تايتل قالب
ایست استمنا


صفحه 134

نظرات شما در وبلاگ ایست استمنا (43) (بخش دختران)

 

 

۱۱ آذر ۹۵ ، ۰۱:۰۲ ی دختر تقریبا خوب
سلام خدمت همه ی دوستان و علی آقا. من همونی هستم که چند روز پیش خودمو دختر بد معرفی کردم. الان به لطف خداوند و شما حدود ده . دوازده روزه که سمت این گناه نرفتم. البته نه اینکه فک کنید قبلش هر روز این کارو میکردم هااا. نه قبلش هم ماهی چند بار مرتکب این گناه میشدم. ولی الان خداروشکر حدود ده روزه  که عزممو جزم کردم که انشاالله دیگه سمت این گناه کثیف نرم. خیلی حس خوبی دارم. حداقل اینه که به خودم اجازه دعا کردن و صحبت کردن با خدا رو میدم. زمانی که اون گناه رو انجام میدادم خجالت میکشیدم دعا کنم و با خدا صحبت کنم . ولی الان دیگه با روی باز با خدا صحبت میکنم. من با خدا ی قرار مدارایی گذاشتم . انشاالله خودش کمکم کنه رو حرفم وایسم. راستی یادم رفت بگم  اوضاع حافظم داغونه. تو رو خدا برام دعا کنید هم بتونم تا همیشه رو حرفم و قولم به خدا بمونم هم اوضاع حافظم درست بشه. در آخرم برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت رو دارم.
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
آفرین. خیلی خوبه. ممنونم بابت نظرات ارزشمند شما و دیگر دوستان که به دیگران و حتی خودتون کمک میکنید با این نظرات.
مشکل حافظتون هم با گذشت زمان حتما حل میشه ان شاءالله. نگران نباشید.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام علی آقا
خوبید؟
الهام هستم 
یادتونه برام برنامه ترک نوشتید، من شروع کردم تا دو روز در هفته هم رسیدم اما مشکلی مهمی که دارم اینه که روزی که تو برنامه استمنا میکنم نمیتونم حدم و نگه دارم و تا چند بار بیشتر استمنا میکنم و بیشتر به خودم اسیب میزنم و اعصابم متشنج تر میشه.
میشه راهنمایی کنید چیکار باید بکنم؟
ممنون میشم
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
آفرین که کمش کردید. (البته اینو بدونید که وقتی شما چند بار به گفته خودتون بار اول رو تکرار میکنید در واقع همه اون لغزشها حساب میشه و اگر اونها رو حساب کنید شاید اصلا شما کم نکرده باشید) انشاالله برای همیشه رها میشید.
خب شما باید اینو بدونید که وقتی طبق برنامه انجام میدید دیگه نباید اون رو تکرار کنید و با تکرارش در واقع آسیب خیلی بیشتری به بدن و روانتون میزنید. شما علاوه بر اینکه در عمل خودارضایی رو دارید ترک میکنید در ذهنتون هم ترکش کنید. باید ببینید چرا دارید تدریجی ترک میکنید؟ فقط به این خاطر که وابستگیتون به این عادت کم کم کاملا از بین بره. آیا تا به حال فکر کردید با تکرار خودارضایی که دارید به هدف ترک تدریجی که از بین رفتن وابستگی و ترک همیشگی این عادت پرضرر هست ضربه میزنید؟
یکی از کارهایی که میتونید بکنید این هست که اگر طبق برنامه انجام دادید و بعدش تکرارش کردید یک تنبیه سخت برای خودتون قرار بدید. مثلا 10000 تومان بندازید صندوق صدقه (حالا بستگی به وضعیت مالیتون داره که شاید خیلی بیشتر هم بتونید) تنبیه بسیار اثرگذار هست. اگر دوباره تکرارش کردید 20000 تومان و اگر سه باره 30000 تومان و همینطور بیشتر بشه. و هر بار که میخواهید لغزش انجام بدید بی اراده به یاد این تنبیه میفتید که آیا می ارزه بابتش این تنبیه سخت رو انجام بدم. تنبیه هر چقدر سخت تر باشه بهتره.

این پاسخ رو هم که به یکی از بچه ها دادم برای شما هم میذارم:
درباره اینکه گفتی با خودم میگفتم بزار حالا که لغزش داشتم تعداد بیشتری انجام بدم:
شما یه مدت خودارضایی رو ترک میکنی و بعد یک لغزش برات پیش میاد. بعد شما احساس ناامیدی و دلسردی میکنی و بعد دوباره و دوباره اون لغزش رو تکرار میکنی. در صورتیکه اشتباه بزرگ شما همینجاست. بعد از اون لغزش اولت چرا دلسرد میشی و دوباره و دوباره تکرارش میکنی؟ اون لغزش اولت طبیعی هست ولی لغزشهای بعدت رو نباید مرتکب بشی. این به خاطر اینه که شما همه چیز رو تموم شده میدونی در صورتیکه اون مدت ترکت سر جاش هست و تاثیرش رو در ترک همیشگیت قطعا خواهد گذاشت. شما تصور کن اگر بعد از لغزش یا لغزشهای اولت، لغزشت رو تکرار نمیکردی چقدر خوب میشد و تاحالا برای همیشه این عادت رو ترک کرده بودی.
ضمن اینکه اون لغزشهای بعدی که بعد از لغزش اولت انجام میدی خیلی بیشتر به بدن و روانت آسیب میزنه.
اگر لغزشی برات پیش اومد هرگز دلسرد نشو، فوری توبه کن و برو غسل کن و ترکت رو با قدرت ادامه بده. در صورت استمرار در ترک قطعا برای همیشه رها خواهید شد انشاالله.
اما حالا که این نکته رو فهمیدی با توکل به خداوند و جدیت شروع کن. مطمئن باش که موفق خواهی شد و عوارض و مشکلاتش هم حتما برطرف خواهد شد انشاالله.

👈این نکته رو هم از صفحه 43 برات میذارم:
نکته مهمی رو هم از کتاب مشکلات جنسی جوانان تالیف آیت الله مکارم شیرازی براتون میذارم:

"و امّا این که بعضى مى گویند: «بارها تصمیم گرفته ایم و شکسته ایم» ما به این افراد صریحاً اعلام مى کنیم: شکستن تصمیم به معناى از بین رفتن همه آثار آن در وجود انسان نیست، همین تصمیم شکسته شده رسوباتى در اعماق دل و روح انسان باقى مى گذارد و زمینه را براى تصمیم نهایى بیش از گذشته، آماده مى سازد (دقت کنید).

اجازه بدهید مثالى براى شما بیان کنم:

بسیارى از اوقات انسان مى کوشد با پاى خود از کوهى بالا رود و یا با اتومبیل از یک سر بالایى تند بگذرد، دفعه اوّل و دوّم و گاهى دفعه دهم عقب گرد مى کند و نمى تواند، ولى آخرین بار موفق مى شود و از آن مى گذرد، این سخن به این معنا نیست که در دفعات اوّل هیچ کارى انجام نداده بلکه هر دفعه که براى عبور از این راه دشوار اقدام نموده و عقب رفته به طور ناخودآگاه یک مقدار آمادگى آموخته و ذخیره کرده و بالاخره در پایان پیروز شده است.

