عوارض استمنا و استشها و فواید ترک آن

ایست استمنا
عوارض استمنا و استشها و فواید ترک آن

نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com

آخرین نظرات
پیوندها

تقویم شمسی

ايست استمنا

نظرات شما درباره خود ارضایی (6)

شنبه, ۱۳ تیر ۱۳۹۴، ۱۲:۰۵ ب.ظ

صفحه 59

نظرات شما در وبلاگ ایست استمنا (6)


 

توجه: شماره صفحاتِ وبلاگ در ستون کناری وبلاگ تماما درج شده. پس اگر آدرس لینکی با اشاره به شماره صفحش برای خوندن توصیه شده بود شما به ستون کناری همین وبلاگ مراجعه کنید و روی صفحه مورد نظر کلیک کنید. این، راه درست برای باز شدن و مطالعه متن کامل و ویرایش شدۀ اون صفحه هست. اگر شماره صفحه هم ذکر نشده بود (لینکهای istemna) لطف کنید در قسمت نظرات بفرمایید که خدمتتون شماره صفحه رو عرض کنم و در متن هم درج بشه انشاالله.
 

صفحه 29

سمیه
سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۳:۲۵
منکه اینجا راه کاری ندیدم فقط توصیه به صبر و خویشتن داری بود این مشکل اگه مشکل جسمیه حتما باید راهکار فیزیکی برای مقابله باهاش باشه با صبر میشه آخه؟
البته من خود ارضایی نمی کنم شاید کمتر از 1 سال وقت بلوغ ولی الان اونقدر احساس جنسیم خاموش شده که ! به واسطه صبری که شما توصیه می کنید حتی دیگه میل برقراری رابطه با جنس مخالفم ندارم و فکر میکنم این یه جور عوارض سرکوب کردن همون حس غریضی جنسی هست !

 
پاسخ:
ببینید منظورتون از راهکار فیزیکی چیه ؟ اگر منظورتون ازدواج موقت هست که بگم که تو این دوره زمونه به نظرم صلاح نیست . در مورد ازدواج موقت :

در این زمانه و این اوضاع اجتماعی خاص ما ازدواج موقت را توصیه نمی کنیم و به جهت آگاهی بیشتر شما برخی از عوارض و مشکلات ناشی از آن را برمی شمریم:
الف- پیامدهاو عوارض نامطلوب فرهنگی – اجتماعی
1- متاسفانه وضعیت فرهنگی کنونی جامعه به گونه ای است که غالبا مردم به کسانی که مرتکب فحشا می گردند با دید اغماض نگاه می کنند ولی کسی را که ازدواج موقت کرده فرد بی بند وباری تلقی می کنند. درنتیجه متاسفانه ,این مساله عاملی خواهد بود برای ایجاد سوءظن نسبت به کسانی که این شیوه را انتخاب کرده‌اند و این باعث دشواریهایی در ازدواج دائمی آینده خواهد شد.
2- بروز برخی نابسامانی‌های اجتماعی (مثلا بلاتکلیفی اولادی که از این طریق به دنیا می آیند ).
3- عدم پذیرش این نوع ازدواج از سوی خانواده‌ها
4- ممکن است جوانان با عدم اطلاع مناسب از فلسفه چنین ازدواجی و با توجه به شرایط اقتصادی کنونی جامعه بخواهند از این راهکار برای گریز از زیر بار مسئولیت زندگی دائمی بهره جویند و در تشکیل خانواده(از طریق ازدواج دائم) که رکن اصلی جامعه است سست شوند که این اتفاق برای کسانی که غرق ازدواج موقت شده اند، فراوان رخ داده است و این تهدید کانون مهم خانواده است.
بقیش در پست بعدی ...
 
... ادامه پاسخ پست قبلی
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱
 
پاسخ:
... ادامه پاسخ پست قبلی :

5-ممکن است مردانی که زندگانی خود را بر پایه هوی و هوس زود گذر بنا نهادند بخواهند با متعه‌ای که با دادن مهر بسیار اندک انجام می‌دهند، پایشان را از گلیم خود خارج نمایند و زندگی دائمی خود را به جهنمی سوزان و درگیری ها و نزاع ها تبدیل کنند.
6-مواردی زیادی نیز دیده شده که زنانی که به اصطلاح صیغه می شوند دارای شوهر بوده و یا اینکه ممکن است در میان دو ازدواج موقت، از نگه داشتن عده خودداری کرده باشند و این یعنی درگیر یک گناه کبیره شدن.
7-گاه نیز برخی از این زنان سعی می کنند از طرقی خود را به این مردان بچسبانند و آنها را مجبور به ازدواج دایم نموده و یا از آنان اخاذی نمایندالبته در مواردی که طرفین یکدیگر را میپسندند، ازدواج دائم، اتفاق درستی است که می افتد.
ب-عوارض ازدواج موقت (صیغه) از نظر پزشکی
1-احتمال بالای انتقال ایدز و بیماری‌های تناسلی
2-چرخه‌ی پنهان انتقال بیماری‌ها ,از جمله مسایل نگران کننده هستند ؛زیرا عموما شناخت بسیار کمی بین طرفین متقاضی ازدواج موقت وجود دارد به طوری که پیشینه‌ی بهداشتی و پزشکی فرد برای طرف مقابل نامشخص است.

منبع : moshavereh.porsemani.ir

سرکوب غریزه جنسی کاملا فرق داره با پاکدامنی . غریزه جنسی رو باید کنترل و مهار کرد نه اینکه سرکوبش کرد . ازدواج بهترین راه مهار و کنترل غریزه جنسی هست . و اگر کسی شرایط ازدواج رو واقعا نداشته باشه باید با راههای مختلف مثل ورزش و کار و فعالیت سالم و ... این غریزه رو کنترل کنه و خودش رو آلوده گناهان جنسی از جمله خودارضایی نکنه . ازدواج رو هم حتما در دستور کار خودش قرار بده و در اولین فرصت که مورد مناسبی پیدا کرد حتما ازدواج کنه .
بی تفاوتی جنسی هم مطمئن باشید که در اثر خویشتن داری به وجود نمیاد . بی تفاوتی جنسی از مشکلاتی هست که حتی سراغ بسیاری از متاهلین هم میاد . این مشکلتون رو پیش یک روانشناس بالینی ماهر و مطمئن حتما پیگیری کنید تا درمان بشه . نگران نباشید .
موفق باشید . در پناه حق .
 
s
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۴:۵۶
agha ! vaghean rahkarhatun faghat part kardane havase ? migam 23 salame ta 30 salegiam nemitoonam ezdevaj konam ! daneshgaho khedmato karo ! na khuneyi na daramadi!
ta alan ke khod erzayi kardim az alanam ta 6.7 sal dg havasemuno part konim ke nemishe !
belakhare ensan nyaze jensi dare ya na ?!
in niaz faghat jesmi nist
niaze fekrie
shoma ke site aye kharejio mikhuni in chizaram bekhun ke age adam az nazare jensi fekresh baz beshe cheghad too zendegish tasir dare
alan in fekr be darso zendegie ma sadame zade
man khodam chand bar sex dashtamo didam ke badesh cheghad maghzam rah oftade va ta chand vaght asabam sarejash bude

man be khoda iman daram amma amsale shomaha faghat javabe soali ke make ezdevaj nakardim pas chikar konimo ba bahs avaz kardano harf too harf avordan midid

 
پاسخ:

سلام . بنده کی گفتم که شما 7 سال حواس خودت رو پرت کنید ؟ گفتم برای ترک خودارضایی اگر دیدی فکر تحریک کننده ای هم به ذهنت رسید این کار رو بکن . اما انرژی شما رو که حواس پرت کردن تخلیه نمیکنه . اون رو باید تا زمان ازدواج با ورزش و کار و فعالیت های سالم تخلیه کنید . در ضمن بنده هم مثل خودت مجردم دوست من .

من به شما ورزش رو پیشنهاد میکنم . نوجوان و جوان، آتشفشانی از انرژی و نوجوانی و جوانی، دوره فعالیت و جنب و جوش است. اگر این انرژی پتانسیل به طور صحیح مدیریت نشود، مشکلاتی را برای نوجوان ایجاد می‌کند که یکی از آنها خودارضایی است. یکی از راه‌های مهار و تعدیل این انرژی ورزش است. البته منظور از ورزش‌ در این‌جا، ورزش‌هایی است که به علت تحرک بالا در آنها، انرژی فرد تخلیه می‌شود و خستگی جسمی به همراه دارد. جالب اینجاست که در بین نوجوانان ورزشکار، موارد کمتری از خودارضایی گزارش شده است. علتش هم روشن است، ورزش باعث دفع انرژی زاید بدن و تعدیل قوای جنسی می‌شود و زمینه خودارضایی را تا حدود زیادی از بین می‌برد...
توصیه میکنم حتما صفحه 53 رو بخونید: http://istemna.blogfa.com/post/69

بقیش در پست بعد...
 
... ادامه پاسخ پست قبلی
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :

شهوتتون با ورزش مدیریت کنید . انرژیی که با عمل پرضرر خودارضایی میخواهید به هدر بدید با ورزش تخلیه کنید که نه تنها ضرر نداره بلکه خود فایدست . از نظر روحی و روانی و جسمی و معنوی و اجتماعی تغییرتون میده .

