت عالیه و امیدوارم هیچ وقت این حرکتی رو که شروع کردی متوقف نشه
یا علی

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .
انشاالله . موفق باشی .
یا علی
مهرداد
دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۷:۴۷
خیلی ممنون از مطالب خوبتون واقعا تاثیرگذار بود لطفا دعا کنید که ان شا الله ما هم موفق بشیم و این عمل زشت رو ترک کنیم

پاسخ:
خواهش میکنم . انشاالله . موفق باشید . در پناه حق
 


صفحه 27
Mohsenhoo
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ۱۷:۵۰
سلام و خسته نباشید بر شما
من محسن شیش ماهه که پاکم و حضرت عباسی الان یه زندگی شاد شاد دارم هرچی از خدا خواستم بهم داد انگار که خدا گفته تو استمنا نکن هر چی بخوای بهت میدم..یه راهکار خیلی ساده:هرموقع که زد به ذهنت بری بزنی کافیه فقط سر جات بشینی و هیچ کاری نکنی نه برو دستشویی نه دست کن تو شلوارت فقط آروم بشین..در کل اگه کار دیگه ای ازم برمیاد یا کسی ازم کمک خواست رو چشم بهم بگه ،،فعلا

پاسخ:
سلام . سلامت باشید .
ممنون که تجربیات ارزشمندتون رو در اختیار دیگران قرار میدید . موفق باشی . حق نگهدارت .
 


صفحه 30
fornax
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ۲۳:۳۸
آقا دستت درد نکنه فقط دو موردی پیش اومد، شما گفتید:
33- شبها تنها نخوابید
پس در این صورت من برم پیش زن نداشته و نگرفته ام بخوابم یا بغل پدر و مادر یا خواهر و برادر نداشته ام، یا در یه مورد دیگه گفتید »تنها نمانید« خوب با این حساب یا صبح تا شب باید برم تو خیابون یا پارک یا کتابخونه دیگه جای دیگه ای هست که نگفته باشم.
ولی در کل مطالب خوبی گذاشتید باز هم ممنون
اگر فرصت کردید یه فکری هم برای دو مورد گفته شده بکنید
با تشکر فراوان

پاسخ:
خواهش میکنم . ممنون از تذکری که دادید . یه «تا آنجا که ممکن است» به جفتش اضافه شد . بازم ممنون .
تو رو خدا جواب بده...دعاگوت میشم به مولا
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۷:۳۸
من درحال ترکم.خواستگار هم زیاد دارم.اما نمیخوام ازدواج کنم.هم از ترس عوارض و هم اینکه سنم کمه 17 سالمه.اگه تا دو سه سال دیگه پاک بمونم بعد ازدواج کنم مشکل پیش میاد؟امکانش هست شوهرم بفهمه باتوجه به اینکه 10 سال یا بیشتر مبتلا هستم؟باید به مادرم بگم؟امکانش هست بچه هام هم مبتلا بشن؟؟یا اینکه بعد از ازدواج سراغم بیاد؟
ببخشید که این همه سوال پرسیدم ولی باور کنین کسی رو ندارم. که بپرسم.

پاسخ:
خواهش میکنم . در صورت ترک و دوری از عوامل تحریک کننده تمام عوارض و علائم خودارضایی به لطف خداوند از بین خواهد رفت و جاش چیزهای خیلی خوب دیگه ای رو هم به دست میارید انشاالله . پس با این حساب جواب تمام سوالاتتون خیر هست .

لزومی نداره و نیازی نیست این مسئله رو به هیچ کسی بگید حتی به مادرتون و حتی به همسر آیندتون .
توبه کنید و توکل کنید به خداوند و این عادت پرضرر رو ترک کنید . از عوامل و تخیلات تحریک کننده دوری کنید و اگر هم فکر تحریک کننده ناخودآگاه به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و نذارید ادامه پیدا کنه .
این عادت رو ترک کنید و نگران آیندتون نباشید و خیالتون راحت باشه . به لطف خداوند هیچ مشکلی در آینده نخواهید داشت .
موفق باشید . در پناه حق
دریا
جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ۲۰:۷
سلام من سنم کمه و از وقتی که کوچیک بودم شروع به این کار کردم الانم که فهمیدم گناه داره سعی می کنم که دیگه این کار رو انجام ندم ولی خیلی سخته.
مطلبتون خیلی خوب بود و میدونم که به دردم می خوره خیلی ممنون
با اراده
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۹
سه سوال :
تقریبا در ایران چند نفر متبلا به استمنا و استشها هستند ؟
برای اینکه اگه تعداد زیاد بود میتوانیم انگیزه بیشتری نسبت به ترک داشته باشیم و احساس سربلندی بکنیم .
تگر هم کم بود به خود بگوییم ما مگر از افرادی که ترک کرده اند کم داریم و باز هم انگیزه مان بیشتر شود
چگونه عوارض آن را به یاد داشته باشیم ؟
چون من وبسیاری از افراد هر وقت به سراغ این کار میرویم اصلا حس شهوت نمیگذارد که فکر کنیم .
برایم دعا میکنید ؟
چون سه هفته ترک کردم ولی باز هم دچار ضعف اراده شدم .