دانشمندان مى گویند براى حفظ یک قطعه شعر یا نثر ممکن است در نخستین بار 5 مرتبه تکرار آن لازم باشد، و پس از مدّتى ممکن است فراموش گردد امّا براى حفظ آن در دفعه آینده مسلّماً 5 مرتبه تکرار لازم نیست ممکن است سه مرتبه هم کافى باشد. یعنى رسوبات تصمیم ها و یادگیرى هاى گذشته همواره در روح انسان باقى مى ماند. مسائل مربوط به روان انسان همه از این قبیل است.

بنابراین اگر بارها هم تاکنون تصمیم گرفته اید و شکسته اید هم اکنون آماده یک تصمیم قاطع و جدّى و آهنین براى ترک هر نوع اعتیاد غلط شوید و تمام نیروهاى معنوى خود - مخصوصاً ایمان به خدا - را بسیج کنید و این گفتار پیشواى بزرگ ما حضرت على (علیه السلام) را فراموش نکنید آن جا که مى فرمود: «افراد با ایمان همچون کوه سرسخت و با استقامتند»."

موفق باشید. در پناه حق.

بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام 25 سالمه مجردم من 8 سال این کار ( استمنا)** **** ***** ******* ***** ***** ****** ** **** ******* ** **** **** ***** کمکم کنید ترک کنم
پاسخ:
سلام.
شما اولا دیگه اون ارتباط رو به کل باید قطع کنید و گرنه نمیتونید این گناه و عادت پرضرر رو ترک کنید. آیا زندگی و عمر و سلامتیِ روان و جسم و از همه مهمتر معنویتتون ارزش این رو نداره که به خاطرش این ارتباط رو قطع کنید؟ در ضمن در این ارتباط حتما حتما به این صفحه برید و در قسمت اخلاق و یا مشاوره باهاشون آنلاین صحبت کنید: http://javab.ir/09640/
نکته 62 از صفحه 93 رو حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p93
صفحه 22 رو حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p22
صفحه 94 رو حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p94

مطمئن باشید که اگر خودتون بخواهید و راهکارهایی که گفته شده رعایت کنید قطعا برای همیشه رها خواهید شد انشاالله.
دوباره عرض میکنم حتما حتما به این صفحه برید و در قسمت اخلاق و یا مشاوره باهاشون آنلاین صحبت کنید: http://javab.ir/09640/
مطالب و صفحاتی که عرض کردم حتما حتما بخونید. موفق باشید. در پناه حق.

سلام علی آقا من میخواستم برام یه برنامه بدید که چیکار کنم دیگه خسته شدم از توبه کردنو دوباره شکست خوردن توروخدا کمکم کنید
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
شما میتونید به شیوه تدریجی و طبق صفحه 92 این عادت رو برای همیشه ترک کنید. همین الان صفحه 92 رو کامل و با دقت بخونید و برای خودتون طبق همون صفحه یک برنامه درست کنید. اگر هم خواستید بنده برنامه بدم بگید. صفحه 92: http://istemna.blog.ir/post/p92
موفق باشید. در پناه حق.

سلام واقعا خود ارضایی خیلی بد و من قبول دارم اما شاید دلیل خود ارضایی ما جوانها اولا سستی در دین و ایمان /دوما بیکاری/سوما وضع بد اقتصاد مملکت که ازدواجهای سالم و پایدار کم شده و گاها ممکن دختری خواستگار تا حالا نیومده باشه براش یا مد نظرش نباشه اون طرف پسرها هم همین طور اونها بعضی هاشون منظورم چه پسر چه دختر نه همه دنبال تفریح بیهوده ماهواره و برنامه های فاسدش همه اینها تاثیر داره پسر یا خودشو رو مثل بعضی از دخترها ارضا میکنه یا پناه بر خدا زنا میکنه وضع دنیا بد شده عده کمی از دخترها خودشونو راحت در اختیار پسرا میزارن من خودم تقریبا فکر کنم 1 الی 2 سال خود ارضایی میکنم البته نه همیشه و گاهی اینجوریم توبه هم خیلی کردم ولی باز نفس اماره ولم نمیده ولی اینبار توکل میکنم به خدا و واقعا از کارم پشیمونم حدیث داریم هر کسی که با گناهی خنده بر لبش میاد اون دنیا جزو گریه کننده ها است و یه جمله خیلی جالب میخوام بگم این که جایی خونده بودم با هر گناهی یه سیلی به صورت امام زمان عج میزنیم ما شیعه علی و اهل بیت (ع) باید عهد ببندیم دیگه خود ارضایی نکنیم و توبه کنیم و بریم به صراط مستقیم انشاءالله 
پاسخ:
سلام. ممنون.
با تمام مشکلاتِ محیط، افسارِ شهوت هر کس در نهایت دست خودش هست و باید یه سری نکات رو رعایت بکنه تا به سمت حرام نره (مثلا چشمانش رو کنترل بکنه). و اگر رفته توبه کنه و برگرده. بارها هم اگر توبش رو شکسته نباید ناامید بشه و باید توبه کنه و بره سمت خداوند.
صفحه 29 رو حتما حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p29
موفق باشید. در پناه حق.

سلام من حدود شش، هفت سال خودارضایی داشتم با لطف و کمک خدا و امام زمان عج دیگه گذاشتمش کنار، عهد کردم دیگه به دست خودم کتری نکنم، اما خواب به دست من نیست، قبلا هم محتلم میشدم، الالنم که حدوده یک سال و نیمه ترک کردم هنوز گاهی چند ماه یکبار محتلم میشم، مگه احتلام مال پسرا نیست، حالا چه کنم دیگه
پاسخ:
سلام. نظرتون رو به صورت خصوصی فرستاده بودید ولی چون آدرسی برای دریافت پاسخ نداده بودید همینجا پاسختون رو میدم:
بهتون تبریک میگم که این عادت رو ترک کردید. احتلام برای آقایان بیشتر اتفاق میفته ولی برای خانمها هم اتفاق میفته و طبیعی هست و هیچ مشکلی نیست. محتلم شدن در خواب هیچ گناه و ایراد و ضرر و عوارضی نداره. پس اصلا نگران نباشید. فقط بعدش غسل جنابت بهتون واجب میشه.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام . من ی دختر 25 ساله ام . دقیق یادم نیست ولی خیلی ساله که این گناه رو مرتکب میشم. من مثل خیلیا صدبار توبه شکستم . میدونید بیشتر از همه چی منو اذیت میکنه. اینکه همه دوستام و آشناهامون و فامیلامون منو ی دختر پاک میدونن. ی دختر نجیب. صادقانه من تا حالا تو عمرم با هیچ پسری نبودم و هیچ وقت دوست پسر نداشتم. حجابم هم کامله. خیلی چیزها هم مراعات میکنم.ولی در آخر یک گناهکارم. که هیچکس از گناه کردن من خبر نداره. و این موضوع به شدت اذیتم میکنه. وقتی یکی بهم میگه تو پاکی دلم میخواد تو صورتش داد بزنم بگم من پاک نیستم من گناهکارم . من ی بنده بد و گناهکارم . گول ظاهرمو نخورید... جدیدا بعد از هر بار خودارضایی خونریزی دارم. اونم تا چند روز (اینم قابل توجه اونایی که میگن انجام این گناه ضرر نداره)  دو سه ماه  به خاطر خونریزی نمازامم دست و پا شکسته میخونم.  دارم پیر میشم. دارم دق میکنم. دوباره تصمیم به توبه گرفتم . برام دعا کنید. که این دفعه دیگه آخرین بار باشه و دیگه این توبه شکسته نشه...
پاسخ:
سلام. نکته ای از صفحه 33:
به هیچ وجه خود را ناپاک ندانید. پسر و یا دختر مؤمنی هستید که به هر دلیلی دچار یک کژ رفتاری گشته‌اید. هیچ‌گاه خودتان را مساوی با رفتار ناشایست خود ندانید. بنده خدا هستید و خداوند بنده ای را که به سویش آید، طرد نمی کند. برای جبران گناهان ریز و درشت راه روی همه بندگان باز است؛ زیرا رحمت و بخشایش الهی بسیار بزرگ و گسترده تر از هر گناهی است.