موفق باشی دوست من . دیگه فینگیلیش ننویسی . در صورت امکان البته . ازدواج رو هم اگر شرایطش رو داری به عقب ننداز . درسته میگی تا سی سالگی نمیتونی ولی ببین اگر راه داره و میتونی آسونتر بگیری ، ننداز عقب . ازدواج درست ترین راه و بهترین راه و مطمئنترین راه هست . خودارضایی رو حتما ترک کن چون ضررهای زیادی در پی داره . علاوه بر ضررهای روحی و جسمی و معنوی و اجتماعی متعدد، مثلا ممکنه خدای نکرده بعدا در زندگی زناشویی مشکل پیدا کنی . ارتباط نامشروع رو هم دورش یه خط قرمز بکش چون گناهی بسیار بزرگ با پیامدهای منفی بسیار زیادی هست . اونجا دیگه پای یکی دیگه هم وسط هست .

پس انرژیت رو درست تخلیه کن نه با گناه که مسلما همراه با ضررهای زیادی هست . ارتباطت رو با خدا بیشتر کن . نمازی که روزی کلا شاید 10 دقیقه هم نشه چنان تاثیرگذار هست که فقط وقتی بخونیش و ادامش بدی متوجه تاثیرش خواهی شد . از ائمه "علیهم السلام" کمک بگیر . این مسائل معنوی که بهتون میگم خیلی خیلی تاثیرگذار هست . حتما موفق میشی . شک نکن . صفحه 53 فراموش نشه .

موفق باشی . در پناه حق .
 
 

 

 صفحه 30

 
سجاد
پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۳:۵۴
عالی بود من خودم چند ماه پیش قدم به ترکش گذاشتم الانم نمیرم سراغش ولی میبینی بعد چند ماه یبار رفتم سراغش نمیدونم چرا اما خیلی کمش کرد حتی تنها هم باشم بهش فک نمیکنم
 
پاسخ:
سلام . انشاالله که برای همیشه ترکش کنید .
 
امیر
یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱۶:۹
خیلی ممنون دستون درد نکنه
 
پاسخ:
خواهش میکنم .
 
ممد
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰
سلام
وبلاگ خوبی دارید دستتون درد نکنه.
چند سالی هست که مبتلا هستم . خیلی سعی کردم ترک کنم ولی نشد. چند بار تونستم برای تقریبا 20 روز پاک بمونم اما بعدش بدتر شدم (یعنی چند بار در طی دو سه روز به این عمل دست زدم)
چه راه حلی رو برای من پیشنهاد می کنید؟

 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم .

یه دلیلش اینه که احتمالا هنوز عوامل تحریک رو کاملا از بین نبردید . هر چیزی که شما رو تحریک میکنه باید ازش فاصله بگیرید . هر چیزی یا محیطی یا شرایطی که باعث تحریک شما میشه به هیچ عنوان نباید در دسترس شما باشه و باید کاملا ازش دوری کنید . مثلا اگر سایت خاصی در بوک مارکتون هست همین الان حذفش کنید و ... .

نکته دیگه ای که خیلی خیلی مهم هست این هست که اگر در حین ترک خدای نکرده دچار لغزش شدید و خودارضایی کردید خودتون رو ناراحت نکنید و ناامید نشید . به این نکته که از صفحه 33 براتون میذارم دقت کنید:
خودارضایی نوعی اعتیاد روانی محسوب می‌گردد . در برخی جهات شباهات زیادی با انواع دیگر اعتیاد (مانند مواد مخدر و الکل و...) دارد.
همه متخصصان درمان اعتیاد در این موضوع هم‌عقیده اند که بازگشت ناخواسته به شرایط قبل امری طبیعی و یکی از مراحل درمان محسوب می‌گردند. بسیاری از معتادانی که اقدام به ترک کرده‌اند، در طول فرایند درمان ناخواسته دچار لغزش‌های رفتاری می‌گردند . لغزش‌های رفتاری به هیچ وجه به معنای شکست درمان نیست. یکی از علت هایی غلطیدن دوباره به اعتیاد قبلی، قرار گرفتن در محیطی است که در آن جا اعتیاد زیاد اتفاق افتاده بود، مثلاً یاد‌آوری یک صحنه خاص، یا قرار گرفتن در مثلاً حمام و هنگام شستن آلت و... . به همین خاطر بسیار توصیه می شود که در آن شرایط خاص قرار نگیرند.
در هر حال لغزش‌های غیر اختیاری طبیعی است . نباید به بزرگ‌نمایی آن پرداخت. متأسفانه در افرادی که به خود درمانی اعتیاد می‌پردازند و از نعمت هدایت درمانگر محرومند، هر گونه بازگشت را به منزله شکست قطعی در درمان تلقی می‌کنند. این باعث توهم، عدم کنترل و بی‌ارادگی فرد می گردد. این تصور آسیب‌زا، فرد را از ادامه درمان مأیوس می‌سازد ، در حالی که درصد پیشرفت درمان فرد بسیار بالاست.
اگر نیک بنگرید، با کمی واقع‌نگری می‌توانستید لغزش‌های هر از گاهی خود را با دیدی مثبت‌تر مدیریت نمایید.

در پناه حق .
 
امیر
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۰:۱۴
دمت گرم
 
shiva
چهارشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۳ ۱:۰
خوندمش الان واسه اینکه این کارو نکنم .. اومدم اینجا ..
امیدوارم بشه مثل قبل خودم شم ..
 
ممد
پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۰:۵۲
ممنون از پاسخ شما.
با مطالعاتی که کردم تصمیم به ترک تدریجی با یک جدول زمان بندی شده گرفتم.
به این ترتیب که فاصله بین دو خود ارضایی رو در هر مرحله بیشتر کنم.
انشا ا... پس از موفقیت کامل تجربیاتم را به طور دقیق با دوستان به اشتراک می گذارم.
دعا کنید همه در این راه موفق باشیم.

 
پاسخ:
خواهش میکنم . موفق باشید .
 
مهدی2
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۲۲:۱۷
دوستان سلام برای من هم دعا کنید بتونم ترک کنم تازه شروع کردم
 
پاسخ:
سلام مهدی جان . حتما . موفق باشی .
 
سحر
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰:۸
سلام الان شروع کردم برام دعاکنید
 
پاسخ:
سلام . حتما . بهتون تبریک میگم . یادتون نره که اگر در راه ترک این عادت خدای نکرده هم لغزشی داشتید نباید نا امید بشید . یک لحظه هم غافل نشید و افکار و تخیلات تحریک کننده رو در همون نطفه و اولش خفه کنید . سراغ عوامل تحریک هم به هیچ وجه نرید و کاملا از دسترس خودتون خارج کنید و از بین ببرید . مطمئن باشید که در این صورت به لطف خدا این عادت پرضرر رو ترک میکنید . از معجزه نماز و مدد از اهل بیت علیهم السلام حتما استفاده کنید . موفق باشید . در پناه حق .
 
دوست
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۴۲
سلام و ممنون از اطلاع رسانی شما.
من جوونی 26 ساله هستم و شاید سالی دو دفعه دس ب اثتمنا بزنم ن بیشتر و ای ب من تحمیل شده ک اگه دسترسی ب جنس مخالف نداشته باشه ی مرد واسش لازمه چند وقتی ی دفعه دس ب اثتمنا بزنه خواستم جوابشو واسم بفرستید رو همین ایمل ک اگه مرتکب اشتباه شده ام دیگه همین دو دفعه رو هم انجوم ندم ولی ناراحت نباش فکر نگن این دو دفعه میزارم زیاد تر بشه .

 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .

ببینید شاید در ظاهر اینجوری به نظر بیاد که سالی دو دفعه دیگه چیه ؟ هیچی نمیشه و من که عادت پیدا نمیکنم و اگر این کار رو نکنم فلان کار رو خدای نکرده میکنم و از اینجور ذهنیت ها غلط . نه دوست عزیز . میدونی مثل چی چی میمونه ؟ مثل این میمونه که یه نفر بگه من سالی دو بار شراب میخورم . دو بار شراب که نه کسی رو کشته و نه معتادش کرده . شراب فایده هم داره و از اینجور ذهنیتهای واقعا غلط . هر دوی این کارها ، گناه کبیره هستند . گناه کبیره از نوع خویشتن داری . وقتی شما سالی دو بار این کار رو انجام میدی یعنی اینکه سالی دو بار شما قانون خدا رو زیر پا گذاشتی . یعنی اینکه سالی دو بار شما غضب خدا رو برانگیختی . یعنی اینکه بدترین گناه رو انجام دادی . بدترین گناه چیه ؟ بدترین گناه اینه که گناهی رو کوچک بشماری . شما وقتی این ذهنیت که سالی دو بار انجامش میدم رو داشته باشی در واقع خیلی چیزها رو زیر پا میذاری . یه نفر خدا رو قبول نداره این حرف رو میزنه به اون نمیشه خرده ای گرفت . هر چند که همون دو بار هم تاثیرش رو روش میذاره . هم در جسمش و هم در روحش و هم در معنویتش و هم از نظر اجتماعی . ولی شما دوست عزیز که خدا رو قبول داری اگر بگیم فرض محال که دو بار در سال ضرر روحی و جسمی نداره (که همون دو بار هم ضرر داره) جنبه معنویش رو میخواهی چه کار کنی ؟
دلایل زیادی داره که میگم همون دو بار در سال رو هم انجام ندید که اینجا یکی دو تاش رو بهتون گفتم و میگم . ضمن اینکه احتمال اینکه سالی دو بار بیشتر بشه هم خیلی هست که اصلا به این موضوع نمیپردازم و اینجوری فرض میکنم که شما بیشتر از سالی دو بار انجام نمیدید و اینا رو دارم بهتون میگم .

بقیش در پست بعد ...
 