پاسخ:
خواهش میکنم .
سوال اولتون : آمار ندارم ولی فکر میکنم آمار بالایی باشه . در هر صورت در صورت ترک این کار ، شما خود به خود احساس سربلندی زیادی میکنید چون جلوی نفس خودتون وایسادید و رضای خداوند رو به دست اوردید . خداوند هم این حس رو بهتون میده انشاالله .
سوال دومتون : خب نباید بذارید به اون مرحله تحریک شدید برسید . ضمن اینکه اون موقع هم یه تلنگر میتونه همه چیز رو یادتون بیاره . اگر افکار تحریک کننده رو در همون نطفه خفه کنید به اون مرحله تحریک شدید هم نمیرسید . از کش شوک استفاده کنید . صفحه 51 رو بخونید و حتما دقیق بهش عمل کنید نتیجش رو خواهید دید انشاالله: http://istemna.blogfa.com/post/67
سوال سومتون : بله حتما . انشاالله خدا یاورتون باشه و برای همیشه از این عادت رها بشید . اگر لغزشی داشتید نا امید نشید و به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید . در صورت توکل به خدا و ادامه ترکتون حتما به لطف خداوند از این عادت رها میشید . شک نکنید . پس یادت باشه که هیچ وقت ترکت رو در هیچ شرایطی متوقف نکنی .
موفق باشی دوست من . در پناه خداوند
یه سید گناه کار
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۱۸:۴۲
سلام من چند وقتی هست که دچار استمنا می کردم شاید بگم هزار بار توبه کردم چندروزی دنبال این کار نبودم و دوباره با رفتن به اینترنت این کار انجام میشد البته بگم فقط توی اینرنت ..نمی دونم چی کار کنم اگه جوابت توبه هست من ده ها بار این کار رو کردم...فقط یه چیزی دیگری اینکه مقدار منی خارج شده تاثیر بر میزان گناه داره اگه کم باشه گناه هم کم میشه......بعد به نظرتون باید من به تدریج اسمتنا رو ترک کنم یا یه دفعه با تشکر لطفا پاسخ خودت رو به ایمیل من بفرست ...دعات می کنم...تو رو خدا جوابم رو زود بفرست

پاسخ:
سلام . بهتون تبریک میگم که قصد دارید این عادت پرضرر رو ترک کنید.

نه تاثیر نداره . این فکرهای بیخود رو نکنید و اصلا دیگه به عوارض خودارضایی فکر نکنید و کاملا بیخیال باشید . مهم اینه که حالا که میخواهید توبه کنید مثل این هست که تاحالا این کار رو انجام ندادید . برای توبه هم پشیمانی کافی هست . هزار بار هم اگر توبتون رو شکستید باز نا امید نشید و برید به سمت خداوند . نا امیدی بزرگترین گناه هست . وقتی خداوند گفته میبخشم دیگه فکر کردن به این چیزها یعنی وسوسه شیطان .

به تدریج ترک کنید . عوامل تحریک کننده رو کاملا از بین ببرید و نذارید حتی 1 عکس باقی بمونه . از تخیلات تحریک کننده دوری کنید و اگر هم فکر تحریک کننده ای هم ناخودآگاه به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و نذارید ادامه پیدا کنه .

هیچ وقت هم نا امید نشید . هیچ وقت و در هیچ شرایطی ترکتون رو متوقف نکنید . از ائمه علیهم السلام هم حتما کمک بگیرید . نماز رو ترک نکنید . مطمئن باش دوست من در صورت رعایت این کارها امکان نداره که موفق نشی . موفق باشی . علی یارت

صفحه 43 رو هم لطف کنید همین الان بخونید . واقعا کمکتون میکنه: http://istemna.blogfa.com/post/58
محمد
جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۴:۰
سلام من محمد هستم و روزی 3تا 4 بار خود ارضایی میکنم برام دعا کنیددارم ترک میکنم