شما حتما حتما صفحه 33 رو بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p33


در ضمن بنده به شما پیشنهاد میکنم به شیوه تدریجی و طبق صفحه 92 این عادت رو ترک کنید. شما با شیوه تدریجی حتما این عادت رو برای همیشه ترک خواهید کرد انشاالله. صفحه 92 رو همین الان با دقت بخونید و طبق همون عمل کنید. اگرم میخواهید بنده بهتون برنامه بدم بگید. همین الان صفحه 92 رو کامل و با دقت بخونید.
صفحه 92: http://istemna.blog.ir/post/p92

موفق باشید. در پناه حق.

باسلام و خسته نباشید خدمت شما,من حدود9سال هست که این کارو گذاشتم کنار,ولی....یکی از اثراتش ازمن بیرون نمیره,من مجردم و دچار زود انزالی شدم حتی زمانی که با تلفن با کسی قصد ازدواج باهاش داشتم صحبت میکردم مجبورم میشدم بعدش برم حموم,تا حدی که با اون طرف دعوا میکردم..و همه چی بین ما تمون شد...الان من چ غلطی بکنم.من فردا پس فردا ازدواج کنم شوهرم دستامو بگیره من باید برم حموم....تورو به علی بن موسی الرضا کمکم کنید..دارم دیوونه میشم.
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم. بهتون تبریک میگم.
شما حتما باید به پزشک متخصص اورولوژی مراجعه کنید. انشاالله حتما اگر مشکلی باشه حل خواهد شد.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام دوستان
من حدود12سال خود ارضایى کردم هزاربارتوبه کردم وتوبه شکستم!
به هر درى زدم که ترکش کنم ولى نشدکه نشد!بخاطر اراده ى ضعیفم حالم ازخودم به هم میخورد
حتى نمازخوندن وقرآن خوندنم فایده نداشت! آسیبهاى جسمى و روحى شدیدى بهم واردشد واقعاواقعاواقعا امیدمو ازدست داده بودم! اما بالاخره تونستم بزارمش کنار اونم بوسیله ى ورزش!
من الان 6ماهه بدنسازى کارمیکنم وتو این مدت هیچگاه خود ارضایى نکردم دلیلشم اینه که کسى که بدنسازى کارمیکنه همه ى تلاششومیکنه که بدنش توبهترین سطح ازآمادگى قراربگیره واز اونجایى که خود ارضایى باعث ضعیف شدن بدن میشه؛ اگه هدف داشته باشید باتوجه به زحمتایى که توباشگاه میکشید دیگه هیچوقت سراغ خود ارضایى نمیرید یه مدتم که سراغش نرفتید ازسرتون میپره من خودم همیشه این سایتارو زیرو رومیکردم برا یه روش ترک خوب امشب اگه اینارونوشتم بخاطراینه که کاملادرکتون میکنم میدونم چقد داریدعذاب میکشید مطمئن باشید این بهترین روشه امیدوارم همه بتونن ترکش کنن. یاعلى

سلام خیلی متشکرم از راهکار های خوبی که در اختیارمون میگذارید من الان۴۰ روزه که اینکارو انجام ندادم البته ۳ بار وسوسه شدم اما با کمی قدم زدن یا دوش گرفتن خودمو آروم کردم البته ورزش که گفته بودید واقعا تاثیر داشت دعا کنید بتونم خوب ادامه بدم

سلام من یک ماهه که کامل ترک کردم
طبق برنامه خودم پیش رفتم و موفق شدم فعلا
گاهی میشد که طبق برنامه پیش نرم
ولی ناامید نشدم
الان دیگه انقدر حس خوبی دارم حاضر نیستم برگردم به گذشته
هروقت تحریک شدید تمرکز کنید
بگید یه لحظه خوشی ارزش پشیمونی رو داره؟
به پشیمونی بعدش فکر کنید
من دیگه انقدر شبا خسته م تا میرسم به تخت میخوابم
خیلی تحرک مهمه , حتما تحرک داشته باشید ,تا حدی که خسته بشید
ناامید بشید یعنی باختید:)
اول به ناامیدیتون غلبه کنید
 
 

۱۷ مهر ۹۵ ، ۱۵:۴۴ یه دخترگناهکار
سلام...خستم....من برای فرارازدرس وکنکور خودارضایی میکنم...تنبلی کردنم تودرس نخوندن باعث شد پشت کنکوری بشم...الانم محرمه...ولی من ....من نخواستم به امام حسین بی احترامی کنم....روزهای متوالی اینکاروبرای آرامش کردم...چون هرکاری میکردم که درس خون بشم نمیشه...خسته شدم اززندگیم....بارها ازخداخواستم..ضربه مغزی بشم و بمیرم که هم اعضام اهدابشه وبخشیده بشم..هم دیگه این زندگی نکبت باروتحمل نکنم...هیشکی فکرشم نمیکنه من همچین کاری کنم...من نمیگم باحجاب کاملم نه چادرنمیذارم اما خب خیلی چیزهارو رعایت میکنم...پشت کنکورم ولی درس نمیخونم..امروزوفردامیکنم..بعدمیشینم فک میکنم قراره دوباره تکراربشه کنکور۹۵برام وهمچجین رتبه ای بیارم...همه فک کردن من خنگم...چون همش تواتاق بودم..خیال میکردن دارم دریس میخونم به طوری که رتبم اومد همه مسخرم کردن..خستم خداااا من برای فرارازدرسام ونخوندم برای آرامش به خودارضایی پناه آوردم...دلم گرفته خیلی هیچ بنده ای نمیخوادگناهکارباشه اما....من خیلی بدبختم..تنها چیزی که دارم چهره ی زیبایی که خدابهم داده که اونم اگه الان بخوادبگیره ازم برام مهم نیست...وقتی هیچ تلاشی برای بنده ی خوب وبااراده بودنم نمیکنم این چهره به چه دردم میخوره...حالم ازخودم بهم میخوره...
پاسخ:
سلام.
اون آرامشی که در اثر خودارضایی (به صورت خیلی کوتاه) فکر میکنید به دست میارید از صد تا اضطراب و تشویش بدتره. شما حتما حتما نکته 58 از صفحه 78 رو بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p93
ناامیدی رو بذارید کنار. از افکار منفی پرهیز کنید. به افکار وسواسی اعتنا نکنید. یه تصمیم جدی بگیرید و توبه کنید و توکل کنید به خداوند و خودارضایی رو برای همیشه ترک کنید. برای توبه هم پشیمانی کافی هست. در صورت توبه خداوند میبخشتتون. اگر در مسیر ترک خودارضایی لغزش داشتید هرگز دلسرد نشید و فوری توبه کنید و برید غسل کنید و ترکتون رو با قدرت ادامه بدید. در صورت استمرار در ترک قطعا برای همیشه رها خواهید شد و به معنای واقعی کلمه یکبار دیگه متولد خواهید شد. در صورت ترک خودارضایی عوارضش هم از بین خواهد رفت.
موفق باشید. در پناه حق.

