تايتل قالب
ایست استمنا


صفحه 109

نظرات شما در وبلاگ ایست استمنا (35)

 

 

توجه: شماره صفحاتِ وبلاگ در ستون کناری وبلاگ تماما درج شده. پس اگر آدرس لینکی با اشاره به شماره صفحش برای خوندن توصیه شده بود شما به ستون کناری همین وبلاگ مراجعه کنید و روی صفحه مورد نظر کلیک کنید. این، راه درست برای باز شدن و مطالعه متن کامل و ویرایش شدۀ اون صفحه هست. اگر شماره صفحه هم ذکر نشده بود (لینکهای istemna) لطف کنید در قسمت نظرات بفرمایید که خدمتتون شماره صفحه رو عرض کنم و در متن هم درج بشه انشاالله.

 

صفحه 91
محمد تنها
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۶
دل نوشته های خودم برای خودم...
سلام محمد جان... الان ساعت چهار شبه یادته چه حسی داشتی من یادت میندازم تو بعد یه مدت ترکیه لحظه رفتی ماهواره و کانال عوض کردی و مثل آهن ربا تورو کشید... تو می تونستی گناه نکنی اما می خواستی گناه کنی الان بعد از خودارضایی تنها حسی که داری درده دست...احساس می کنی کل انرژیت رفته... گرسنته میل جنسی هم داری... خیلی گشنته... خوابت نمی گیره... اعصابت بهم ریختهو مدام پاتو تکون میدی... احساس می منی خدا ازت ناراضیه خب الان خودتو خالی کردی چی به دست اوردی بخدا هیچی ارامش هم نیست حتی خوابت پریده... دست نگه دار محمد فردا روز مرگته... مطمئن باش فقط یه روز مونده محمد تحمل کن... بخواه کافیه بخوای... به هرچی هست قسم ارزش نداره... خب فشار بهت اومده توجه نکن بهش... با جق بهتر نمیشی هیچ تازه بدتر میشی اصن اگه بمیری هم جق نزن مثل کوه باش آفرین باریکلا ماشالله... حالا برو آب به دست و صورتت بزن و وضو بگیر و قرآن بخون اونقدر بخون که خسته شی


پ
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۱۷
سلام نظرهاتون بسیار جالب بود استفاده کردیم امروزم داره تموم میشه امیددارم که بازم میتونیم تحمل کنیم نگران نشید ولی مراقب باشید به امید پاکی هممون


پشیمان
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۱:۵
سلام، دوستان کامنت قبلی که گذاشتم اسمم در ثبت شده بود من پشیمان هستم، بعد 23 سال میخوام پیروز بشم، امروز به پاکی گذشت، روز اول با یاری خدا، انشالله همه موفق باشیم، آقا علی تا حالا کسی بوده که این همه سال درگیر این بیماری بوده باشه؟ و ترک کرده باشه؟ البته حتی هم اگر نمونه مشابه ای نباشه من سعی میکنم اون الگو باشم

پاسخ:
سلام .

بله بیشتر هم بوده . بله بعضیهاشون ترک کرده بودند و بعضیهاشون در حال ترک بودند .


Amir.r.f
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۳:۴۴
سلام
الان که دارم این نظر رو مینویسم ساعت سه شبه
خیلی دارم تحریم میشم که خودارضایی کنم
در حالیکه:
دستانم بر اثر خودارضایی میلرزه
چشمام ضعیف شده
قدرت بدنیم نابود شده
اعتماد به نفسم رو باختم
حافظم ضعیف شده
ریزش مو پیدا کردم
کمر درد دارم
احساس پوچی و حقارت میکنم
بی خوابی گرفتم
افسردگی گرفتم
عصبی شدم
تنها شدم......
و....................
خلاصه اینکه نابود شدم
بامداد امروز روز هفتمه طرحه البته من از یک روز قبل از طرح ترک رو شروع کرده بودم و امروز درواقع برای من روز هشتمه
خدایا روزای ترک خودارضایی خیلی سخت میگذرن
خودت کمکم کن
به امید ترک ابدی
علی تحریکای ذهنی نابودم کردن و به قول خودت نمیتونم تو همون نطفه خفشون کنم.
چیکار کنم؟

پاسخ:
سلام .