پاسخ:
سلام . بهت تبریک میگم که داری این عادت پرضرر رو ترک میکنی . موفق باشی . حق نگهدارت
محسن
دوشنبه ۲ تیر ۱۳۹۳ ۱۶:۱۳
سلام من 5 ساله که اینکارو میکنم ولی چیزی کی همش منو ازار میده فکر کردن به عوارضشه مثلا اینکه درسم ضعیف شده-دوستام نمی کنن وسالمن-کمبود وزن و... الان تصمیم گرفتم که ترکش کنم ولی خیلی سخته. تورو خدا راستشو بگید ترک کردنش عوارضشو از بین میبره یانه

پاسخ:
سلام . بله . قطعا در صورت ترک و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده تمام عوارضش از جمله عوارضی که گفتید از بین خواهد رفت . فقط عجله نداشته باشید و به عوارضش سعی کنید فکر نکنید و دیگه بیخیال باشه . اینجوری بهتره . اگر فکر تحریک کننده ای هم ناخودآگاه به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید . موفق باشید . منتظر نظرات بعدیتون هستم . در پناه حق
 


صفحه 33
سلام
یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱:۱۱
من برای بار اولم دچارش شدم. بیست و چهار سالمه.بشدت ترس و گناه وجودمو گرفت و از خدا استغفار کردم.باورم نمیشد گرفتارش بشم. الانم باورم نمیشه.یادمه اولین باری که بطور جدی شنیدم بعضیا گرفتارشن سه سال پیش بود. مسخرم میومد بهشون. اما وقتی سنم رفت بالا و با دختری بشدت علاقمند شدم، متاسفانه بدلیل بیان خیلی حرفا در مورد نزدیکی و کیفیتش و... خیلی حرفا با هم زدیم و نفس لوامه رو کنار گذاشتم و به خودم تلقین می کردم گناه نیست، تا اینکه امروز رفتم حموم و گرفتار شدم. براستی که احکام اسلام دقیقه. آیه قرآن می فرماید: لاتتبعوا خطوات الشیطان: از گام های شیطان پیروی نکنید. واقعاً شیطان گام به گام اومد جلو.
ولی نشونش میدم! بخدا قسم همین الان به نامزدم گفتم تا یک ماه دیگه باهام هیچ پیامی نفرسته. می خوام توبه و استغفار کنم.باورم نمیشه بخداقسم این کارو کردم.خدایا منو ببخش...

پاسخ:
حق نگهدارتون .
گناه کار
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۲:۳۳
من دختری هستم 22 ساله که از خیلی وقت پیش ها این کار انجام میدم نمیدونم چطوری ترکش کنم؟ حتی میدونم پیش خدا خیلی خیلی گناهکارم اما دست خودم نیست بعضی فیلم هارو می بینم.... شاگرد اول دانشگاه بودم اما مدتی هست که هرچی میخونم تو خاطرم نمی مونه یه هفته دیگه امتحاناتم شروع میشه به نظرت می تونم حافظه مو برگردونم به حالت اول؟؟

در ضمن چشم و روده وقلبم هم از کار افتاده....

پاسخ:
شما خودتون جواب سوال خودتون رو دادید . مهمترین دلیلی که شما رو به سمت این کار میکشونه همون فیلمهاست . ترک این عادت بدون دوری از عوامل تحریک کننده امکان پذیر نیست . ترک این عادت بدون دوری از عوامل تحریک کننده امکان پذیر نیست . ترک این عادت بدون دوری از عوامل تحریک کننده امکان پذیر نیست . تکرار کردم که یادتون باشه اینو بکنید ملکه ذهنتون . اگر هم ترک کنید و عوامل تحریک کننده رو از بین نبرید دوباره میرید سمتش . شک نکنید .
آیا سلامت روحی و جسمی خودتون ارزش این رو ندارند که عوامل تحریک کننده رو بذارید کنار ؟ چه چیزی به غیر از ضرر تا به حال داشتند ؟ یعنی انقدر ارزش دارند که روان خودتون رو به خاطرش خراب کنید و حافظه و جسم خودتون رو فداشون بکنید ؟

پس توبه کنید و توکل کنید به خداوند و همین الان همشون رو از بین ببرید و نذارید اثری از هیچ کدوم باقی بمونه و حتی یک عکس هم باقی نذارید . ممکنه یه عکسی شما رو تحریک کننده که دیگری رو نکنه . هر کسی خودش رو بهتر میشناسه . هر چیزی که باعث تحریک شما میشه رو همین الان از بین ببرید و دیگه سمتش نرید . هیچ عامل تحریک کننده ای نباید در دسترس شما باشه .