۰۲ مهر ۹۵ ، ۲۰:۴۱ یه بنده ناشکر
من خیلی پستم خاک تو سرم
بدتر از همه اینه که وقتی میفهمم که خدا بخشنده است و گفته صدبار اگر توبه شکستی بازا میگم بروبابا
وای به حال من
خدایا هدایتم کن غلط کردم
خدایا به جون خودم غلط کردم
هی توبه میکنم باز تکرارا خدایاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
کمکم کن
 

بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
** *** ** **** ***** ************ ** **** ***** *** *** ** ** *** ***** **** ***** **** ** ****** * *** ****
پاسخ:
سلام.
خیلی اشتباه میکنید کار به حلال حرامش ندارید. بعدا قطعا پشیمان خواهید شد. این رابطه حرام هست. توبه کنید. اگر توبه کنید خداوند میبخشتتون. قیامت جای عذرخواهی نیست.

رسول اکرم (ص):
کسی که با زن مسلمان یا زن یهودی، یا نصرانی یا مجوسی، آزاد یا کنیز زنا کند، پس توبه نکند، و با اصرار به این گناه از دنیا برود خداوند در قبرش سیصد درب عذاب را باز می فرماید که از هر در مارها و عقربها و افعی هایی از آتش بیرون می ایند و این آدم تا روز قیامت می سوزد، و چون از قبرش بیرون شود از بوی گندش مردم اذیّت می شوند، و به این بوی گند شناخته می شود، و دانسته می شود که زناکار است. تا این که امر می شود او را به آتش برند.
منبع: محمد بن حسن حرعاملی، وسایل الشیعه، ج 14، ص 242، حدیث 1 از باب 9

البته که ضررهای جسمی و روانی زیادی داره. یکی از ضررهای جسمی این رابطه احتمال پارگی در مقعد هست. یکی دیگش احتمال خونریزی در کانال مقعد و احتمال افزایش بیماریهای عفونی هست. عوارض فیزیکی در دراز مدت از ضررهای دیگش هست. احتمال ابتلا به ایدز از عوارض دیگه این رابطه هست. از عوارض مهم دیگش اینه که اگر این رابطه رو ترک نکنید در آینده اگر بخواهید ازدواج کنید در رابطه جنسی با همسرتون دچار مشکل میشید و باعث ارضا نشدن و لذت نبردنتون میشه. و ...

موفق باشید. در پناه حق.

سلام خدارو شکر من یه هفته ی دیگه ام پاک بودم فقط یه چیزی این زهرا خانوم یه عالمه از اثرات منفی خودارضایی گفتن ولی من هیچ کدوم از اینارو نداشتم یا بهتر بگم هیچیم نشد چرا؟؟؟؟
پاسخ:
سلام.
خیلی خوبه.
اگر ترک نکنید عوارض مختلف خودارضایی سراغ شما هم خواهد آمد.

شما حتما صفحه 35 رو بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p35

همچنین نکته 46 از صفحه 78 رو حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p93

موفق باشید. در پناه حق.

بخش‌هایی از این نظر که با * مشخص شده، توسط مدیر سایت حذف شده است
سلام خسته نباشید ** **** **** **** **** **** ** *** ****** ***** **** *****  ** ** *** ****** **** ** ***** **** * ****** **** ****** ** **** ** ****** *** *** ***** **** ** *** **** ********* ** **** ***** ** **** *** ** ****** *** *** ** **** **** ** *** ********** **** *****
 
پاسخ:
سلام.
شما حتما برید به این صفحه و سوالتون رو اونجا آنلاین بپرسید و آنلاین جواب بگیرید: http://javab.ir/09640/

اگر زنا بکنید گناه کبیره مرتکب شدید. همچنین آثار و پیامدهای دنیوی و اخروی زیادی داره زنا. من فقط یکی از احادیث در مورد زنا رو براتون میذارم: در روایتی از پیامبر خدا (صلی الله علیه و اله) اثرات گناه زنا به دو قسم تقسیم شده است. ایشان فرمودند: ای علی! زنا شش پیامد دارد: سه پیامد در دنیا و سه دیگر در آخرت. پیامد های دنیایش این است که آبرو را می برد، مرگ را شتاب می بخشد و روزی را می برد و پیامد های آخرتش عبارت است از حسابرسی سخت و دقیق، خشم خدای رحمان و جاودانگی در آتش. (میزان الحکمه / ج 5 / ص 2213)
زنا اثرات و عوارض و ضررهای زیاد جسمی و روانی و معنوی و ... داره. شما حتما این صفحه رو بخونید: http://akhlagh.porsemani.ir/content/%D8%A2%D8%AB%D8%A7%D8%B1-%D9%88-%D8%B9%D9%88%D8%A7%D9%82%D8%A8-%DA%AF%D9%86%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%A8%D9%8A%D8%B1%D9%87-%D8%B2%D9%86%D8%A7

همچنین شما حتما نکته 17 از صفحه 78 رو بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p78

موفق باشید. حتما حتما به لینک اولی که گفتم برید و سولتون رو اونجا بپرسید. همچنین حتما دو لینکی که گفتم رو بخونید. در پناه حق.

سلام علس آقا

مرسی از سایت خوبتون و امید هایی که به ما میدین

من یه هفته پاک بودم اما...ومن می خوام دیگه این کارو تکرار نکنم وهر روز به سایت شما سر بزنم تا روحیه بگیرم ونزنم  واقعا ممنون.

پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
خیلی خوبه.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام بچه ها، تنها چیزی که میتونه منو از ارتکاب ب أین عادت زشت باز بداره، آثار بدیه که رو جسمم میذاره، چون ما هیچ وقت بخاطر خدا نمیایم از یه لذت بگذریم، چون بنده های بدی شدیم... من چند سالی هست که دچار این عادت بد شدم ولی میخام از اثراتی که رو بدنم گذاشته براتون بگم.. گودی زیر چشمام.. استخوان درد شدید.. هزارتا دکتر رفتم، بیمارستانی خصوصی، چون میگفتم بیمارستان دولتی درد منو نمیفهمن.. خلاصه کلی آزمایش اینا... آخرش هم میگفتن هیچیت نیس..ولی بدنم چنان عذابی داشت ک شب ها حتی تو خواب هم ناله میکردم.. در ظمن پوستم افتاده و شل شده، سینه هام افتاده شده.. درس خوندنمم ک افتضاح شده.. من اصلا نمیگم بخاطر خدا ترک کنید... بخاطر خودتون و سلامتیتون.. من تو عوارض خودارضایی خوندم ک کم گوشتی میاره... واقعا گوشت بدنم کم شده و استخوانام خیلی بد زده بیرون.. حس میکنم دیگه درست نمیشم.. زیاد نمیتونم سرپا وایسم.. چشام سیاهی میره.. بخدا استخونام ب حدی درد میکنه ک حتی نمیتونم موهامو شونه کنم... واقعا تو انجام دادن کارهای روز مره خودم دچار مشکل   شدم...
دلیل اصلی خودارضایی من، بیکاری و تنهایی بود.. سعی کنید برید درس بدید، با دوستاتون برید بیرون... آخه خونه بشینی این کارو انجام بدی که چی بشه؟؟؟ آخرش به جایی برسی ک حتی نتونی موهای خودتو شونه کنی؟؟؟ استخوان درد شدید دارم، هزارتا دکتر تو بهترین جاهای تهران رفتم، میگن خانوم هیچیت نیس!!!! پس بخاطر خودتون از این کار متنفر بشید..
پاسخ:
سلام.
خودارضایی رو ترک کنید مشکلاتتون حتما انشاالله با گذشت زمان حل خواهد شد.
موفق باشید. در پناه حق.

سلاامم من دوهفته اس که ترک کردم خدا کنه دوباره وسوسه نشم ولی خداروشکر واسه من خیلی کار سختی نبود
پاسخ:
سلام.
خیلی خوبه.
خودتون رو در شرایط تحریک و وسوسه قرار ندید و اگر دیدید دارید وسوسه و تحریک میشید سریع شرایط یا محیطتون رو عوض کنید.
حواستون باشه که شاید یه مدت دیگه نیروی جنسی قویتر بشه پس دقت کنید اگر دیدید در شرایط تحریک قرار گرفتید سریع شرایط و یا محیطتتون رو عوض کنید. در ضمن حتما برای خودتون برنامه داشته باشید و بیکار نباشید. ورزش هم که اگر منظم انجام بدید خیلی بهتون کمک میکنه.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام علی آقا
خوبید؟
الهام هستم.
خواستم بگم 10 روزه پاکم و دچار لغزش نشدم.
البته اگر نت نیام که خیلی راحتترم هستم.
خواستم از پاسخهای به موقعتون و سایتتون تشکر کنم و اینکه راه دشوار دیگه ای در راه هست تا دوره ترک و درمان کامل بشه، اینه که اگر مورد دیگه ای برای پیشنهاد هست ممنون میشم بفرمائید.
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
خیلی خوبه.
بنده هم پیشنهاد میکنم نت نیایید. مطمئن باشید که ارزشش رو داره.
حواستون باشه که شاید یه مدت دیگه نیروی جنسی قویتر بشه پس دقت کنید اگر دیدید در شرایط تحریک قرار گرفتید سریع شرایط و یا محیطتتون رو عوض کنید. در ضمن حتما برای خودتون برنامه داشته باشید و بیکار نباشید. ورزش هم که اگر منظم انجام بدید خیلی خوبه.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام سایت واقعا خوبی دارید من هم دوساله به این عمل اعتیاد پیدا کردم البته خیلی انجامش نمیدم شاید یک بار در هفته یا هفته ای دوبار راستش دلیل اصلی که من به این کار اعتیاد پیدا کردم پدرو ماردم بودن یه شب که من بیدار بودم اون ها هم تو اتاق.............. بقیش مهم نیس ولی از اون شب به بعد من این نیازو تو خودم پیدا کردم 
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
این عادت پرضرر رو رها کنید. خودارضایی سراسر ضرر هست و ترکش هم سراسر فایده. اگر این عادت رو ترک نکنید به عوارض و مشکلات بسیار زیادی دچار خواهید شد. صفحه 37 رو بخونید تا با بعضی از عوارض خودارضایی آشنا بشید: http://istemna.blog.ir/post/p37
در صورت ترک خودارضایی عوارض و مشکلاتش هم با گذشت زمان حتما برطرف خواهد شد انشاالله.
صفحه 22 رو حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p22
موفق باشید. در پناه حق.

سلام 
با تشکر از پاسختون 
متوجه نشدم یعنی اگر در برنامه دو بار لغزش داشته باشم تو همون روز خاص باید دوباره اون تعداد روز قبلی و تکرار کنم و با لغزش یکبار فقط  برنامم درسته؟
ضمن اینکه گاهیم پیش اومده طبق برنامه میلی به انجام خود ارضایی نداشتم فقط چون تو برنامه بود انجام دادم که اونم اومدم نت و خودارضایی انجام دادم چون واقعا علاقه ای برای انجام لغزش نداشتم، اگر تو برنامه روزی باشه که انجام ندم چون علاقه ای هم ندارم باز برنامم اشتباه میشه و باید تکرار کنم یا اینکه میتونم به دوره بعد برنامه برم؟
ضمن اینکه جدیدا که برنامه ترک و شروع کردم دل درد و کمردرد و سردردهای شدیدی برام پیش میاد این من و نگران میکنه، طبیعیه این مورد؟
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
یعنی الان که برای شما رسیده به چهار روز، اگر در این چهار روز لغزشی داشتید دوباره سری بعد هم چهار روز باشه، نه پنج روز. (یعنی لازم نیست برنامه رو از ابتدا شروع کنید بلکه فقط رکورد الان که توش لغزش داشتید رو تکرار کنید)
اولا که شما اشتباه میکنید میایید نت و خودارضایی میکنید. پس معلومه صفحه 92 رو به درستی نخوندید. از نکاتی که در ترک تدریجی باید رعایت کنید و در صفحه 92 هم گفته شده این هست: هر بار که طبق برنامتون این کار رو انجام میدید خودتون رو با هیچ عامل و تخیل تحریک کننده ای نباید تحریک کنید و فقط انجامش بدید . همین .
زمانهایی که موقع برنامتونه و میخواهید انجامش ندید، اگر باعث نمیشه بعدا لغزش پیدا کنید، اگر انجامش ندید ایرادی نداره و میتونید به دوره بعد برید.