اگر میخواهی با تحریکات ذهنیت مقابله کنی باید یه سری راهکارها رو رعایت کنی :

همان طور که حواس ظاهری نقش مهمی در تحریک میل جنسی دارند، فکر و خیال پردازی نیز سهم بسزایی در این زمینه به خود اختصاص می‌دهد. بعضی از افراد در کنترل حواس ظاهری خود موفقند؛ ولی کنترل فکر و خیال را خیلی جدی نمی‌گیرند و از همین‌جا ضربه می‌خورند. دائماً در خیال خود صحنه‌های غیر اخلاقی را تجسم می‌کنند و همین امر ممکن است آن‌ها را به سمت گناه سوق دهد. امام علی (ع) در این زمینه می‌فرماید:« هرکس زیاد به فکر گناهان باشد، عاقبت به سمت گناه کشیده می‌شود.»
قبل از بیان راهکارهاى عملى جهت کنترل افکار مزاحم توجهتان را به چند نکته جلب مى‏کنیم:
اولاً، کنترل چنین افکار مزاحم نیازمند تلاش مستمر و مداوم شماست و نباید پنداشت که با بیان یکى دو نکته همه چیز درست مى‏شود.
ثانیا خطور این گونه افکار مزاحم در ذهنتان که بدون اختیار به شما هجوم مى‏ آورند، گناه محسوب نمى‏شود. بنابراین نگران آن نباشید. اما جهت مقابله با چنین افکار مزاحم میتوانید از دستورالعملهاى زیر بهره‏ گیرید و امیدواریم به تدریج از شر آن رهایى یابید:
الف) از آنجا که معمولاً این افکار به هنگام بیکارى به سراغ فرد می آید، سعى کنید با یک برنامه‏ ریزى دقیق و حساب شده تمام اوقات شبانه ‏روزى خود را پر کنید و هیچ گاه بیکار نباشید. به مطالعه، نظافت اتاق، کمک به دوستان، ورزش و... مشغول باشید. و هر گاه بیکار شدید خود را به کارى مشغول سازید.
ب) مطمئن باشید و بدانید که وقتى به چیزى فکر مى‏کنید به این معنا نیست که آن کار را انجام خواهید داد مثلاً اگر در ذهن و قلبتان به فردى فحش مى‏دهید، به این معنا نیست که آن جمله و کلام زشت و فحش را به زبان جارى خواهید کرد. یعنى فکر کردن درباره موضوعى الزاما به فعل و انجام آن منتهى نمى‏شود. این مطلب را خودتان مى‏توانید در طول روز چندین بار مشاهده و لمس کنید و به آن باور کنید.
ج) در صورتى که به چنین افکارى اهمیت ندهید مطمئن باشید اگر تحمل کنید پس از چندى نهایتا آن را رها خواهید کرد.
د) هرگاه افکار مزاحم به سراغ شما آمد خود را مشغول کار دیگرى کنید و با ایجاد حواس‏پرتى از آن افکار مزاحم دورى کنید.
ه) هرگاه این افکار به سراغتان آمد و متوجه شدید، وسط افکار به خود بگویید: «بس است دیگر» و بدین وسیله رشته افکار مزاحم را قطع کرده و به سراغ مطلبى دیگر خواهید رفت.
در اینجا ذکر این نکته لازم است که غالبا افکار مشوش و آلوده از بازى‏هاى شیطان و وسوسه ‏هاى نفس است که هدف از آن سرگرم کردن انسان و باز داشتن او از توجه به عبادت خدا و انجام اعمال نیک است و انسان باید در برابر این نوع افکار و هجوم آن بى اعتنا باشد و با پرکردن فضاى قلب و سینه از یاد خداوند و ذکر او و تفکر در شگفتى‏هاى خلقت او، جایى خالى براى شیطنت شیطان در قلب خود باقى نگذارد.
کنترل افکار (خواطر) راه های متعددی دارد ولی نباید پنداشت که با اولین گام همه چیز درست می شود. بلکه کسی که می خواهد زمام افکار خویش را به کف گیرد باید با تمام توان به خودسازی بپردازد و با جدیت این راه را دنبال نموده تا تدریجا به هدف نزدیک گردد. خوب است، کسی که گرفتار خود‌ارضایی است همیشه موضوعاتی برای فکر کردن در ذهنش داشته باشد ، موضوعاتی علمی، اجتماعی، سیاسی، اعتقادی و مذهبی و ... و هر زمان که افکار و تخیلات جنسی به ذهنش هجوم آوردند، با پرداختن به آن موضوعات خودش را از شر افکار و وسوسه‌های شیطانی نجات بخشد.