صفحه 22 وبلاگ: http://istemna.blogfa.com/post/23 رو بعد از پست بنده حتما بخونید و طبق همون عمل کنید . اگر در راه ترک خدای نکرده لغزشی داشتید به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید و نا امید نشید . به هیچ وجه . پس یادتون نره که هیچ موقع ترکتون رو متوقف نکنید حتی اگر خدای نکرده لغزشی در بین راه داشتید . در این صورت امکان نداره که نتونید ترکش کنید به لطف خداوند . نمیشه بگید دست خودم نیست چون همچین چیزی امکان نداره . حتما دست خودتون هست اگر خودتون واقعا بخواهید ...
بقیش در پست بعد ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۳
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :

اگر فکر تحریک کننده ای به ذهنتون رسید سریع در همون نطفه خفش کنید و نذارید اون فکر ادامه پیدا کنه . اگر وسوسه شدید سریع حال و هواتون رو عوض کنید و ذهنتون رو به چیز دیگه ای منحرف کنید . از تنهایی حتی المقدور دوری کنید . تنهایی کلید اقدام به خودارضایی هست .

یه سری کارها هم خیلی میتونه بهتون کمک کنه : نماز ، مدد از اهل بیت علیهم السلام ، ورزش ، روزه ، احترام به پدر و مادر . اینها خیلی میتونه بهتون در ترک این کار کمک کنه .

در صورت ترک این کار و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده ، به لطف خداوند حافظتون مثل سابق خواهد شد . دل و روده و قلب و ... همه مشکلاتی که در اثر این عادت پیدا کردید بعد از ترک و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده از بین خواهد رفت انشاالله . هر عارضه ای که براتون به وجود اورده از بین میره . جاش چیزهای خیلی خوبی رو خدا بهتون میده که در خواب هم تصور نمیکردید . همه و همه به خاطر این هست که پا روی نفستون گذاشتید و کاری رو ترک کردید که خداوند دوست نداره . توبه کنید و توکل کنید به خداوند و خودارضایی رو ترک کنید و از عوامل و تخیلات تحریک کننده دوری کنید و دیگه به عوارضش فکر نکنید و بیخیال باشید . عجله هم نداشته باشید . یه روزی میاد که میبنید خوب خوب شدید و حافظتون سرجاش هست و همه مشکلاتی که گفتید برطرف شده و جاش چیزهای خیلی خیلی خوب دیگه ای رو به دست اوردید .
موفق باشید . در پناه حق .
mojtaba
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰:۱۱
سلام دوست من . ممنون از مطالبی که گزاشتی و نوشتی.
18 سال دارم و سه ساله به این مشکل درگیرم.
از روزی 4 بار گرفته تا 1 بار.

من هم امشب شروع کردم.
البته باید از کم شروع کرد.یعنی ترک این مسئله یه شبه اتفاق نمیفته و باید کمتر و کمتر شه.
دقیقا شبیه کسانی اعتیاد رو ترک میکنن.
دوباره بهتون سر میزنم.
امیدوارم همه در این راه موفق باشن.

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . بهتون تبریک میگم که قصد دارید این عادت پرضرر رو رها کنید . قطعا نتایج به معنای واقعی کلمه شیرینش رو خواهید گرفت به لطف خداوند . بله روش خوب و درستی هست .
منتظر نظرات بعدیت هستم . موفق باشی . در پناه حق
بدبخت
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۳:۱
خیلی ممنونم.اگه کسایی مثل شما وجود داشتند که از بچگی به ما توضیح میدادن این طوری نمیشد.من از ناآگاهی زجر کشیدم.فکر میکردم خودم فقط این مشکلو دارم.خیلی وقته گرفتارشم.میترسم نتونم ازدواج کنم.میترسم دختر نباشم.میترسم همسرم بفهمه.میترسم به مامانم بگم.میترسم.الانم دارم گریه میکنم.من خیلی بدبختم.خدااااااااااااااااااااااااااااااااااا.تورو خدا جوابمو بدین.من کسیو ندارم که دردمو بهش بگم.من حتی بچه 4 یا 5 ساله ای رو دیدم که خودارضایی میکرد.یعنی خودارضایی بوده؟؟؟؟چرا از بچگی؟؟

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .

نگران نباشید . در صورت ترک این عادت و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده تمام مشکلاتی که گفتید برطرف میشه به لطف خداوند .

خودارضایی اگر بدون وارد کردن جسم خارجی داخل واژن باشه احتمال پاره شدنش بسیار کم هست . انشاالله که مشکلی نیست . نگران نباشید .

نه لازم نیست به کسی بگید . به همسر آیندتون هم نگید . شما ترک کنید عوارض و علائمش به مرور زمان از بین خواهد رفت . ترک کنید و نگران آینده خود نباشید.