... ادامه پاسخ پست قبلی
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۷:۵۰
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :

... پس دوست من همین دو بار رو هم انجام نده . باور کن اگر همین دو بار رو هم انجام ندی به جاش خدا خیلی چیزهای بزرگتری رو بهت میده . بزرگترین چیزهایی که خدا بهت میده تو اون دنیاست . خدا هوای بنده ای که به خاطر ترس از خدا ، یه گناه بزرگی رو ترک میکنه و به خاطر خدا انجامش نمیده رو خیلی داره . امام حسین علیه السلام میفرمایند که هیچ کس در قیامت در امان نیست مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت . مطمئن باش خدا به جای همین پرهیزی که داری میکنی چیزهای خیلی خیلی بزرگتری رو بهت میده . اینو هیچ وقت یادت نره .
صفحه 35 رو هم حتما بخون که در مورد سوال شماست: http://istemna.blogfa.com/post/38

موفق باشی . خداوند یار و نگهدارت .
 
مسعود
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۹:۲۲
تنها راه ترک این عمل که در قرآن هم بسیار بیان شده
راهی که 100% جواب میده اینه

***** اول نماز اول وقت بخونین و دوم به پدر و مادر احترام بذارید****
وَ قَضی رَبُّک اَلاّ تَعْبُدُوا اِلاّ اِیاهُ وَ بِالْوالِدَینِ اِحْسانا.(1)


پروردگارت فرمان داده جز او را نپرستید و به پدر و مادر، نیکی کنید.

وَ اِذْ اَخَذْنا میثاقَ بَنی اِسْرائیلَ لا تَعْبُدُونَ اِلاَّ اللّه وَ بِالْوالِدَینِ اِحْساناً وَ ذِی الْقُرْبی...(8)


و به یاد آورید زمانی را که از بنی اسرائیل پیمان گرفتیم که جز خداوند یگانه را پرستش نکنید و نسبت به پدر و مادر و نزدیکان و یتیمان، نیکی کنید.

2 - وَ اعْبُدُوا اللّه وَ لا تُشْرِکوا بِهِ شَیئاً و بِالْوالِدَینِ اِحْساناً.(10)


و خداوند را بپرستید و هیچ چیز را شریک او قرار ندهید، و به پدر و مادر نیکی کنید

3 - ألاّ تُشْرِکوا بِهِ شَیئاً وَ بِالْوالِدَینِ اِحْساناً.(11)


چیزی را شریک خدا قرار ندهید، و به پدر و مادر نیکی کنید.

4 - وَ قَضی رَبُّک اَلاّ تَعْبُدُوا اِلاّ اِیاهُ وَ بِالْوالِدَینِ اِحْساناً.(12)


پروردگارت فرمان داده جز او را نپرستید و به پدر و مادر، نیکی کنید.

در همه این آیه ها بعد از عبادت به خدا نیکی به پدر و مادر اومده

بیاید به این راه اطمینان کنید و به حرف شیطان گوش ندید که میگه نماز نخونید( به هر طریقی سعی می کنه نذاره نماز بخونید ولی شما می تونید به حرفش گوش ندید)

 
پاسخ:
ممنون . احترام به پدر و مادر کار دنیاتون رو جلو میندازه . کار آخرت که جای خود داره . شاید در ظاهر بی ربط بیاد ترک خودارضایی با احترام به پدر و مادر ، ولی کاملا به هم مرتبط هستند . امتحان کنید خودتون متوجه میشید . در پناه حق .
 
bikhial ke man kiam
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۳:۲۱
ye rahe bara az beyn bordane shahvat az
emam sadegh ine ke
alate tanasoli ro ba serke tabi
zomad pomad va malesh dad
va begzari dar mojaverate hava khoshk beshe
bara etminan moraje konid be sokhanane Dr ziai darmorede shahvat
:)
 
بابک
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۱:۳۱
از امشب استارتشو میزنم واسم دعا کنید اصابم کلی خورد میشه بعد استمنا پاهام مخصوصا رانم, فردا صبح که از خواب پا میشم احساس میکنم به پاهام 30 کیلو وزنه وصله و ریزش مو هم گرفتم و الان کلی فیلم پورن از هاردم پاک کردم.

فقط مدت زمان ترک چقدره که واست عادت شه ؟

 
پاسخ:
سلام . بهت تبریک میگم بابک جان . بعدها ارزش واقعی این تصمیمت رو خواهی دونست .

نمیشه گفت . در شرایط مختلف فرق میکنه . یک ماه اول شاید یه کم سخت باشه ولی بعدش انشاالله میفتی رو غلتک . فقط یادت نره که در کنار ترک خودارضایی باید تمام عوامل تحریک کننده رو از بین ببری و کاملا دوری کنی ازشون . در صورت رعایت این نکته هست که تمام عوارضش انشاالله از بین میره و جاش چیزهای خیلی خوبی رو به دست خواهی اورد که در تصورت هم نمیگنجه به لطف خداوند .

صفحه 22 وبلاگ رو هم حتما همین حالا بخون: http://istemna.blogfa.com/post/23

موفق باشی . در پناه حق .
 
بابک
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۱:۵۱
سلام ببخشید دوباره نظر میدم و وقتتونو میگیرم اما میخواستم بدونم فوایدش کی ظهور میکنه ؟ من الان خوندم که موهارو هم نازک میکنه که درسته من موهام خیلی نازک شده
ممنون

 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .

انشاالله از همون اوایل ترکت، تغییرات رو احساس میکنی . با گذشت زمان هم همه چیز حل میشه انشاالله البته به شرط دوری از عوامل تحریک کننده . فقط عجله نداشته باش و سعی کن به عوارضش دیگه فکر نکنی و دیگه بیخیال باشی . مشکلت موهات هم انشاالله حل میشه منوط به اینکه حتما پیش یک متخصص داخلی هم بری که اگر درمانی نیاز باشه انجام بشه .

موفق باشی . یا علی .
 

صفحه 33
سارا
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ ۲۰:۳۷
سلام....من سه ماهه این کارو ترک کردم....اما هربار توی دسشویی ک فشار ادرارم زیاده میاد سراغم بعد میرم تو خیال و تصور بعد اروم اروم ادرارمو خارج میکنم بعد ک دیگه فکرو خیالم تموم شد ادرارمو با سرعت خارج میکنم و بعد احساس خوبی دارم....در ضمن خیالات من مربوط ب س ک س نیست بیشتر در رابطه با معاشقه و حرفای قشنگه.....نمیدونم این کار هم گناه هس یا نه اما ن منی ایی در کار و نه من دس به التم میزنم و زمانشم حدود یک دقیقس.....میشه لطفا من رو راهنمایی کنید.!؟؟؟؟ اگهممکنه جوابو ب ایمیلم هم میل کنید ممنونم خیلی خیلی ممنونم
 
پاسخ:
سلام .
در ابتدا این نکته رو بگم که خودارضایی به یک دقیقه و ده دقیقه نیست و همچنین از انواع خودارضایی، خودارضایی با فکر و تخیل و بدون حتی لمس آلت و بدن هست .

شما به گفته خودتون قبلا تجربه خودارضایی رو داشتید . یعنی قبلا اوج لذت جنسی رو تجربه کردید . اگر به حالت ارضا و اون حالتی برسید که قبلا در خودارضایی در هنگام اوج لذت جنسی داشتید ، فرقی نمیکنه و خودارضایی و استشها محسوب میشه و حرام هست . ولی اگر به حالت ارضا نمیرسید فکر نمیکنم خودارضایی محسوب بشه ولی نکته بسیار بسیار مهم اینه :
حتی اگر به ارگاسم نرسید و طبق مورد دوم این کارتون خودارضایی محسوب نشه و از لحاظ شرعی گناه محسوب نشه ، باز از نظر روانی تاثیرگذار هست و عوارض زیادی در پی داره. این امور اگر حرام شرعی نباشند حرام روان شناختی و فیزیولوژیک می باشند.

پس در کنار ترک خودارضایی از این امور و تخیلات و عوامل تحریک کننده دوری کنید تا از دست عوارضی که براتون پیش اومده و عوارضی که ممکنه بعدا براتون پیش بیاد جلوگیری کنید .
در آخر این صفحه از سایت پاسخگو رو براتون میذارم که مرتبط به سوال شماست و حتما همین الان بخونید : http://www.pasokhgoo.ir/node/27870

فاطمه زهرا یارتون . در پناه حق .
سارا
چهارشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ ۲۲:۲۰
خیلی ممنونم از شما....فک میکنم ترک این تخیلات هم کار سختی نباشه چون از خودش دس کشیدم از تخیلشم دست میکشم......من میتونم....
خیلی خیلی خیلی ممنونم
خدا خیرتون بده ان شاا...