اگر راهکارهایی که در همین پاسخ کامتتون عرض کردم رعایت کنی از این تخیلات رها میشی و خودارضایی رو هم ترک میکنی .


Amir.r.f
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۵:۴۹
ساعت شیش صبحه
من شکست خوردم....بازم شکست خوردم
چیزی برای گفتن ندارم

پاسخ:
عیب نداره . مشکل، همون تخیلات جنسی هست . راهکارهایی که تو پاسخ براتون اوردم رعایت کنید هم این تخیلات رو رها میکنید و هم خودارضایی رو . در ضمن هیچ وقت ناامید نشید . اگر قرار بود که کسی با این لغزشها ناامید بشه که الان هیچ کس یا اکثرا ترک نکرده بودند . یکیش خود بنده .

شما و همه کسایی که لغزش دارند هم پا با بقیه بچه ها به ترکتون ادامه بدید . مطمئن باشید که موفق خواهید شد .


KD
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۸:۱۳
سلام به دوستان بسیار خوبم
خواستم بگم2تا مشکل برام پیش اومده
تا حالا که کارى نکردم
مشکل اولم:
نفسم یا قسمت بد مغزم یا شیطان(هرچى اسمش هست)بهم میگه برو سمتش
منطقم یا قسمت خوب مغزم یاخودم(هر چى اسمش هست)میگم نه کار بدیه
بعد میگه پس کى میخواى خودتو خالى کنى؟
بعد میگم وقتى ازدواج کردم
میگه چن سالگى؟
میگم بیست و پنج سالگى(حدودى)
میگه 1سال،2سال،3سال،4 5 6 7 8 9،اووفف تا اون موقع که میترکى
بعدش
fap fap fap
بعدش میگم اى بابا بازم شکست خوردم
اگر میشه بهم بگید پاسخ خودمو چجورى بدم
.
مشکل دومم:
من شبا خواب بد زیاد میبینم
چجورى کنترلش بکنم؟
.
اگه من بعد از نماز یادم بیاد قنوت نخوندم
نماز باطله یا نه؟

پاسخ:
سلام .

اولا شما که قرار نیست تا وقتی مجرد هستی که همش درگیر این مسائل باشی . الان چون اوایل ترک خودارضاییت هست یه ذره کارت سختتر هست وگرنه بعدش دیگه میفتی تو درس و کار و مشغله های زندگی و اصلا وقتی برای اینجور چیزها و فکر کردن به این چیزها نداری . درسته شهوت همیشه با آدم هست ولی وقتی یه مدت به این مسائل نپردازی و وقت و فکرت پر باشه دیگه این مسائل حل میشه .

دوما چرا 25 سالگی ؟ شما انشاالله در اولین فرصت ازدواج کن . ازدواج کن و خیال خودت رو راحت کن . هم غریزه جنسیت رو با ازدواج مهار کردی و هم نصف دینت رو کامل میکنی .