مطمئنا این اضطرابها و حالاتی که گفتید بعد از ترک و دوری از عوامل تحریک کننده از بین خواهد رفت و جاش آرامش و قوت قلب و عزت نفس و سعه صدر پیدا خواهید کرد .

در مورد سوال دومتون :
این دو لینک رو بخونید :

لینک اول :

http://www.beytoote.com/psychology/behavior-baby/warned-you-about-their-satisfy.html

لینک دوم :

http://www.drvalipour.ir/index.php?ToDo=ShowArticles&AID=2437


موفق باشید . اگر نظری داشتید بیان کنید . در پناه حق
بدبخت
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۶:۴۹
ممنونم اصلا فکر نمیکردم جوابمو بدین.پس من به کسی نمیگم.امیدوارم در آینده هم مشکلی برام پیش نیاد.شماهم برام دعا کنین.منم خیلی برای شما دعا میکنم.واقعا ممنونم.

پاسخ:
خواهش میکنم . نه لزومی نداره . به هیچ کس نگید . در صورت ترک و دوری از عوامل تحریک کننده تمام علائم و عوارضش از بین میرن و جاش چیزهای خیلی خوبی رو هم به دست میارید . اصلا دیگه به عوارضش فکر نکنید و نگران آیندتون نباشید . خیالتون راحت باشه که هیچ مشکلی در آینده نخواهید داشت . موفق باشید . در پناه حق
امید دارم میتونم
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۸:۴۸
سلام دوست خوبم ممنونم ازت من قبلا این کارو میکردم روزی 3بار ولی با خوندن این مطالب میخوام برا همیشه بذارمش کنار فقط من زیر چشام گود رفته درست میشه یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟من واست دعا میکنم نمیدونی چ کمکی کردی بهم ممنونم ازت

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .

بهت تبریک میگم که قصد داری این عادت پرضرر رو ترک کنی . قطعا به لطف خداوند نتایج واقعا شیرینش رو خواهی دید .
بله . در صورت ترک و دوری از عوامل تحریک کننده، گودی زیر چشمتون کاملا از بین خواهد رفت .
موفق باشی . در پناه حق
 


صفحه 34
...
پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۳ ۲۲:۳۰
باسلام من در27سالگی ازدئاج کرده و استمنا رو ترک کردم ولی رابطه جنسی زیادی با همسرم دارم ایا هین هم اثراتی مثل استمنا روی بدنم داره یا نه یکی از مشکلاتم تمایل به همجنسگرایی است برای رفع این مشکل چه پیشنهادی دارید ممنونم

پاسخ:
سلام . این سوالتون رو تو خصوصی پرسیده بودید ولی چون آدرسی برای دریافت پاسخ نداده بودید همینجا پاسختون رو میدم :

این سوالتون رو از یک پزشک متخصص در این زمینه بپرسید . فکر میکنم به متخصص اورولوژی مربوط بشه . مشکل دومتون هم فکر میکنم با یک روانشناس ماهر باید در میون بذارید و در کنارش به نظرم بهتره با یک کارشناس مذهبی هم در این خصوص صحبت کنید .

موفق باشید . در پناه حق .
 


صفحه 35
...
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۹:۴۴
سلام خسته نباشید ممنون از وبلاک خوبتون
انزال زودرسی که در اثر خودارضایی بوجود میاد با ترک اون از بین میره؟!خواهش میکنم با دلیل جوابمو بدید.خیلی نکرانم.ممنون

پاسخ:
سلام . سلامت باشید . خواهش میکنم . این سوالتون رو تو خصوصی پرسیده بودید ولی چون آدرسی برای دریافت پاسخ نداده بودید همینجا پاسختون رو میدم :