برای مشکلاتی که گفتید حتما به پزشک مراجعه کنید.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام من الهام هستم 
هنوز در تلاش و پیگیر ترک خودارضایی هستم و ناامید نشدم...
طبق برنامه ای که شروع کردم از روز اول یک روز به روزهام اضافه میکنم الان رسیده به 4 روز بعداز 4 روز یکروز اضافه میشه میشه بعد از پنج روز...
فقط  1 مشکلی هست روزی که تو برنامه خودارضایی انجام میدم پیش اومده که دو بار انجام داده باشم و دچار لغزش شده باشم 
خواستم بدونم اینطوری برنامه امم غلطه؟
پاسخ:
سلام.
خدا قوت.
بله اشتباهه. اینجوری اتفاقا ضررش شاید خیلی بیشتر هم باشه. شما هر بار که لغزش دارید اون سری رو دوباره تکرار کنید. یعنی مثلا اگر این سری قراره بعد از چهار روز انجام بدید و سری بعدی بعد از پنج روز، اگر در سری چهار روزیتون لغزش پیدا کردید، دوباره سری چهار روزتون رو تکرار کنید.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام 
من از همین الان تصمیم گرفتم برای همیشه ترک کنم 
قبلا به مدت پنج سال ترک کردم ولی بازم...
این دفعه دیگه برگشتی نداره...👍امیدوارم خدا کمک کنه
پاسخ:
سلام.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام تشکر از علی اق برای وبلاگ خوبشون
ببخشید میدونم بخش خانوم ها هست
ولی این کانال میتونه کمکتون کنه یه پیشنهاد هست امتحان کنید امیدوارم مثل خیلی از دوستان که تونستن پاک بشید که همه میتونن ولی صبر و تلاش و همت نیازه
کانال https://telegram.me/S_temna

سلام خسته نباشید خیلی دلم میخواد ترکش کنم.یه سوال داشتم اگه میشه جوابمو بدین.بنظرتون خودارضایی باعث پاره شدن پرده بکارت میشه؟؟؟
من ماهی یکی دو بار خودارضایی میکنم گاهی اوقات دوسه ماه ترکش میکنم بازم میرم سمتش.چیکار کنم؟؟
پاسخ:
سلام. سلامت باشید. خواهش میکنم.
در مورد سوال اولتون نکته 30 از صفحه 78 رو بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p78
در مورد سوال دومتون هم نکته 42 از صفحه 93 رو بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p93
در ضمن شما حتما صفحه 35 رو هم بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p35
موفق باشید. در پناه حق.

سلام 
الان اومدم بگم نمیتونم، واقعا نمیشه، یعنی همه تلاشم و میکنم اما همین امروز که تازه 3 روز گذشته بود من دچار لغزش شدم، خیلی سخته، بعد از 27 سال نمیتونم از شرش خلاص شم هر چی تلاش میکنم انگار تو این باتلاق بیشتر فرو میرم...
علی آقا من میخوام اما نمیتونم، چیکار کنم 
شما چطوری موفق شدید؟؟؟
پاسخ:
سلام.
فکر میکنم یکی از علتهاش این باشه که شما احتمالا همش به خودارضایی فکر میکنید. در صورتیکه این اشتباهه. شاید به خاطر این لغزش دارید که مدام به خودارضایی فکر میکنید. باید یواش یواش خودارضایی رو فراموش کنید و حتی به ترک خودارضایی هم فکر نکنید. برای اینکه منظورم رو متوجه بشید صفحه 79 رو حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p79

شما اگر صد سال هم قبلا به خودارضایی اعتیاد داشتید، باز هم میتونید این عادت رو ترک کنید. هیچ کسی تو این دنیا نیست که نتونه خودارضایی رو ترک بکنه. چرا انقدر خودارضایی رو بزرگ میکنید؟ درسته شاید یکی دو ماه اول یه کمی سختی داشته باشه ولی باور کنید که بعدش میفتید رو غلتک و برای همیشه از این عادت رها میشید.

قرار بود اگر لغزش داشتید دلسرد و ناامید نشید و فقط همون هفته ای که لغزش داشتید رو دوباره تکرار کنید و برنامتون رو با قدرت ادامه بدید. پس ببینید شما خودتون به نکاتی که گفته میشه توجه نمیکنید. در صورتیکه این لغزشها در راه ترک طبیعی هست.

در ضمن شما طبق برنامه اولی که عرض کردم از هفته اولش شروع کنید. یعنی از یک روز در میون. تا به آخر برنامه که حتما انشاالله کمتر و کمتر خواهد شد و به صفر خواهد رسید.

پس صفحه 79 رو بخونید و طبق برنامه ای که بهتون دادم از هفته اولش شروع کنید و با لغزشها دلسرد و ناامید نشید و فقط همون هفته ای که لغزش داشتید رو دوباره تکرار کنید و برنامتون رو با قدرت ادامه بدید.

در ضمن توصیه میکنم که اصلا بیکار نباشید و همیشه خودتون رو مشغول نگه دارید و برای خودتون برنامه داشته باشید. اگر میتونید یک ورزش انرژی بر رو هم حتما شروع کنید که بسیار بسیار بهتون کمک میکنه.

موفق باشید. در پناه حق.

بازم ممنون از اطلاعاتتون
منظورم اینه شما تو برنامه اتون از هفته 7 زدید هفته ای دو بار ، اما من الانم که شروع کردم میتونم با همین روند پیش برم. خواستم بدونم نظرتون چیه و بر این اساس برنامه رو من از هفته 7 دنبال کنم؟
برام جالب و تامل برانگیز بود که برنامه شما تقریبا 8 ماه طول میکشه ،مثل اینکه ی نوزاد بعد از 9 ماه بدنیا بیاد و لوح وجود و ضمیرش پاک و دست نخورده باشه.
با تشکر
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
خوبه. شما از هفته هفتم شروع کنید. یعنی از هفته ای دو بار.
اگر جدی باشید مطمئن باشید که موفق خواهید شد انشاالله و برای همیشه از این عادت پرضرر رها خواهید شد.
موفق باشید. در پناه حق.

بازم سلام.
ممنون از اینکه زود پاسخ میدید و برنامه ایکه برام گذاشتید.
ی سوال برام پیش اومد، اینکه من الان میتونم بیشتر از زمان برنامه تو روند انجام خودارضایی زمان بیشتری و در نظر بگیرم و با هفته ای دوبار یا یک بار ادامه بدم اگر اینکار و بکنم دچار لغزش میشم و اینکه حتما طبق این برنامه پیش برم؟
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
اگر برنامه ای رو خودتون انتخاب میکنید و یا مثلا برنامه ای که الان بنده بهتون دادم دیگه باید طبق همون برنامه جدی عمل کنید.
هیچ مشکلی نداره که خودتون طبق شرایط خودتون یک برنامه بچینید و اتفاقا بهتر هم شاید باشه ولی حواستون باشه که برنامتون باید جوری باشه که بالاخره تعداد خودارضاییهاتون در برنامتون به صفر برسه. چون هدف همین هست. تا هم این گناه کاملا ترک بشه و هم عوارضش از بین برن.
بنده منظورتون رو دقیقا از قسمت اول سوالتون متوجه نشدم. برنامه ای که مد نظرتون هست رو بگید تا بنده هم در موردش نظرم رو اگر خواستید بگم.
موفق باشید. در پناه حق.