سوما پاکدامنی هزینه داره . تا زمان ازدواجت باید پاکدامنی پیشه کنی . اگر میخواهی سخت بهت نگذره خودت رو در شرایط تحریک قرار نده و برو وقت و فکرت رو با مسائل مختلف دیگر زندگی پر کن . و در اولین فرصت ازدواج کن .

پاسخ سوال دومتون :
- در طول روز به مسائل جنسی اگر زیاد فکر نکنی ، تو خواب این چیزا کمتر به سراغت میاد . هر چقدر در طول روز بیشتر به مسائل جنسی فکر کنی تو خواب هم بیشتر این مسائل به سراغت میاد .
- نمیدونم ورزش میکنید یا نه ولی حتما یه ورزش انرژی بر رو شروع کنید . مثل دومیدانی ، شنا ، رزمی و ... . به شدت ورزش رو بهتون توصیه میکنم . شما یه چند وقت یه ورزش انرژی بر رو شروع کن خودت اثراتش رو میبینی . این خوابها هم دیگه کمتر به سراغت میاد .

این صفحه رو هم بخونید که پاسختون رو کامل بگیرید: http://moshavereh.porsemani.ir/content/%D8%AC%D9%84%D9%88%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%AD%D8%AA%D9%84%D8%A7%D9%85

نکته 27 از صفحه 78 رو هم بخونید . این صفحه: http://istemna.blogfa.com/post/114

پاسخ سوال سومتون :
نه باطل نیست . قنوت مستحب هست و واجب نیست .


علی محمدی
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶
سلام بچه ها. امیدوارم اراده ها تون روز به روز محکم تر بشه.
من امروز 33 روزه شدم.دیروز برای اولین بار دشمن بهم حمله کرد.از اون حمله هایی که خودتون می دونید. بعد از دو سه ساعت مقاومت و نهایتا با بیرون زدن از خونه شکستش دادم.
من تونستم. من تونستم. من تونستم.
علت اصلی پیروزی من این بود که دیگه واقعا از این کار متنفرم. و شیرینیش دیگه تو دلم نیست. و خودم از ته دل خواسته م که ترکش کنم.
من 13 سال این کار زشت رو انجام دادم. با خودم فکر کردم که تو این 13 سال چه چیزی بدست آوردم و چه چیزایی از دست دادم. خیلی ناراحتم.
ناراحت از اینکه ای کاش زودتر ترک می کردم.
اما بازم خدا رو شکر.
این 33 روز تو یه چشم به هم زدن گذشت. ان شاء الله یه روزی این 33 روز میشه 33 ماه. بدونید که تا اون روز در کنارتون می مونم و هیچ وقت فراموش تون نمی کنم. این پیروزی بزرگ رو مدیون همه تون هستم.
یه توصیه هم به دوست عزیزمون 《د.》دارم: دوست عزیزم فکر کنم دلیل اینکه نمی تونی ترکش کنی اینه که هنوز شیرینی گناه تو دلت وجود داره. باید یه کاری کنی که این شیرینی از بین بره و به تنفر تبدیل بشه. وقتی پیامتو خوندم خیلی ناراحت شدم. از ته دل برات آرزوی موفقیت می کنم.همچنین برای همه بچه ها. دیگه عرضی ندارم. خدا نگهدار.


پشیمان
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۱۶:۴۰
سلام من نیم ساعت پیش عصبی شدم از یک موضوع دوباره رفتم تو یک سایت نامربوط بد، کاری انجام ندادم ولی تحریک شدم، اعصابم بیشتر خورد شده الان، همین الان میخوام برم دوش بگیرم، اون موقع که سایت رو دیدم تنها بودم ولی الان اطرافم شلوغ شد، نگرانم نکنه خدا میخواد فرصت توبه رو بگیره ازم، علی آقا دیگه از خودم بدم میاد، روحی که خدا گذاشته تو وجودم رو انقدر آلوده کردم، چرا انقدر بی اراده ام؟؟ ولی باز هم توبه خدایا من رو قوی کن، با دشمن روحم بجنگم،

پاسخ:
سلام .