 
پاسخ:
خواهش میکنم . به لطف خدا حتما میتونید . در پناه حق .
مهدی
جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ ۱۶:۵۵
دستتون دردنکنه مطالب جالبی بود.لطفا اگه برنامه یا نرافزاری در این باره دارید به ایمیل ام بفرستید ممنون می شم.
مهدی
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۶:۵۳
ممنون از سایت خوبت دوست عزیز از امروز میخام مثل یک بنده واقعی خدا ویاری از امامان{ع} بزارمش کنار منتظر نظر بعدیم در مراحل ترک در همین پست باش
 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . انشاالله موفق باشی .
مریم
پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۹:۷
سلام دوست عزیز . من پنج ساله که این کارو میکنم اما تقریبا ماهی دو یا سه بار . همش از این میترسم که مبادا دختر بودنم از بین رفته باشه . احساس گناه داره دیوونم میکنه . از خدا خیلی کمک خواستم و میخوام ، شمام برای من همه اون کسانی که واقعا میخوان ترک کنن دعا کنین . ممنون
 
پاسخ:
سلام . نگران نباشید، انشاالله مشکلی نیست . تا اونجایی که بنده اطلاع دارم خودارضایی اگر بدون داخل کردن شی و انگشت انجام بشه احتمال پاره شدن پرده بکارت خیلی پایین هست . حتی در صورت وارد کردن شئ و یا انگشت هم نمیشه قطعی گفت پرده پاره شده . برای تشخیص دقیق فقط باید معاینه توسط متخصص زنان و یا ماما انجام بشه . پس نگران نباشید و خودارضایی رو حتما ترک کنید . توبه حتما بکنید چون خیلی تاثیرگذار هست از خیلی لحاظ . از خداوند کمک بخواهید خودتون هم واقعا بخواهید . نماز رو مرتب بخونید که خیلی کمکتون میکنه . از امام حسین و حضرت ابوالفضل و ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیرید چون کمکتون میکنند . از عوامل تحریک کاملا و کاملا دوری کنید و حتی نذارید اثری ازش باقی بمونه . اگر میبینید کوچکترین وسوسه ای برای از بین نبردن عوارض در ذهنتون ایجاد میشه بدونید که اون کار شیطان و نفس اماره هست که به هر طریقی میخواد شما رو دوباره به اون سمت برگردونه . لحظه ای هم غفلت نکنید که لحظه ای غفلت برای تکرار خودارضایی کافی هست . اگر فکر و تخیل تحریک کننده ای به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید و نذارید ادامه پیدا کنه و حواس خودتون رو سریع به چیز دیگه ای مشغول کنید و از اون حال و هوا بیایید بیرون . از تنهایی مخصوصا در این مواقع فرار کنید . هیچ وقت هم نا امید نشید حتی اگر خدای نکرده لغزشی در راه ترک داشتید به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید . هزار بار هم اگر توبتون رو شکستید باز نا امید نشید و برید به سمت خداوند و پشیمانی واقعی و توبه .
مطمئن باشید که این عادت پرضرر رو به لطف خدا ترک میکنید و خودتون رو دوباره متولد میکنید و صاحب چیزهایی میشید که قبلا در فکرتون هم نمیگنجید . همین حالا اگر توبه نکردید شروع کنید . موفق باشید . در پناه حق .
به امید خدا
جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱:۲۲
سلام نمیدونم از کجا شروع کنم اول بگم ۱۵ سال گرفتار استمنا هستم من ۳۰ سالم هستش مجردم.مجردم چون نتونستم ازدواج کنم رفتم خدمت سربازی نتونسم خدمت کنم الان فراری هستم همه عوارضی که تو این سایت گفته شده من دارم وداشتم تا ۲ سال پیش نمیدونستم همه مشکلاتم بخاطر خودارضایی بوده این همه خفت وخواری کشیدم شدم انگشت نما همه هیچ هدفی تو زندگی نداشتم چون تمرکز نداشتم اگه از مشکلاتم بخوام بگم میشه یه کتاب نوشت الان دو روز تو ترکم از این سایت ممنونم خیلی کمک کرد خیلی بهم امید داد واقعا ترکش سخته ولی طاقت میارم باید این نکبت تموم بشه
 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . بهتون تبریک میگم . ترکش در ابتداش شاید یه کم سخت باشه ولی بعدش میفتید رو غلتک و از اونطرف شیرینی رها شدن از این عادت تا آخر عمر باهاتون میمونه انشاالله . اگر خدای نکرده لغزشی در راه ترکتون داشتید به هیچ وجه ترکتون رو متوقف نکنید و نا امید نشید . فقط به آخر کار فکر کنید .
تمرکز حواس اگر نباشه خیلی از مشکلات دیگه به دنبالش میاد . به عینه خودم تجربه کردم و میدونم چه عذابی داره . شما ترک کن و اصلا به عوارضش دیگه فکر نکن و بیخیال باش و دیگه همه چیز رو بسپر به خدا . از عوامل تحریک کننده هم باید کاملا دوری کنی تا مشکلت حل بشه . اینا تجربه خودم و دیگران هست که دارم بهتون میگم . تمرکز حواست بعد از ترک و دوری از عوامل تحریک کننده و بعد از مدتی چنان بالا میره که در تصورت هم نمیگنجه . الان شاید این حرف من برات عجیب بیاد ولی فقط زمانی دقیق متوجه این حرف بنده خواهی شد که خودت تجربش کنی انشاالله .

توصیه میکنم اگر توبه نکردید حتما این کار رو بکنید چون بسیار تاثیرگذار هست هم در ترکتون و هم در بهبودتون . توکل کنید به خداوند . نمازتون رو مرتب بخونید . از حضرت ابوالفضل علیه السلام حتما کمک بگیرید .

موفق باشی . یا علی .
حسینم
یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۲:۵۲
عالی بود اینم وب منhossein-withgod.blogfa.com
سجاد
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۳:۲۶
لعنت بر ابلیس.سلام بر خدا.از همین الان ترک شروع شد.
 
پاسخ:
بهتون تبریک میگم . تصمیم بزرگی گرفتید که به لطف خدا بزرگیش رو بعدا خیلی بهتر متوجه خواهید شد . موفق باشی . یا علی
 

صفحه 34
مینا
جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ ۱۸:۴۶
مطمئنید که با ترک خود ارضایی همه مشکلاتی ک به وجود میاد از بین میره؟؟حتی پیری زودرس و کوتاه شدن عمر؟؟
 
پاسخ:
سلام . بله در صورت ترک و نپرداختن به عوامل و موارد تحریک کننده و شهوت زا ، بعد از مدتی زمان و کمی صبر ، بدنتون به حالت طبیعی خودش برخواهد گشت .

بدن شما این قابلیت رو دارد که با ترک عادتهای بد به حالت طبیعی خودش برگردد درست مثل کسی که اعتیاد به مواد مخدر داشته باشد و ترک کند. پس نگران این موضوع نباشید.

به این چیزها هم فکر نکنید چون خودش ممکنه اضطراب بیاره و اضطراب هم که خودش میتونه عاملی باشه برای انجام خود ارضایی . پس خودارضایی رو ترک کنید ، از امور تحریک کننده بپرهیزید و دیگه کاملا بیخیال باشید و فکر گذشته و عوارض رو نکنید و همه چیز رو بسپرید به خداوند . مطمئن باشید که یه روز میاد که میبنید کاملا خوب شدید به علاوه یه سری نعمتهای ارزشمند دیگه ای به لطف خدا، مثل اعتماد به نفس بسیار بالا . موفق باشید . در پناه حق .
...
یکشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۶:۵۳
سلام خیلی ممنون که جوانان را تشویق به ترک خود ارضایی میکنید من چند سالی بود خود ارضایی میکردم ولی حالا هفت ماهه ترک کردم ولی بازم از ازدواج کردن میترسم دلهره میگیرم فکر میکنم با همسر ایندم مشکل پیدا کنم ولی واقعا از نظر روحی خیلی فرق کردم فقط از نظر جسمانی گاهی وقتا زود خسته میشم بی حال میشم این منو در مورداینده نگران میکنه لطفا بگیدایا به مرور زمان میشه کامل خوب بشم
 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . این سوالتون رو تو خصوصی پرسیده بودید ولی آدرسی برای دریافت پاسخ نداده بودید برای همین اینجا جوابتون رو میدم :

بله . این خستگی طبیعی هست و برای خیلی از افراد بعد از ترک پیش میاد و به مرور زمان به کلی از بین میره و جای خودش رو به سرزندگی و پرانرژی بودن میده . پس نگران نباشید و همه چیز رو به زمان بسپرید و اصلا به این چیزها فکر نکنید .
کاش بشه...
پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۱۷:۳۳
وبتون رو خوندم...تلنگری بم وارد شده انگاری...
فقــــــــــــــــــط کاش این تلنگر کارساز باشه....لحظه ای نباشه...
کاش مث روشنی یه کبریت نباشه....کاش یه چراغ رو روشن نگه داره...
سپاسگزارم از شما.
.
.
.التماس دعا


 
پاسخ:
شک نکن که خدا به دلت انداخته این حس رو . همیشه این احساسات به سراغ آدم نمیاد . فرصت رو از دست نده . خودت این چراغ رو روشن نگه دار .
کاش بشه...
چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۱۶
آزادم....
سبکبارم...
6روز...فقط 6روز این عمل نکبتی رو کنار گذاشتم و حال سبکباران رو دارم...
دیگه تا برسیم این ترک دائمی باشه...
حال و هوام خوبه...انگیزم اوج گرفته...از آسمون هفتمم بالاتره...
خدایـــــــــا مـــــــــــــــــــــدد
.
.
خدایتان نگه دارد

 
پاسخ:
خواهش میکنم . بهتون تبریک میگم . انشاالله که همیشه تو همین راه باشید . راهی که خودتون خیلی خوب توصیفش کردید . دست علی یارتون . در پناه حق .
 

صفحه 35
 

 ocean

 
پنجشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ ۱۸:۲
با سلام خدمت همه دوستان. علامه طباطبایی فرموده اند که:"یک گناه(یا غفلت)ممکن است 20 سال انسان را عقب بیاندازد".و اهل علم و حکمت میدانند که ایشان کسی نیستند که سخن لغو و بیهوده ای گفته باشن...واقعا جای تامل دارد،شاید همان یکبار گناه انسان را از رحمت مخصوص خدا دور کنه.اکنون همان لحظه موعود و لحظه موعود همان اکنون است.موفق باشید
 
پاسخ:
سلام . ممنون از نظری که دادید .