سلام، 
ممنون از پاسخ و راهنماییتون ، صفحه 92 رو هم که گفتید خوندم خیلی با خودم تکرار میکنم اما بازم دچار لغزش میشم.
من گاهی وقتا در یک روز ممکنه حتی 4 بارم خودارضایی داشته باشم گاهیم شده 1 ماه تا 3 ماه نداشتم و ترک کردم اصلا، اما مدت زمانی که به این مشکل دچار بودم تقریبا 27 سالی میشه، ممنون میشم برنامه بدید و بیشتر راهنماییم کنید، چون تصمیمم جدیه...
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
اولا شما قانون ترک خودارضایی رو هیچ وقت فراموش نکنید. قانون ترک خودارضایی اینه: خودت رو هرگز در شرایط تحریک قرار نده و اگر در این شرایط هم قرار گرفتی سریع و فوری و همون موقع شرایط و افکارت رو عوض کن.
اگر قانون ترک خودارضایی رو رعایت کنید مطمئن باشید که لغزشهاتون از بین خواهد رفت و برای همیشه این عادت رو ترک خواهید کرد.

شما طبق صفحه 92 و طبق برنامه ای که بهتون میدم پیش برید حتما انشاالله موفق خواهید شد:

هفته اول یک روز در میون.
هفته دوم هم یک روز در میون.
هفته سوم هم یک روز در میون.
هفته چهارم دو روز در میون.
هفته پنجم دو روز در میون.
هفته ششم دو روز در میون.
هفته هفتم دو بار.
هفته هشتم دو بار.
هفته نهم دو بار.
هفته دهم یک بار.
هفته یازدهم یک بار.
هفته دوازدهم یک بار.
هفته سیزدهم انجام ندید.
هفته چهاردهم یک بار.
هفته پانزدهم یک بار.
هفته شانزدهم انجام ندید.
هفته هفدهم یک بار.
هفته هجدهم انجام ندید.
هفته نوزدهم یک بار.
هفته بیستم انجام ندید.
هفته بیست و یکم انجام ندید.
هفته بیست و دوم یک بار.
هفته بیست و سوم انجام ندید.
هفته بیست و چهارم انجام ندید.
هفته بیست و پنجم انجام ندید.
هفته بیست و ششم یک بار.
هفته بیست و هفتم انجام ندید.
هفته بیست و هشتم انجام ندید.
هفته بیست و نهم انجام ندید.
هفته سی ام انجام ندید.
هفته سی و یکم یک بار.
و دیگه هیچ وقت این کار رو انجام ندید.

منتها حواستون باشه طبق صفحه 92 باید عمل کنید. حتما صفحه 92 رو همین الان دوباره و با دقت و کامل بخونید. دو نکته از این صفحه رو هم همینجا براتون میذارم:

- اگر لغزشی در برنامه ترکتون داشتید فقط همون هفته ای که لغزش داشتید رو دوباره تکرار کنید و برنامتون رو ادامه بدید .

- فاصله بین روزها رو رعایت کنید . مثلا اگر قرار است این هفته و هفته بعد خودارضایی داشته باشید ، اگر شنبه قرار است این کار رو انجام بدید هفته بعد هم شنبه این کار رو انجام بدید .

صفحه 92: http://istemna.blog.ir/post/p92

قانون ترک خودارضایی رو هم هیچ وقت فراموش نکنید.

مطمئن باشید که شما اگر طبق این برنامه پیش برید و جدی باشید قطعا برای همیشه رها خواهید شد. شک نکنید. 

 

موفق باشید. در پناه حق.

سلام علی آقا
من خیلی سال این کار و میکنم، شاید از بچگی ...الان 34 ساله هستم
خیلی به خودم فشار میارم که بتونم ترک کنم، خیلی زیاد تصمیم گرفتم حتی چندین ماهم موفق شدم اما بازم شروع کردم 
الان دیگه خسته شدم، خیلی عوارض و دارم مثل کم رویی، خجالت، زودرنجی، کم تحملی، پرخاشگری، درد زانو و کمر درد و قوز کمر...
نمیدونم باید چیکار کنم حتی پیش مشاورم رفتم اما بازم نشد
میشه بخاطر اینکه سنمم داره بالا میره و در ادامه بیشتر دچار عوارض جسمی میشم کمکم کنید.
ممنون
 
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
شما به شیوه تدریجی و طبق صفحه 92 این عادت رو ترک کنید. شما با شیوه تدریجی اگر جدی باشید مطمئن باشید که برای همیشه انشاالله رها خواهید شد. صفحه 92 رو بخونید و اگر خوندید باز هم بخونید و اگر خواستید که بنده بهتون برنامه بدم بگید که میانگین چند بار این کار رو انجام میدید. صفحه 92: http://istemna.blog.ir/post/p92

تمام عوارضی که گفتید با ترک خودارضایی از بین خواهد رفت. آیا روان و جسم و زندگی و معنویتتون ارزش این رو نداره که به خاطرش از این عادت مضر رها بشید؟ هیچ وقت برای شروع دیر نیست. پس همین الان با خودتون فکر بکنید و یک تصمیم جدی بگیرید و توکل کنید به خداوند و طبق صفحه 92 این عادت رو برای همیشه ترک کنید. مطمئن باشید که با ترک خودارضایی آیندتون گذشتتون رو جبران خواهد کرد. اگر هم لغزشی در راه ترک داشتید هرگز دلسرد و ناامید نشید و طبق نکته ای که در صفحه 92 گفته شده عمل کنید. مطمئن باشید که اگر جدی باشید از این عادت برای همیشه رها خواهید شد و به معنای واقعی کلمه یکبار دیگه متولد خواهید شد.
موفق باشید. در پناه حق.

خستم:(
من تنهایی از پسش برنمیام
 
پاسخ:
سلام.
پیشنهاد میکنم شما به شیوه تدریجی و طبق صفحه 92 این عادت رو ترک کنید. شما با این روش اگر جدی باشید مطمئنا موفق خواهید شد. صفحه 92 رو همین الان با دقت و کامل بخونید و طبق همون عمل کنید. اگر هم میخواهید بنده بهتون برنامه بدم بگید چه مدت هست و میانگین چند بار این کار رو انجام میدید. صفحه 92: http://istemna.blog.ir/post/p92
موفق باشید. در پناه حق.

سلاااااام به همه دوستان خدا قوت امیدوارم بخایین و بتونین ک ترک کنین،علی اقا خوبین بعد ازمدتها اومدم فهمیدم‌ک نمیتونم ترک کامل کنم .تنها راه چاره ش برا منی ک ۱۳ساله ندونسته گرفتارش شدم کمترکردن دفعات این عمله ب نظرتون چیکار کنم؟از گناهش فقط میترسم اگ موقعیت ازدواج رو داشتم خیلی خوب میشد تاجایی ک وقتی خبرازدواج کسی رو‌میشنوم هم خوشحال میشم هم بهش حسودیم میشه. منتظر جوابتون هسم یاعلی
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
هیچ کسی تو این دنیا نیست که نتونه خودارضایی رو ترک کنه.
بله بنده هم به شما پیشنهاد میدم دفعاتش رو کم و کمتر کنید. انشاالله خیلی کم که شد، برای همیشه ترکش کنید. یعنی شما باید به صورت تدریجی ترکش کنید. یه برنامه ای برای خودتون بچینید و با شیب ملایم این عادت رو برای همیشه ترکش کنید. شما حتما حتما صفحه 92 وبلاگ رو بخونید و طبق همین صفحه عمل کنید: http://istemna.blog.ir/post/p92
اگر هم میخواهید که بنده بهتون برنامه بدم بگید که میانگین چند بار این کار رو انجام میدید.
مطمئنا و قطعا شما با شیوه تدریجی برای همیشه از این عادت رها خواهید شد به لطف خداوند. توکل کنید به خداوند.
در مورد ازدواج هم حتما حتما این صفحه رو بخونید و مطالبش رو نگاهی بیندازید. قطعا مفید خواهد بود براتون انشاالله: http://www.moshavereh.porsemani.ir/category/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%AA%D8%AE%D8%B5%D8%B5%DB%8C-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%87/%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC/%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%B9-%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%AC/%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D8%B1

موفق باشید. در پناه حق.