بله انشاالله کاملا از بین میره .
انزال زودرس معمولا در افرادی که مبتلا به خودارضایی به مدت طولانی یا به دفعات زیاد مبتلا هستند دیده می شود، بدین معنی که با کوچک ترین تحریک شهوت آلود مانند نگاه کردن به یک صحنه زننده یا شنیدن ماجرای جنسی و حتی خیال بافی و به خاطر آوردن یک خاطره جنسی دچار انزال می شوند. این بیماری ناشی از تحریک های مکرر مرکز کنترل کننده احساسات جنسی است به گونه ای که آستانه تحریک آن کاهش پیدا کرده یعنی اگر در یک فرد طبیعی تحریک های شدید و آن هم به مدت طولانی باعث انزال شود در این گونه افراد با حداقل تحریک انزال صورت می گیرد. جهت درمان این بیماری در درجه اول لازم است عامل به وجود آورنده آن کنار گذاشته شود و فرد گرفتار کمتر خود را در تیررس عوامل تحریک کننده قرار دهد. معمولا پس از چندین ماه که این دستور عملی گردد مشکل برطرف می شود در غیر این صورت باید به پزشک متخصص کلیه و مجاری ادرار مراجعه گردد تا راهنمایی لازم صورت گیرد.
در ضمن توصیه های زیر راهگشای شماست:
1. در طول شبانه روز و هفته به وضعیت زود انزالی فکر نشود.
2. در طول شبانه روز و هفته به امور غیرجنسی فکر شود و یا به فعالیتی مشغول شود مثلا آدامس جویده شود.
3. به محض احساس نزدیک شدن لحظه انزال، مقعد خود را سست کرده و با دهان باز نفس آرام و عمیق کشیده شود.
4. به هنگام ادرار کردن، 2 تا 3 بار و حتی بیشتر ادرار کردن را قطع و وصل کنید...
بقیش در پست بعد ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۱۹:۵۰
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :

5. از تغذیه مناسب بهره گرفته شود از خوردن ماست و ترشی و نیز مواد غذایی تحریک کننده غریزه جنسی خودداری شود.
6. در شبانه روز به طور مرتب ورزش کنید و به تقویت عضلات بدنی خود بپردازید.
در پایان متذکر می گردیم که در صورت رعایت موارد فوق امید بسیار زیادی وجود دارد که با ازدواج مشکلتان برطرف گردد. چرا که خود ازدواج باعث ارضاء کامل طرفین گردیده و به تدریج آستانه تحریک مراکز جنسی را بالا می برد و شخص از انزال زودرس نجات پیدا می کند. مگر موارد بسیار نادر که احتیاج به پزشک و درمان خاص است.

برگرفته از پرسمان

خب این مطلب رو از جایی براتون نقل کردم ولی بهتر هست که این سوالتون رو از یک پزشک متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی (اورولوژی) بپرسید .

پیشنهاد میکنم که حتما خودارضایی رو ترک کنید که از عوارضش از جمله زود انزالی هم خلاص بشید.

موفق باشید . در پناه حق .
 


صفحه 38
باسلام. من متاسفانه یک بار این کارو انجام دادم و بعد دفعه ی دوم سوم و چارم . الانم تا بیشتر معتاد نشدم میخوام ترکش کنم میخواستم بپرسم آیا این عوارض با این دو سه بار استمنا بازم بوجود میاد؟

پاسخ:
سلام . نه انشاالله . دیگه انجامش نده و بهش فکر هم نکن . از عوامل و تخیلات تحریک کننده هم دوری کن .

موفق باشی . در پناه حق .
 


صفحه 39
حسین
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰
خودارضایی بلای جوانان هستش چرا چون
1-عدم تمرکز کافی 2-ترک تحصیل 3-عصبانیت بیهوده 4-عدم رشد بدن از 16 تا20 وگیجی حواس پرتی.تجربه تلخی کردم شکست زندذگیم بوده.جوان عزیز توروقران تورخدا ترک کن باعث ضربه روحی جسمی میشی.دبنلالش نکن بدجوری ضربه میخوری تاوانشم سخته.میخواستم قهرما تو کشتی بشم ولی ضربه خوردم اونم خیلی سنگین.فقط تنها نباشد سرگرم باشید.تورو خداگوش کن .

پاسخ:
ممنون از نظرات ارزشمندتون که در اختیار دیگران قرار میدید . مطمئنا بچه ها از نظرات همدیگه استفاده میکنند . موفق باشید . در پناه حق .
ناشناس
پنجشنبه ۵ تیر ۱۳۹۳ ۱۹:۲۳
سلام
من به لطف تو علی جان دقیقا سه هفته هست که این کارو نکردم......
ولی بعضی وقتا شیطون فریبم میده و میرم عکس تحریک کننده تو اینترنت میبینم!!!! نه برای خودارضایی فقط میرم نگاه میکنم!!!!!!
اگه بتونم اینو هم ترک کنم دیگه عالی میشه!!!!!به نظر تو چیکار کنم؟؟؟؟؟؟