به نکته ای که دوستمون گفتند اضافه کنم که همونجور که در آیات و روایات به کرات اومده هیچ گناهی و به هر اندازه ای نباید باعث ناامیدی شخص از رحمت خدا بشه . همیشه در توبه باز هست . و البته که همیشه توفیق توبه نیست . همین که الان یا هر زمان دیگه ای حس توبه و پشیمونی پیدا کردی بدون که خدا خواسته و به دلت انداخته و توفیق از جانب خداست .
پس همین حالا با توکل به خدا تصمیم بگیر که خودت رو از خودارضایی رها کنی . هزار بار هم اگر توبت رو خدای نکرده شکستی باز هم ناامید نشو و برو به سمت خدا . خداوند منتظر توبه ماست . این چیزی هست که خود خداوند گفته .
حدیث قدسی :
« اگر آنهایی که به من پشت کرده اند می دانستند که من چه اندازه انتظار دیدن آنها را می کِشم و چه مقدار مشتاق توبه و بازگشت آنها هستم هر آینه از شدت شور و شوق نسبت به من جان می دادند و تمام بند بند اعضایشان به خاطر عشق به من از هم جدا می شد.»
 
تنها
شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۱
سلام من یه چیزی فهمیدم وقتی این کارو انجام نمیدم دیگه دوست ندارم هیچ گناهی رو انجام بدم یکی از برکات ترک همینه
دوست ندارم دروغ بگم دوست ندارم غیبت کنم دوست ندارم غیبت بشنوم
یه چیز دیگه هم فهمیدم اینکه وقتی یه گناه دیگه غیر از خودارضایی انجام میدم که ربطی هم به شهوت نداره(مثلا دروغ)نمیدونم چطوره که همینا منو دوباره تو مسیر خودارضایی قرار میدن
واقعا ترک خودارضایی یک مسیر فوق العاده برای ترک تمامی گناه هاست.

 
پاسخ:
سلام . دقیقا .
 

صفحه 37
SO
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۳ ۲۳:۰
11روز پیش با خوندن مطالب با ارزشتون باروحیه زیادتصمیم به ترک گرفتم ولی شک اینکه شبها ازمن منی خارج بشه روحیم رو کم کرده لطفا کمک کنید.
 
پاسخ:
سلام . تبریک بهتون میگم که این عادت پرضرر رو دارید ترک میکنید .

اون که ایراد نداره . تو خواب طبیعی هست و معمولا به همه مردان دست میده . تازه خوب هم هست . منتها وقتی این حالت وقتی خواب هستی بهت دست میده وقتی بیدار شدی باید بری غسل جنابت بکنی تا پاک بشی . یعنی غسل جنابت بعد از جنب شدن در خواب واجب هست .

پس اصلا نگران نباش و به این راه خوب و خوش عاقبتی که قدم گذاشتی ادامه بده و لحظه ای غفلت نکن . علی یارت .
امیر مسعود خطیبی
سه شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰
ممنون از بابت اینکه قدم در راه اصلاح امور خلق الله بر میدارید و چه نیکو اجرو ثوابی برای خود اندوخته می کنید .
 
پاسخ:
خواهش میکنم وظیفست .
مرید.مهدی
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۲:۱
بخدا خسته شدم
آخه چندبار............................................

 
پاسخ:
سلام . عیب نداره . اگر در راه ترک از این لغزشها داشتید خودتون رو ناراحت و سرزنش نکنید . اینها طبیعی هست . به آخر کار فکر کنید .
تصمیم بگیرید . دوباره . توکل کنید به خداوند و از ائمه علیهم السلام حتما کمک بگیرید . پیشنهاد میکنم نمازتون رو حتما مرتب بخونید چون بسیار تاثیرگذار هست .
نمیدونم ورزش میکنید یا نه ولی یه ورزش انرژی بر مثل دو میدانی و ... بسیار تاثیرگذار هست و نقش بزرگی رو در ترک خودارضایی داره . منتظر نظرات بعدیتون هستم . موفق باشی .

مهدی جان اینبار اگر انجام دادی ده هزار تومان بنداز صندوق صدقه ، باشه ؟
 

صفحه 39
mohsen
پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۳ ۱۴:۳۲
سلام،من 22 سالمه چند ساله که الودم اما اصلا این کارم به خاطر شهوت نیست وقتی که فشار روانی بهم فشار میاره و تو مشکلات قرار میگیرم،خودارضایی میکنم که ارومم میکنه،دارم دیوونه میشم رفیقام بهم میگن سیگار هم ادمو اروم میکنه،نمیدونم برم سیگار بکشم بلکه بتونم این خودارضایی رو ترک کنم یا نه چی کار کنم؟؟؟؟
 
پاسخ:
سلام . نه آقا سیگار چیه ؟ این چه مشورتی هست ؟

محسن جان اضطراب خودش یه عامل برای خودارضایی هست . باید اضطراب رو از بین ببری نه اینکه بدترش کنی . خودارضایی موقتا شاید آرومت بکنه ولی اثرات بسیار مخربی خیلی بدتر از اون اضطرابت به جای میذاره . راه درمان هم داره . باید بری پیش یه روان پزشک ماهر و مشکلت رو واضح بهش بگی .

محسن جان هیچ وقت سرخود کاری نکن و خودت برای خودت چیزی تجویز نکن . سیگار و قرص و قلیون و اینجور چیزا هم که اصلا طرفش نرو . حتی اگر روان پزشک هم دارو و قرصی بهت داد فقط همونجوری که اون میگه باید مصرف کنی و نباید خودت زیاد و کمش کنی .
به لطف خدا با مراجعه به یک روان پزشک متخصص و ماهر ، مشکلت حل میشه دوست عزیز پس اصلا نگران نباش و در اولین فرصت به متخصصی که گفتم مراجعه کن . موفق باشی . در پناه حق .
سجاد
شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ ۱۹:۵۶
سلام،نمیدونم چی بگم از هرچی غسله بدم میاد از هر چی خودارضاییه بدم میاد از خودم بدم میاد از این همه بی اراداه بودن بدم میاد،از گاهی نماز خوندن و گاهی نخوندن بدم میاد از رفتن به روضه های مختلف و اشک ریختن و توبه کردنو بعد شکستنش بدم میاد از ضعیف شدن مداوم چشمم بدم میاد از ضعف حافظه ام بدم میاد از هر روز رفتن به وبلاگ های ترک بدم میاد از بی هدف زندگی کردن بدم میاد از گوش کردن به اهنگ های غمگین بدم میاد از همه چی بیزارم فکر کنم تنها از مرگ بدم نیاد.....هر روز دعا میکنم میگم خدایا من که نمیتونم ترک کنم حداقل منو ببر تا بیشتر گناه نکنم خیلی حالم بده راهنماییم کنید
 
پاسخ:
سلام .
ببینید این حالتی که شما میگید برای خیلی از کسایی که این عادت رو دارند پیش اومده و یا پیش میاد . از جمله خودم . یعنی فکر نکن که تنهایی . نه . ببین احساس گناه تا یه حدیش خوب هست ولی دیگه بیشتر نه . ناامیدی که اصلا معنایی نداره . شما اشتباهتون اینه که چیزهای خوب رو بهش فکر نمیکنید و به چیزهای بد و پرضرر مثل اینکه من آدم بیخودیم و من بی عرضمو و من تو زندگیم نشاط ندارم و ... فکر میکنید . شما باید عوامل تحریک رو کاملا و کاملا از بین ببرید .
آیا واقعا همه عوامل و محرکهای جنسی و شهوت زا رو گذاشتی کنار ؟ آیا تخیلات جنسی رو رها کردی ؟ آیا وقتی تخیلات جنسی میاد سراغت با عوض کردن حال و هوا ذهن خودت رو به جای دیگه ای مشغول میکنی یا از تنهایی فرار میکنی ؟ آیا با کسی ارتباط داری که باعث تحریکت بشه چه در دنیای مجازی و چه حقیقی ؟ واقعا فقط تصمیم بر ترک میگیری یا حاضری براش از یه سری چیزها و تخیلات پرهیز کنی ؟
سجاد جان همیشه امیدوار باش چون ناامیدی خیلی خیلی گناهش بیشتر از خودارضایی هست . ناامیدی بزرگترین گناه هست . آیا فکر میکنی خدا هم مثل ماهاست که بعد از عهدشکنی های متعدد دیگه مثل بار اول تحویلت نگیره ؟
این افکار بیخود و پرضرر رو بذارش کنار و به ترک خودارضایی فکر کن و حاضر باش به خاطرش کمی سختی بکشی تا خودت رو دوباره متولد کنی .
مطمئن باش که وقتی رها شدی از این کار آیندت گذشتت رو جبران خواهد کرد . اینها همه تجربه خودم و دیگران هست . پس ناراحتی ها و سرزنش ها رو بریز دور که فقط ضرر هست و به جاش به چیزهای خوبی که میتونی در صورت ترک به دست بیاری فکر کن . سجاد جان فقط به آخر کار فکر کن .
ناشناس
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۴:۴
من نمیخوام ترک کنم میخوام ادامه بدم تا اخرش
میدونم اخرش بن بسته اما میخوام برسم به بن بست
نمیخوام ترک کنم یعنی نمیتونم ترک کنم فکر کنم میلیارد بار توبه کردم(مطمئنم از هزار بار گذشته) و توبه شکستم نتیجه گرفتم که نمیتونم ترک کنم
پس ادامه میدم تا مرگم برسه
میرم تا اخر خودارضایی
19 سالم بیشتر نیست اما اندازه یه مرد 70 ساله دلم پیر شده
نه امیدی برای اینده دارم نه انگیزه ای واسه زنده موندن
اگر نگران خونوادم نبودم الان هزار بار خودکشی کرده بودم
به هیچ عنوان ذوق و شوقی ندارم برای هیچ کاری
اما من به این کار به شدت وابسته شدم
گاهی تحریک هم نمیشم اما زورکی خودمو با عکس و فیلم تحریک میکنم
من میرم به سمت مرگ تدریجی........
به نظر شما راهی هست؟