سلام
نمیدونم ازکجاشروع کنم
فقط از بچگی اینکارو میکردم
نمیدونم چرا
من حتی تا سه سال پیش نمیدونستم اینکار گناهه و بدون غسل نمازمیخوندمو روزه هاموهم کامل میگرفتم
من نمیدونم چراگرفتارش شدم
من ادم مذهبی هستم...اگه کسی منوببینه باورش نمشه به قول خودتون گرفتار این نکبت شدم
ازوقتی فهمیدم گناهه تازه عوارضشوبه چشم دارم میبینم
سیاهی دور چشم...کمر درد...ضعف حافظه...
من حتی ازخدای مهربونم هم دور شدم
بخاطراین نکبت ازش خجالت میکشیدم
دیگه نمازامو یکی درمیون میخوندم
میدونم وسوسه شیطون بودنماز نخوندنم ولی...
حالا من پاکم
از اربعین امسال پاک پاکم
مهم نیست ک عوارضش میره یانه
البته من مطمئنم خداجونم دستموخالی نمیذاره و بهم جایزه میده
ولی حتی اگه بخاطر اینهمه ناسپاسی همینطوری هم موندم دیگه مهم نیست
من خوب شدن روحمو دارم باهمه وجودم حس میکنم
من برگشتم فقط ی شعر باعث شد ک من ب خودم بیام
 
حتی میان خواب حرم را ندیده ایم
باماچه کرده است گناهان بیشمار؟؟؟
 
وقتی خوندمش دلم میخواست بمیرم
منی ک اینهمه از حسین دم میزنم
منی برا ارباب لباس سیاه میپوشم باید وضعم جوری بشه ک روم نشه تو مجلس ارباب شرکت کنم؟؟
برگشتمو الان پاکم
پاکه پاک
الانم اومدم اینجا ازتون تشکرکنم
تصمیم ترکم با ارباب بود ولی لوازمش رو شما مهیا کردین
من توخانواده مذهبی بزرگ شدم
نه ازفیلم خبربود نه عکس نه دوستی با نامحرم
من رمانای ایرانی رومیخوندم ک از صدتا فیلم سوپر بدتر بودن
ولی حالاتمام رماناموپاک کردم
ازاربعین امسال ب لطف ارباب من دوباره ب دنیااومدم
ازتون ممنونم
هرکمکی خواستین من باتمام وجودم امادم
هرکاری ک ب نظرتون از من ساختس دریغ نکنید
من همیشه اماده خدمتم
من مدیونتونم
ب وبلاگم سر بزنید
التماس دعا
یاعلی

سلام علی آقا خوبین . نمیدونم منو یادتون میاد یانه من اسفند ماه سال قبل دو ماه بیشتر بود ترک کرده بودم توی ترک چهل روزه هم ثبت نام کرده بودم وقتی هم میخواستم دوباره برم سراغش میومدم سایت شمارو میخوندم آروم میشدم اما یه روز اومدم دیدم سایتتون دسترس نیست چند هفته گذشت اما بازخبری از سایت شما نشد نمیدونستم چیکار کنم خیلی سعی کردم به نفسم قلبه کنم اما نشد . بالاخره امروز تونستم بهتون پیام بدم الان چند ماهه دوباره شروع کردم دوهفته یکبار یا هفته ای یکبار انجام میدم. من شغلم جوریه که بایددسترسی به اینترنت داشته باشم از طرفی هم بعضی وقتها میرم چت آنلاین اونجا حرفهایی میزنن که نمیتونم خودمو کنترل کنم میشه کمکم کنین. اون وقتهایی که ترک کرده بودم واقعا شاد بودم و قیافم خیلی قشنگ شده بود بطوری که همه میگفتن زیبا شدم . خواهش میکنم دوباره کمکم کنید .
پاسخ:
سلام. خواهش میکنم.
بله یادمه.
کلید رهایی شما پرهیز از عوامل تحریک کننده هست. اگر میخواهید رها بشید، دور چت و هر چیز تحریک کننده دیگه رو یه خط قرمز بکشید. مواقعی که کار ضروری دارید فقط از اینترنت استفاده کنید. وب گردی نکنید. اگر میبینید اینترنت باعث تحریکتون میشه از اینترنت استفاده نکنید یا حتی قطعش کنید. قطعا زندگی و روان و جسمتون ارزش این رو داره که رعایت این کارها رو بکنید. امکان نداره که کسی عوامل تحریک کننده رو کنار نذاره و بتونه خودارضایی رو ترک کنه. حتی یک در صد امکان نداره.
اگر این عادت پرضرر رو ترک کنید عوارضش هم از بین میرن و ظاهرتون هم جذاب و زیبا و با ابهت خواهد شد. اگر خودتون بخواهید قطعا خواهید توانست. پس توبه کنید و توکل کنید به خداوند و استشها رو برای همیشه رها کنید. اگر لغزشی هم در راه ترک داشتید به هیچ وجه دلسرد و ناامید نشید و فوری توبه کنید و ترکتون رو با قدرت ادامه بدید. در صورت استمرار در ترک قطعا این عادت رو برای همیشه ترک خواهید کرد. صفحه 94 رو هم حتما بخونید: http://istemna.blog.ir/post/p94
موفق باشید. در پناه حق.

 

 

نظرات خودتون رو حتما بیان کنید.

 

 

حتما حتما بخونید : فواید بیشمار ترک خودارضایی (صفحه 1)

حتما بخونید : بهبود عوارض خودارضایی (صفحه 126)

حتما بخونید : قدم به قدم تا ترک خودارضایی (صفحه 22)

حتما بخونید : سه نکته اصلی که اگر رعایتشون بکنی برای همیشه از خودارضایی رها میشی (صفحه 129)

حتما بخونید : 47 راهکار لازم و کمکی برای ترک خودارضایی (صفحه 30)

حتما بخونید : 13 نکته بسیار مهم درباره ترک خودارضایی (صفحه 33)

حتما بخونید : بارها در راه ترک خودارضایی شکست خوردم، چه کنم؟ + راهکارهای عملی تقویت اراده (صفحه 43)

حتما بخونید : مراحل نه گانه ترک خوداضایی (صفحه 80)

حتما بخونید : راه های تجربه شده و بسیار موثر برای ترک خودارضایی (صفحه 94)

 

 

 


نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com


پيوندها