پاسخ:
سلام

خواهش میکنم . لطف خداست . ببین مگر نمیخواهی خودارضایی واقعا رها کنی ؟ مگر نمیخواهی کاملا و زودتر خوب بشی ؟ اگر میخواهی پس سراغ اون عکسها نباید بری . اولا که شک نکن که اون عکسها دوباره برت میگردونه به سمت خود ارضایی . شک نکن . دوما مگر نمیخواهی ترکت درست و بهبودت کامل و حتمی باشه ؟ چون دیدن اون عکسها حتی اگر باعث استمنا نشه ایراد داره و باعث میشه یا خوب نشی یا کامل خوب نشی . چون باعث تحریکت میشه .
دوست من سلامت روحی و جسمیت خیلی ارزشش بالاتر از دیدن چند تا عکس هست . باور کن دیدن این عکسها و عوامل تحریک کننده بخواهی نخواهی رو روح و جسمت تاثیرگذار هست . رو معنویتت تاثیر گذار هست . رو رابطت با خدا تاثیرگذار هست . رو روابط اجتماعیت تاثیرگذار هست . بذارشون کنار و خودت فواید کنار گذاشتنشون رو ببین .
موفق باشی . در پناه حق
 


صفحه 40
مهران
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰:۱۱
سلام.من بدنسازی کار میکنم گهای در خواب یا وقتی که فیلم های شهوتی نگا میکنم منی خارج میشود میخواهم بدانم که برای بدن مضر است ؟ایا از انرزی و هجم بدنم کم میکند؟؟لطفا پاسخ دیهید.خیلی ممنون

پاسخ:
سلام . محتلم شدن در خواب طبیعی هست و عوارضی هم نداره . دیدن فیلمهای شهوتی برای جسم و روح و معنویت انسان مضر هست . در انرژی و حجم بدن هم به نظرم موثر هست . اگر به بیرون آمدن منی هم منجر بشه ، استمنا محسوب میشه و گناهی کبیره و پر از ضرر .
توبه کن دوست من و توکل کن به خداوند و این فیلمها که جز ضرر چیزی ندارند رو بذار کنار و سراغ عوامل تحریک کننده نرو و استمنا رو رها کن . قطعا نتایج به معنای واقعی کلمه مثبتش رو خواهی دید به لطف خداوند . از جمله بدن و هیکلت به طور طبیعی روز به روز انشاالله قوی تر خواهد شد مخصوصا با ورزشی که انجام میدی . علاوه بر جسمت ، روحت هم قدرت زیادی رو به دست خواهد اورد و اعتماد به نفس فوق العاده بالا .

موفق باشی . در پناه حق .
جمشید
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۲۱
خاک بر سر من که حتی با اهنگ هم تحریک میشم
اگر صدای زن هم بشنوم تحریک میشم.....
جون داداش کمکم کن

پاسخ:
سلام . خودتون پاسخ خودتون رو دادید . برای ترک خودارضایی حتما باید از عواملی که باعث تحریک شخص میشه دوری کرد . ببین ارزشش رو داره که آهنگ و صدای زن گوش بدی و زندگیت رو تحت الشعاعش قرار بدی ؟ بذارشون کنار . خودت نتایج شیرینش رو خواهی دید . توبه کن و توکل کن به خداوند و همین الان تصمیم بگیر که برای رسیدن به هدفت که ترک خودارضایی باشه از هر عاملی که باعث تحریکت میشه فاصله بگیری . اونوقت ببین خدا در عوضش بهت چیا میده .

صفحه 22 و 43 وبلاگ رو لطف کن همین الان بخون . موفق باشی . هر وقت هم نظری داشتی بیان کن . در پناه حق
جمشید
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۲۰:۱۶
اخه وقتی اهنگ با صدای مرد هم گوش میدم
نمیگم تحریک میشم ولی کم کم و به طور غیر مستقیم به سمت خودارضایی میکشنونتم
اگه دیگه اهنگ هم گوش ندم به خدا دق میکنم
چقدر درس دیگه(دوم دبیرستانم)چند ساله به این نکبت گرفتارم
واقعا هر کاری کردم هر کاری،دوباره میگم هر کاری اما ترک نمیشه
انگار یه قسمت از زندگیم شده
مدتیه با وبلاگ شما اشنا شدم
راه تدریجی هم برام جواب نمیده وقتی بعد چند روز انجام ندادن دوباره انجامش میدم همون روز چند بار انجامش میدم دارم دیوونه میشم
سال پیش تو المپیاد ریاضی مقام اووردم ولی از وقتی خودارضاییم تشدید شده یه چیز ساده رو هم نمیفهمم

پاسخ:
ببین یه مدت کلا دور آهنگ گوش دادن رو خط بکش . فقط اگر خواستی آهنگهایی رو گوش بده که غیر مستقیم هم باعث تحریکت نمیشن .

نه . خیالت راحت باشه انشاالله ترکش میکنی . فقط کارهایی که بنده بهت میگم رو دقیق انجام بده و هیچ وقت هم ناامید و دلسرد نشو .