 
پاسخ:
اینهایی که الان میگم ، اول به خودم هست و بعد به تو دوست خوبم که منو خیلی یاد گذشته خودم میندازی .
فکر میکنی ما برای این دنیا ساخته شدیم ؟ تاحالا به بهشت فکر کردی ؟ به جهنم چی ؟ میدونستی بهشت الان حاضر و آمادست منتها همه چیز به وقت قیامت معلوم میشه که کی میره تو این بهشت خالی کی نمیره . کی میره به جهنم کی نمیره .
مگه ما چند سال عمر مکنیم ؟ 60 یا 70 یا 100 ؟ اینایی که بهت میگم نه به شما بلکه اول به خودم هست . هیچ فکر کردی که اگر به خاطر خونوادت خودکشی نکردی اگر میکردی چی میشد ؟ یعنی جهنم رو طاقت داری ولی ناراحتی خونوادت رو طاقت نداری ؟ تحمل 1 دقیقه آتش رو داری ؟ خدای نکرده اگر جهنم بری اونجا حرف از 1 دقیقه و 1 ساعت نیست ، باید یه عمری رو با آتش زندگی کنی . زندگی که نه عذاب بکشی . خداوند گفته ساکنان جهنم نه زندگی میکنند و نه میمرند .

شما باید خودارضایی رو به تدریج (صفحه 30 مورد 47 رو بخون) ترک کنی . حتما به تدریج . یعنی به مرور زمان به صفر برسونیش . سلامتی روحی و جسمی و صفای دل و سعادت اون دنیا و عاقبت به خیریت در گرو ترک خودارضایی هست . من قشنگ میفهمم که وقتی میگی من هیچ نشاطی ندارم یعنی چی . گفتم که شما خیلی منو یاد گذشته خودم میندازی ...

ادامش چون جا نمیشه در پست بعدی ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :
شما میدونی چرا این احساسات رو داری ؟ به خاطر اینکه فکر میکنی همیشه همینجوری هستی و تا آخر عمر این وضعیت رو داری . به خاطر اینکه امیدت رو از دست دادی . به خاطر تحت تاثیر این عادت به خیلی چیزها بی تفاوت شدی . همه اینها رو که بهت میگم تجربه خودم هست .

در صورتیکه اگر خودت بخواهی و به خداوند توکل کنی مشکلت حل میشه . حال روحی و جسمیت رو به راه میشه . اصلا دوباره متولد میشی . یه آدم دیگه میشی . از قبلت هم بهتر میشی . پرنشاط و پر از انرژی و سرزنده و سرحال سرحال میشی . اینایی که بهت میگم دل خوش کنک نیست . دلیلی نداره که بخوام الکی دلت رو خوش بکنم . نه من شما رو میشناسم و نه شما من رو . صرفا دارم تجربه های خودم و دیگران رو بهت میگم .


ببین رفیق اگه میخواهی به همه اون چیزهای خوبی که در پاراگراف قبل گفتم برسی فقط چهار تا چیز میخواد که امکان نداره که نتونی این 4 تا کار رو انجام بدی :

1- توبه و توکل به خداوند
2- ترک تدریجی استمنا (در مورد شما گفتم که حتما باید تدریجی ترک کنی)
3- دوری کامل کامل از هر چیزی که باعث تحریکت میشه . از جمله عکس و فیلم و آهنگ و چت و مکالمه و ارتباط با کسی و تخیلات تحریک کننده و شهوت زا و ... . (این چیزهای تحریک کننده تا حالا به غیر از ضرر چیز دیگه ای برات داشتند ؟ یعنی انقدر این چیزها ارزش دارند که سلامتی روحی و جسمی خودت رو به خاطرشون فدا کنی ؟)
4- زمان . توقع نداشته باش که عوارضش همین فردا خوب بشه . نه .برای بهبود بعضی عوارضش باید صبر داشته باشی . ولی یه چیزی رو یادت نره و اون هم اینکه خوب شدنت و رسیدن به اون حالای خوبی که گفتم صد در صد هست ولو اینکه زمان ببره . پس عجله نداشته باش و اصلا به این چیزها فکر نکن و حساسیت از خودت نشون نده و کاملا بیخیال باشه دیگه و همه چیز رو بعد از توبه بسپر به خداوند .

و در آخر یه چیزی بهت میگم بکن ملکه ذهنت و هیچ زمانی این چیزی رو که الان میخوام بهت بگم رو یادت نره :
مطمئن باش که وقتی کاملا رها میشی از خودارضایی و یه ذره زمان هم میگذره ، آیندت گذشتت رو جبران خواهد کرد . حالا شاید این موضوع رو الان خوب نتونی درک کنی ولی حتی 1 درصد از این حرفی که میزنم تردید ندارم .
ادامش در پست بعد ...
... ادامه پاسخ پست قبلی
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸
پاسخ:
...ادامه پاسخ پست قبلی :
همین حالا ترک تدریجی رو با یه توبه و توکل به خداوند شروع کن و از عوامل تحریک هم کاملا دوری کن و همشون رو همین الان از بین ببر . پیشنهاد میکنم نماز رو حتما مرتب بخونی و از حضرت ابوالفضل (ع) حتما کمک بخواه چون کمکت میکنند حتی اگر به این چیزها اعتقاد نداری باز کمک بخواه و نمازت رو مرتب بخون . خودت خواهی فهمید که چرا انقدر تاکید دارم . فقط کافیه که خودت بخواهی ، اونوقت خودت رو دوباره متولد خواهی کرد . هیچ وقت و هیچ وقت و هیچ وقت ناامید نشو و به راهی که داری میری و مسیری که انتهاش خداوند هست ادامه بده حتی اگر خدای نکرده لغزشی داشتی باز ناامید نشو و به ترک و این راه پاک ادامه بده . مطمئن باش که یه روزی همه چیز برمیگرده سر جای اولش . مطمئن باش .

موفق باشی . هر زمانی که سوالی یا نظری داشتی حتما بیان کن . خداوند یارت .
ناشناس
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۵:۰
ترک تدریجی یعنی چه جوری هفته ای چند بار انجام بدم؟؟؟؟
من هر روز این کارو انجام میدم
به خدا دارم از غصه میمیرم
من تنها زندگی میکنم(به علت دانشجو بودن)
سختی تنهایی یه طرف خودارضایی هم یه طرف
کاشکی یکی همیشه همراهم بود نمیذاشت این کارو بکنم من عقلم و دلم بهم میگن این کارو انجام نده اما باز بعد دو روز برمیگردم
شما میگی توبه کن و تدریجی خودارضایی رو کم کن
توبه و گناه با هم نمیخونن اخه
من دوست دارم واسه همیشه ترک کنم اما حیف که نمیتونم

 
پاسخ:
اینجا با هم میخونن در مورد شما . وقتی بدنت عادت کرده به خودارضایی نمیشه که یه دفعه ای کاری که مدتها بدنت بهش عادت کرده رو بذاری کنار . میدونی چرا میگم نمیشه ؟ چون شاید بتونی مثلا یه هفته دو هفته یا بذاریش کنار ولی به احتمال زیاد دوباره میری سراغش . مطمئنم که این اتفاق برات پیش اومده همونجوری که خودت گفتی . یه معتاد به مواد مخدر رو تو ذهنت بیار . هر چند که اینها با هم فرقهایی دارند ولی جفتشون عادت هست . حالا به نظرت این معتاد میتونه تو یه روز اعتیادش رو ترک کنه ؟ البته که نمیتونه چون بدنش و روح و روان و جسمش به مواد عادت کرده خودش هم بخواد بدنش قبول نمیکنه .
البته در هر چیزی ممکنه استثناهایی هم وجود داشته باشه ولی قاعده کلی این هست . البته من ترک تدریجی رو به همه پیشنهاد نمیکنم ولی شما باید به تدریج این عادت رو ترک کنی و این به معنی این نیست که اراده شما ضعیفه یا چیز دیگه ای . نه . شما در واقع با ترک تدریجی ، ترک دائمت رو مطمئنتر میکنی در صورتیکه گفتم یه دفعه ای احتمال داره دوباره بری سر وقت این عمل پرضرر . پس من به شخص شما توصیه میکنم که این عادت رو به مرور زمان کم کنی تا به لطف خدا به صفر برسه . نتیجه کار مهم هست . خداوند از من و تو بهتر میدونه که ترک یه دفعه ای شما ، ریسک و خطر و احتمال شکست داره . خداوند از من و شما بهتر میدونه که تو هدفت اینه که این گناه رو بذاریش کنار و داری از این راه استفاده میکنی . خداوند از دل تو خبر داره که میخواهی این کار رو کامل ترک کنی و دوست داری که کامل ترکش کنی . خداوند قبل از اینکه اصلا تصمیم بگیری میدونست .
توبه کن و با توکل به خداوند این عادت رو به مرور ترک کن و به صفر برسونش . خداوند میدونه که هدف نهایی تو چیه . همین حالا شروع کن .
روزی حدودا چند بار این کار رو انجام میدی ؟
ناشناس
شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۳۸
من روزی یک بار این کارو میکنم
از خدا میخوام که کمکم کنه که به طور کامل ترک کنم
من اهداف خیلی بزرگی تو زندگیم برای خودم دارم که رسیدن به اونا تلاش شب و روزی می طلبه
اما این خودارضایی فکرمو تو نطفه خفه کرده ذوق و شوقمو گرفته
منو با اهداف کوچک راضی کرده
اما نمیذارم دیگه ادامه پیدا کنه
میترسم یه زمانی به خودم بیام که دیگه خیلی دیر شده باشه
ممنون از راهنماییاتون
اگر خدا بخواد مدتی یک بار وضعمو اطلاع میدم تا از اطلاعات شما استفاده کنم
با تشکر

 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . در خدمتم . خداوند یار و پشتیبانت . اینو بدون که همیشه خدا پشتت هست . فقط کافیه که دستت رو از دست خدا جدا نکنی اونوقت میبینی که چقدر کارت آسون میشه و فقط خودارضایی رو ترک نکردی و خیلی چیزها رو همراه با خودارضایی ترک کردی و یه آدم دیگه ای خواهی شد . موفق باشی .
نازنین
سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۳۳
من هفته ای یباراینکاروانجام دادم حالامیخوام ترکش کنم ایامن دیگ بچهدارنمیشم روزی هزاربارگریه میکنم توروخداجواب سوالموبدین
 
پاسخ:
نه انشاالله . مشکلی در بچه دار شدنتون پیش نیومده . پس نگران نباشید .
هنوز ثابت نشده که خودارضایی به طور مستقیم باعث ناباروری و عقیم شدن میشه.