نه این فکرهای نادرست رو به خودتون راه ندید که از طرف شیطان هست . در توبه همیشه باز هست الا وقتی که دیگه مرگت فرا برسه . شما اگر هم یه وقت خطایی هم کردید فوری توبه کنید . همینکه فوری توبه کنید دیگه این فکرها هم به سرتون نمیزنه . خدا اگر میخواست که فرصت توبه رو ازت بگیره که اصلا نمیوردت تو این مسیر .

خدا اگر شما رو فراموش کرده بود و دوسِت نداشت الان اصلا اینجا نبودی . اصلا فکر ترک هم به سرت نزده بود . اصلا نمیوردت تو این مسیر . اصلا فکر بازگشت به سرت نزده بود و الان داشتی مثل خیلیهای دیگه عشق و حالت رو میکردی و مشغول خیلی چیزای دیگه بودی و عین خیالت هم نبود . اگر فکر میکنی این فکر بازگشت و ترک و خسته شدن و ... همینجوری به سرت زده سخت در اشتباهی . تمام اینها رو خدا تو سرت انداخته . حتی تصورش رو هم نمیتونی بکنی که خدا چقدر دوسِت داره . این فکرها فقط وسوسه های شیطان هست که ناامیدت بکنه . کاری که باید بکنی این هست که اصلا این فکرها رو به خودت راه ندی .

خداوند منتظر توبه و بازگشتت هست . به دلت رجوع کن خودت متوجه میشی . به دلت رجوع کن خودت متوجه میشی چقدر خداوند دوسِت داره . توبه کننده از گناه محبوب خداست . این چیزی هست که خداوند در قرآن فرموده . پس توبه کن و برو به سمت خداوند . اصلا همون لحظه که توبه میکنی خداوند رو با تمام وجود احساس میکنی و آرامش پیدا میکنی . وقتی توبه میکنی و میری تو مسیر خداوند همیشه خیالت راحته که تو همون مسیری هستی که باید باشی . دیگه گم نیستی . اگر هم یه وقت خدای نکرده یه گناهی ازت سر زد فوری استغفار کن .
شما اصلا بی اراده نیستید . این فکرهای بیخود رو به خودتون راه ندید . خیلی از این افکار برمیگرده به خودارضاییهای سابقتون . با ترکتون این فکرها هم به کلی از بین میرن . از همین الان شما این فکرها رو از خودتون دور کنید . چون حقیقت ندارند . راهکارهای عملی تقویت اراده رو حتما در صفحه 43 بخونید (کامل صفحش رو بخونید): http://istemna.blogfa.com/post/58

در مورد کنترل عصبانیت این سه صفحه رو یه نگاه بیندازید ضرر نمیکنید:

http://www.pasokhgoo.ir/node/39655

http://www.pasokhgoo.ir/node/60532

http://www.pasokhgoo.ir/node/30864


مهدی fk
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۱۷:۴۶
منم میخوام در طرحِ ترک 40 روز خودارضایی شرکت کنم اگه امکانش هست اسم منم بگذارید


صدری
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۵۸
خدا رو شکر تو هقته اول از هفته ای چهار بار رسوندمش به هفته ای دو بار


یه داریهــــــــــــــ
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۲۱:۲۸
مرسی.تا الان توصیه ها خیلی کمک کرده روز هفتم داره تومو میشه