یه ورزش انرژی بر رو شروع کن . یه ورزشی که قشنگ خستت بکنه . البته رو اصول . ورزش انرژیت رو میگیره و فکرش رو تا حد بسیار بالایی از سرت میپرونه . البته یه ورزش انرژی بر . چه ورزشی رو دوست داری ؟
جمشید
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ۲۲:۵۴
داداش ما کمربند مشکی تکواندو رو داریم بله ما اینیم!!!!

پاسخ:
خیلی خوبه . اهل نماز و روزه هستید ؟
جمشید
پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۲۲:۱۵
راستش به تعداد روزهایی که خودارضایی نکردم نماز خوندم
ولی وقتی این کارو انجام میدم اصلا روم نمیشه نماز بخونم
وقتی من میدونستم خدا داره نگام میکنه اما گناه کردم
دوباره با چه رویی برگردم،اما با این همه دوباره توبه میکنم و نماز میخونم
اما روزه:من واقعا این روزه ای که بیشتر مردم میگیرن رو نمیفهمم
یعنی چی سحری بلند میشن اندازه 3 وعده غذا میخورن افطار هم به همون اندازه،اخه این چه روزه ای،این روزه ی نون و ابه که اصلا خوشایند من نیست،خیلی کم روزه گرفتم چون وقتی روزه میگیرم در طول روز هیچ توانی دیگه ندارم همش میخوابم
نماز به معنویتم اضافه میکنه اما روزه نه،و اینو هم مطمئنم که خدا منظورش از روزه یک نوع روزه دیگه بوده.
این خودارضایی مثل یه بیماری افتاده به جونم ولم نمیکنه
ولی امروز پاک بودم
ببخشید زیاد حرف زدم

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم

نماز کلید رهاییت از این عادت پرضرر هست . نمازت رو ترک نکن .


در مورد روزه داری اشتباه میکنی. در این که آدمی که روزه میگیره باید همه اعضا و جوارحش روزه باشه شکی نیست ولی روزه شکم هم بخشی از روزه هست . این مثل این میمونه که بگیم آدمی که به مردم کمک میکنه دیگه نیاز نیست که نماز بخونه . کمک جای خودش نماز هم جای خودش .
به هر حال روزه از واجبات هست و در قرآن خداوند دستور داده روزه بگیرید . بخشی از روزه هم مربوط به نخوردن و نیاشامیدن در طول گرفتن روزه هست .

در قرآن مجید در آیات مختلفی به مسلمانان دستور داده شده روزه بگیرید و به برخی احکامش هم اشاره شده همونطوری که دستور داده نماز بخونید .

یادت باشه هر چیزی جای خودش . نخوردن و نیاشامیدن هم جزئی از روزه هست .

روزه هات رو تو ماه رمضون حتما بگیر چون خداوند تو قرآن فرموده بگیرید .

روزه خیلی میتونه در کنترل و تعدیل شهوت بهت کمک کنه . حضرت محمد (ص) میفرمایند: ای جوانان! به شما توصیه می کنم ازدواج کنید و همسری برای خود انتخاب نمایید و اگر توانایی ازدواج و شرایط آن را ندارید، لازم است روزه بگیرید، و شما را به روزه زیاد توصیه می کنم؛ زیرا روزه توان جنسی را تعدیل و کنترل می کند.

صفحه 48 وبلاگ که درباره روزه هست رو هم بخون: http://istemna.blogfa.com/post/63

موفق باشی . در پناه حق
 
 

  
نظرات خودتون رو حتما بیان کنید .

 

حتما بخونید : نظرات بچه ها (1)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (2)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (3)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (4)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (5)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (6)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (7)

حتما بخونید : نظرات بچه ها (8)

حتما بخونید : تجارب دیگران درباره خودارضایی (صفحه 45)

حتما بخونید : 47 راهکار لازم و کمکی برای ترک خودارضایی (صفحه 30)

حتما حتما بخونید : فواید بیشمار ترک خود ارضایی (صفحه 1)

حتما بخونید : رهایی از خود ارضایی = شروع یک زندگی جذاب (صفحه 2)

حتما بخونید : قدم به قدم تا ترک خود ارضایی (صفحه 22)

حتما بخونید : 13 نکته بسیار بسیار مهم درباره ترک خود ارضایی (صفحه 33)

حتما بخونید : بارها در راه ترک خود ارضایی شکست خوردم، چه کنم؟ (صفحه 43)

حتما بخونید : ترک گروهی خود ارضایی (صفحه 60)

 

 

 

۹۴/۰۴/۱۴
علی علی

خود ارضایی