توبه کنید و خودارضایی رو ترک کنید و از عوامل تحریک کننده هم حتما دوری کنید . برای توبه هم پشیمونی کافی هست . این عادت رو ترک کنید تا از دست عوارضش هم خلاص بشید و زندگیتون جذاب و دوست داشتنی بشه . توکل کنید به خداوند و همین حالا تصمیم بگیرید که این عادت رو ترک کنید . مطمئا بعدا قدر این تصمیم بزرگتون رو خیلی بهتر خواهید دونست . موفق باشید . در پناه حق .
 

صفحه 40
سعید
جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ ۰:۵۶
سلام خیلی از شما ممنونم که به دیگران کمک میکنید تا ترک کنند من چند سالی بود این کار زشت رو انجام میدادم من خیلی زود شروع به این کار زشت کردم از 13 سالگی شروع کردم تا 16.17 سالگی شدید دست به این کار میزدم بعدش تفننی میزدم الان 22 سالمه 1 ساله که ترک کردم تازه دارم میفهمم زندگی چیه پاکی چیه تو این 1 سال حتی 1 بارم بهش فکر نکردم الان باور میکنم خیلی قوی شدم الان دارم حس میکنم منم وجود دارم به خودم افتخار میکنم که دارم رو به پاکی میرم خدایا منو ببخش که بهت پشت کردم
 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . ممنون از نظری که دادی . بهت تبریک میگم که خودارضایی رو ترک کردی .
انشاالله همه اونهایی که گرفتارشن ترک کنند و خودشون رو از این عادت پرضرر راحت کنند و انشاالله یه روزی میاد که اگر هزار بار هم به عقب برگردند باز تصمیم به ترک رو میگیرند . انشاالله اون روز رو همه کسایی که گرفتارشن با ترکشون تجربه کنند .
 

صفحه 41
پژمان پلنگ...
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۵:۴۱
با سلام بنده 14 سال بود که خودارضایی میکردم به دلیل اینکه خیلی سریع و مثل فنر بودم به اسم پژمان پلنگ معروف شده بودم..
اما مدت های بعد از خودارضایی دیگه اصلا قوت قبلی نداشتم ،یه جورایی انگشت نما شده عین معتادان لاشی شده بودم دیگه هیشکی بهم پلنگ نمی گفت..
برام واقعا سخت بود که هی توبه میکردم اما بعد چند مدتی دوباره میرفتم دونبالش...تا اینکه تو اینترنت وبلاگ شما رو دیدم و مطالعه کردم یه نیروی عجیبی گرفتم و به کمک اول خدا بعد شما تونستم ترک کنم..24 ساعته که از این لعنتی خلاص شدم..
ازتون نهایت تشکر رو دارم که این مطالب رو به اشتراک گذاشتین ..
اگه تونستین بازم از بیشتر مطالب بذارین ..
یا علی...93/01/28

 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . خوشحالم که میخواهید این عادت پرضرر رو ترک بکنید و بهتون تبریک میگم . دقت کنید که ترک خودارضایی بدون فاصله گرفتن از عوامل تحریک امکان پذیر نیست . پس عوامل تحریک رو از بین ببرید . مثل عکس فیلم چت یا هر چیز دیگه ای که باعث تحریکتون میشه . اگر تو بوکمارکتون سایت خاصی رو دارید همین حالا حذفش کنید و کارهایی از این دست . مطمئن باشید با ترک خودارضایی و پرهیز از عوامل تحریک کننده دوباره همون پژمان پلنگ خواهید شد و شاید بهتر از قبل . کافیه که واقعا خودتون بخواهید و توکل کنید به خدا .
حواستون باشه که لحظه ای غفلت نکنید . هیچ وقت هم نا امید نشید که بزرگترین گناه هست . از معجزه نماز هم استفاده کنید . مدد از اهل بیت رو هم فراموش نکنید . موفق باشی .
 

صفحه 42
نا شناس
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۹:۲۰
با تشکر فراوان.
خیلی بهم کمک کردین
 

صفحه 45
 

 تنها

 
سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ ۲۱:۲۰
سلام اقا علی چند تا فایل صوتی دیگه برات فرستادم امیدوارم خوشت بیاد و تو وبلاگت بذاری
راستی این لینک های دانلود انگار مشکل دارن داداش یه بررسی روشون انجام بده
التماس دعا

 
پاسخ:
سلام . دستت درد نکنه . اجرت با فاطمه زهرا (س) .
 
تنها
شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۲۰:۳۳
سلام اقا علی ایشالا خوب باشی خدارو شکر هنوز سر حرفم هستم و توبه نشکستم
دو سوال داشتم اغلب اوقات تا میاد خوابم میبره برای دو سه ثانیه تمام بدنم میلرزه از خواب میپرم این قضیه به خودارضایی برمیگرده؟؟؟؟
سوال بعدیم اینه که رابطه ی علمی بین خودارضایی و عقیم شدن وجود داره؟؟؟؟

 
پاسخ:
سلام . ممنون . خدا قوت .

در مورد سوال اولت ، حتما به پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کن یا ازش بپرس . البته شاید به یه تخصص دیگه مربوط بشه که در اینصورت از متخصص اورولوژی بپرس که به چه تخصصی مربوط میشه .
لرزش دست میتونه در اثر خودارضایی باشه ولی این موردی رو که گفتی رو مطمئن نیستم . نگران نباش اگر هم در اثر خودارضایی باشه قابل درمان هست .

در مورد سوال دومت ، هنوز ثابت نشده که خودارضایی به طور مستقیم باعث عقیم شدن میشه . بعید هست که این اتفاق برات افتاده باشه. پس نگران نباش .
 
تنها
پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۳:۵۹
لرزش دست بعد از ترک حل میشه؟
 
پاسخ:
بله . انشاالله بعد از ترک و دوری از عوامل تحریک کننده و گذر زمان لرزش دستتون از بین خواهد رفت . نگران نباشید و بهش فکر نکنید .
 
تنها
جمعه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۰:۶
بدنم خیلی لاغر شده بعد از ترک از بین میره ؟ مثلا سینه هام رشد نکردن؟ اما سینه های پسرای دیگه گوشت آلود تر از سینه های من هستند.احساس میکنم هیچوقت خوب نمیشم
خواهشا به من امیدواری نده چون من از مرحله ی تصمیم گیری گذشتم و برام هیچ فرقی نمیکنه که خوب بشم یا نه چون میخوام ترک کنم تا از خشم خدا دور بشم پس یه پاسخ منطقی میخوام


ممنون ممنون ممنون ممنون ممنون

 
پاسخ:
خیالت راحت هیچ وقت امیدواری الکی نمیدم و همیشه سعی میکنم منطقی پاسخ بدم به امید خدا.
عین این عوارضی که گفتی برای خودم پیش اومده بود ولی الان اثری از هیچ کدومشون نیست . فقط عجله نداشته باش . به عوارضش هم فکر نکن اگر میخواهی زودتر خوب بشی . از عوامل و تخیلات شهوت زا حتما باید فاصله بگیری و گرنه مشکلت برطرف نمیشه یا کامل برطرف نمیشه . اینا تجربه خودم و دیگران هست و مطمئن باش اگه من و امثال من به لطف خداوند خوب شدیم تو هم خوب خواهی شد . شک نکن و دیگه بهشون فکر نکن . موفق باشی . یا علی .
 
عبدالله
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۷:۲۵
سلام از کجا باید فهمید که عقیم نشدیم.۳۰ روزه که ترک کردم.حدود۹ سال این کارو میکردم.ممنون اگه پاسخ بدین؟
 
پاسخ:

سلام . تا اونجایی که بنده اطلاع دارم مشکلی در بچه دار شدنتون پیش نیومده . پس نگران نباشید .
هنوز ثابت نشده که خودارضایی به طور مستقیم باعث عقیم شدن میشه . بعید هست که این اتفاق براتون افتاده باشه پس نگران نباشید و ذهنتون رو از این افکار و تخیلات خالی کنید، خودارضایی رو رها کنید و به آینده ای روشن بیندیشید.
در مورد ارتباط خودارضایی با ناباروری و عقیمی، هنوز هیچ تحقیق علمی ثابت شده ای از سوی نهاد های علمی معتبر در این زمینه منتشر نشده .
امکان نعوظ (بلند و محکم شدن آلت تناسلی) در صبحگاه و هنگام تحریک، از نشانه‌های سلامت جنسی است اما برای کسب اطمینان بیشتر می‌توانید نزد یک پزشک داخلی یا عمومی بروید و از او بخواهید برایتان آزمایش «اسپرموگرافی» بنویسد. برای خواندن نتیجه آزمایش نیز یا باید به یک اورولوژیست (متخصص کلیه و مجاری ادرار) مراجعه کنید یا در این مورد از همان پزشک داخلی یا عمومی یاری بگیرید.
باز هم میگم که بعید هست که این اتفاق افتاده باشه اون آزمایش رو هم اگر خیلی نگرانید میتونید برید اقدام کنید .
به ترکتون ادامه بدید و از عوامل تحریک کننده هم دوری کنید . موفق باشید . در پناه حق .
 