پ
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۲۳:۴۰
سلام دوست گلم امیر r. f!!! من 9ساله خودارضایی کردم تقریبا 4 سال بود که مضرات این کارو فهمیده بودم و میخاستم ترک کنم اما نمیشید حالا رسیدم به اینجا ینی پیدا کردن این سایت و آشنا شدن با شما ها!!! خب حالا میخایم چیکار کنیم میخایم ترک کنیم یا نه!!میدونم میدونم خیلی سخته اما به قران من که 4 سال بود که حس میکردم دیگه نمیتونم ترک کننم حالا از 4 دی پاکه پاکم !!میدونی چرا؟؟؟ چون مقصر خودمونیم !!خودمونو گول میزنیم!! خوتو گول نزن نگو که من این فیلمو ببینم تحریک نمیشم نگو اگه فیلتر شکن نداشته باشم کارم لنگ میمونه و یا امثال این حرفا !!! اینجا اومدی که ترک کنی پس بیا اره بیا از همین امروز!! اصلا هم دیر نیست مگه من شربت خاموشیه شهوت خوردم که الان 22 روزه پاکه پاکم خدا شاهده تحریک شدم اما نه بخاطر فیلم یا عکس بخاطر خوردن گرمی جات موز فلفل از اینا!! یه فیلتر شکن داشتم که این باعث تحریکم میشد باور کن از 4 دی که پاکش کردم یه ذره هم خودمو جمو جور کردمو دیگه قول دادم فیلم سکسی نگاه نکنم تا الانم موفق بودم حرف زیاد زدم ببخشید اما هر چی که باعث تحریکت میشه رو پاک کن و مثل من عمل کن قول میدم خوب شی ما هممون میتونیم من به این باور رسبیدم پس تو هم میرسی شک نکن دوسته من


سعید .ص
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ۲۳:۴۱
سلام بچه ها.دیشب نزدیک بود که شیطان بر من مسلط بشه ولی خدا رو شکر به کمک خدا ناامیدش کردم .
پرچم همچنان بالاست.


پشیمان
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۰:۲۴
سلام مجدد، یک دنیا ممنون علی آقا، الان حس میکنم با خوندن کامنتی که گذاشتید حالم خیلی بهتره، صفحه 43 رو هم خوندم، الان حس میکنم منی که این همه سال اینکارو میکردم اگه ترک کنم چقدر خدا بیشتر دوستم داره، به قول معروف هر که در این جمع مقربتر است جام بلا بیشترش میدهند، خیلی حرفهاتون به دلم نشست، انشالله با کمک خدا و بعدم شما و با همراهی گروه این سعادت نصیبم بشه، یک روز بیام اینجا که ترک کرده باشم و به بقیه امید بدم، تو رو خدا من رو دعا کنید، علی آقا شما خیلی انسانید که به ما کمک میکنید، خدا دوستتون داشته که وسیله نجات شدید، امشب به تشویق و تنبیه ها فکر میکنم، فقط در مورد روزه چون تو خونه ما غیر ماه رمضان روزه نمیگیرن شاید نتونم این تنبیه رو بذارم ولی امشب بهش فکر میکنم، الان اومدم تشکر کنم و برم صفحه کنترل خشم رو بخونم، من خیلی زود عصبانی میشم میدونم که بخشیش مال همین عادت بده که انشالله ترک میکنم، موقع استرس و خشم میرفتم سراغ عادت بد، بازم ممنون، روحیه بهم دادی، بچه ها شما هم من رو دعای کنید من هم شما رو البته اگه لایق باشم، علی آقا خدا کمکت کنه که به ما کمک میکنی، ببخشید طولانی شد

پاسخ:
سلام . خواهش میکنم . وظیفست .

عصبانیتتون عمدش به خاطر همون عادت سابقتون هست که با ترکش از بین میره انشاالله .