 
 

صفحه 46
محمد
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱:۳۹
سلام. من16سالمه و از 12 ساگی ای کار کثیف رو میکرم والا دو هفته است که ترک کردم. و سیاهی دور چشم دارم و ریزش مو . بی حوصله و همیشه عصبانیم . ایا بعد ترک عوارض میره یا نه ممنونم
 
پاسخ:
سلام محمد جان .

بهت تبریک میگم که داری این عادت پرضرر رو ترک میکنی . بله همشون از بین میرن انشاالله به شرط ترک این عادت و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده . در این صورت صد در صد هم این عوارض هم هم عوارض دیگش به لطف خداوند از بین خواهد رفت و تازه زندگی برات شروع میشه . منتظر نظرات بعدیت هستم . موفق باشی . در پناه حق .
 
 
 

صفحه 47
...
پنجشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۸:۴۱
سلام من الان زیرچشمام گودرفته کل بدنم هم جوش میزنه ایناعوارضش هست؟دارم ترک میکنم بنظرت خوب میشم؟
 
پاسخ:
سلام . این سوال رو تو خصوصی پرسیده بودید ولی چون آدرسی نداده بودید همینجا پاسختون رو میدم :

گودی چشم از عوارض خودارضایی هست (البته هر کسی که گودی چشم داره دلیل بر این نمیشه که خودارضایی انجام میده) . جوش هم از عوارض غیر مستقیم خودارضایی هست .
نگران نباشید در صورت ترک و دوری از عوامل تحریک کننده (تاکید میکنم دوری از عوامل تحریک کننده که همراه با ترک باید حتما رعایت بشه) ، گودی چشم و جوش صورتتون از بین خواهد رفت و علاوه بر اون چهرتون طراوت خودش رو دوباره به دست خواهد اورد .
در ضمن حالا که دارید ترک میکنید به عوارض خودارضایی و اینکه کی خوب میشه و اینجور چیزها اصلا فکر نکنید چون اینا خودشون ممکنه استرس و اضطراب بیارن که در بهبودتون ممکنه تاخیر بیندازه و یا حتی همینجا باعث بشه دوباره به سمت خودارضایی برید . چون اضطراب خودش میتونه عاملی باشه برای خودارضایی . پس کاملا بی خیال باشید و همه چیز رو بسپرید به خداوند . یه روز میاد که میبینید خوب شدید و حال جسمی و روحیتون خیلی خوب هست فقط عجله نداشته باشید و صبر داشته باشید .
موفق باشید .
 
 
 

صفحه 49
سارا
پنجشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۳ ۲:۵۹
سلام من از همین الان میخوام ترک کنم نیاز به یه نفر دارم که کمکم کنه که خب سما و وبلاگتون هستید امیدوارم با کمک خدا و این وبلاگ ترک کنم
 
پاسخ:
سلام . خداوند پشت و پناهتون .
 
جمعه ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ ۱۹:۴۷
سلام دوست عزیز از وبلاگ زیبات لذت بردمسری هم به ما بزن راهنمایی هات خیلی برام مهمه ممنون
 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . چشم .
 
 
 

 

 صفحه 50

 
reyhaneh
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰:۴۴
man khili doost daram tark konam doost daram shadab sham hichvaght too chehram shadabi nadidam
 
پاسخ:
اگر امکانش هست فینگیلیش ننویسید و اگر نیست که خب همینجوری هم خوبه .

شما در صورت ترک خودارضایی و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده و شهوت زا و جنسی ، پس از مدت زمانی ، قطعا به لطف خدا به هدف خودتون خواهید رسید . نگران نباشید . اگر اینجوری نبود مطمئن باشید به این قاطعیت بهتون نمیگفتم . در پناه حق .
 
raha
سه شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۲:۷
 

امروز 11 امین روز رهاییمه.از 9 تا 22 سالگی گرفتارش بودم.دعام کنین.دعاتون می کنم

 
پاسخ:
بهتون تبریک میگم . خدا پشت و پناهتون .
 
 
 

صفحه 52
 
مینا
یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱:۱۶
 

من وقتی گرفتار شدم که 14 سالم بود از همه جا و همه چیز بی خبر رفتم منزل عموم .پسر عموی اشغالم که الان میگن خیلی پسر خوب و با خدایی ماهواره رو روشن کرد اون صحنه نشونم داد از اون شب شروع شد .اون اشغال ازدواج کرد شغل خوب و ....
ولی من بدبخت شدم

 
پاسخ:
نگران نباشید . در صورت ترک این عادت و دوری از عوامل تحریک کننده آینده ای رو برای خودتون رقم میزنید که گذشتتون رو جبران میکنه به لطف خداوند . شک نکنید . به این چیزها هم دیگه فکر نکنید . مطمئن باشید که آیندتون گذشتتون رو جبران خواهد کرد و حتی بهتر از گذشته انشاالله خواهید شد . صفحه 1 وبلاگ رو حتما بخونید . موفق باشید . در پناه حق .
 
 
 

صفحه 53
 
مسعود
دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۳:۱۰
 
دست شما درد نکنه به دردم خورد مطالب رو باز هم زیاد کنین
 
 
 

 

صفحه 54

 
دوست
جمعه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۲۳:۹
با سلام
اول میخوام از وبلاگ بی نظیر و مطالب فوق العاده ای که گذاشتی تشکر کنم
دوم اینکه اجرت با امام زمان باشه
سوم سوالی داشتم: منم سالها این گناه رو انجام میدادم والان متوجه شدم همین گناه باعث شده چشام ضعیف و نزدیک بین بشم
یعنی دیگه هیچ وقت بیناییم به صورت اولش برنمیگرده مثل زمانی که از مادر متولد شدم؟

 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .

نگران نباشید . انشاالله با ترک کامل خودارضایی و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده ، مشکلتون حل میشه و دوباره مثل قبل خواهید شد .
به این چیزها فکر نکنید و از خودتون هیچ حساسیتی نشون ندید . چون ممکنه باعث اضطراب بشه و در بهبود عوارض مشکل ایجاد کنه و یا مشکلات دیگه ای به وجود بیاره . ضمن اینکه اضطراب کاذب ممکنه خدای نکرده برتون گردونه به عادت پرضرر خودارضایی . خوردن مواد قندی مثل خرما، کشمش و عسل انجام ورزش روزانه، تفریح و گردش های سالم در بازگشت سلامتی شما بسیار مؤثر است.

این را بدانید که با دست برداشتن از استمنا، حتما و صد در صد عوارضی که در حال بوجود آمدن هستند یا اگر بوجود آمده باشند، از بین خواهند رفت منتهی زمان از بین رفتن عوارض بر حسب شدت گرفتاری متفاوت است.
بدن انسان توانایی جبران عوارض را دارد ولی باید توجه داشته باشید که عوارضی که در طول زمان ایجاد شده به تدریج جبران خواهد شد و البته نباید توقع داشته باشید که فورا جبران شود.
اگر هنوز این عادت رو ترک نکردید همین حالا با توکل به خداوند شروع کنید و دیگه کاملا بیخیال باشید و فکر کنید اصلا این کار رو نکردید . توصیه میکنم حتما از حضرت ابوالفضل و امام حسین علیهم السلام کمک بگیرید چون کمکتون میکنند . نماز رو هم حتما مرتب بخونید که خیلی کمکتون میکنه . مطمئن باشید که مشکلتون به لطف خدا کاملا حل میشه و اصلا نگران نباشید .
موفق باشید . در پناه خداوند .
 
سس
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۳:۵۷
سلام ممنون از مطالب مفیدتون..............دمتون گرم
 
پاسخ:
خواهش میکنم وظیفست .
 
پدرام
دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۷:۱۳
سلام علی جون مرسی از مطالب خوبت خیلی زحمت کشیدی خدا اجرت بده
 
پاسخ:
سلام . خواهش میکنم وظیفست .
 
...
دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱
سلام.من دچار زودانزالی شدم
این منو خیلی ازار میده
بعدترک برمیگرده به حالت اولش؟؟
نا امیدم
 
پاسخ:
سلام . این سوالتون رو تو خصوصی پرسیده بودید ولی چون آدرسی برای دریافت پاسخ نداده بودید همینجا پاسختون رو میدم :

بله حتما انشاالله در صورت ترک و دوری از عوامل و تخیلات تحریک کننده مشکلتون کاملا برطرف میشه . پس نگران نباشید و بهش فکر نکنید و بعد از ترک دیگه بیخیال باشید . گذر زمان همه چیز رو حل میکنه . ترک عوامل تحریک کننده و تخیلات جنسی حتما باید انجام بشه . در این صورت مشکلتون صد در صد حل خواهد شد انشاالله . موفق باشید . یا علی .
 
 

 

نظرات خودتون رو حتما بیان کنید .
 
 
 
۹۴/۰۴/۱۳