علاوه بر اون سه صفحه ای که درباره عصبانیت بهتون لینک دادم، این صفحه رو هم بخونید: http://www.pasokhgoo.ir/node/72891


تهی
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۶:۵۹
سلام بچه ها من تو روز دهمم تو این 10 روز چیزهایی رو تجربه کردم که تا حالا .......
دیگه حتی بهش فکر هم نمی کنم خیلی خوشحالم خدایا ازت ممنونم خالصانه دوستت دارم


به نیت امام رضا
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۱۳:۴۸
سلام به دوستای با ارادم
شد 280 ساعت پاکی
هذا من فضل ربی
دعاتون می کنم، دعام کنید
یا امام رضا


KD
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۲۸
سلام یه روز دیگه هم ب خوبى گذشت
بعد از ظهر که میام خونه مشقامو مینویسم
بعدش هم که دیگه تنها نیستم خدارو شکر
ترکم تدریجیه تا چن روز دیگه هم نباس کارى کنم
.
.
ابهامى که برام وجود داره
من یه دوست دارم
اونم قبلن میخواست مثه من ترک کنه
من در طى یه ماه هر بار که لغزش داشتم
سریع بهش زنگ میزدم اونم هر بار میگفت نیم ساعت پیش شکست خورد
منم بهش میگفتم به من بلوتوث شد
چن روز پیش تصمیمشو برگردونده روزى الاماشالله جق میزنه
قبل شروع طرح بهش گفتم یه هفته ترک کنه
امروز دوباره استمنا کرد
منم حالم بد شده اومدم اینجا
.
واقعن ربطى داره
چون واقعن هر روز که اون این کارو کنه من مورد تهاجم هرچى عامل تحریکزا هست میشم
با هم دیگه خیلى صمیمى هم هستیم
موردى پیش نیومده من لغزشى داشته باشم و اون ده دقیقه قبل استمنا نکرده باشه
این قضیه برام خیلى خیلى مبهمه
اگه میشه جواب بدین
واقعن ربط دارن؟
اگه آره چیکار کنم که بلوتوث نشه برام؟

پاسخ:
سلام .

غیر ممکن نیست . اگر رابطه زیاد و صمیمی باشه ممکنه این اتفاقات بیفته .

باید با این دوستتون قطع رابطه کنید . اگر به هر دلیلی رابطه با این دوستتون باعث تحریک شما میشه این رابطه باید قطع بشه .

رسول اکرم (ص) میفرمایند: آدمی بر آیین دوست خود است پس بنگرید با که دوستی می کنید.

هر کدوم از دوستانتون که به هر دلیلی و به هر صورتی چه عمدی و چه غیر عمدی باعث تحریک شما به این کار میشه حتما باید باهاش قطع رابطه کنید چون اگر قطع رابطه نکنید چه بخواهید چه نخواهید روتون تاثیر خواهد گذاشت و این عادت رو هم نخواهید توانست ترک کرد .


محمد زبردست
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۳۰
وای من شکست خوردم نه یبار نه دوبار... سه بار.
اسم منو از لیست خارج کنید

پاسخ:
سلام . برای چی از لیست خارج کنیم ؟ شما هم پا با بقیه بچه ها ترک کنید و از اونور این روزهایی که لغزش داشتید رو اضافه کنید به پایان 40 روز .

3 بهمن طرح تموم میشه شما 9 اسفند تموم کن .

اگر قرار بود کسی با لغزشها ناامید بشه که هیچ کس یا اکثرا نتونسته بودند این عادت رو ترک کنند . یکیش خود بنده . پس با قدرت ادامه بده . قطعا موفق خواهی شد .


Amir.r.f
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۵۲
امروز دومین روز از هفته دوم ترک تدریجیه
خدایا خودت کمک کن


علیرضا ی مصمم
شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ۲۰:۰
خدایا شکرت یک هفته تموم شد مرسی . 4هفته دیگه هم دووم بیارم میشه 40 روز


بهرام
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۰:۱۱
سلام بچه ها.من امروز7 روزیه که پاکم و حتی یه بارم تحریک نشدم یعنی به قول علی آقا تونستم افکارمو کنترل کنم.البته خیلی وقته که تجربش کردم ولی بعضی وقتها میشه که آدم شکست بخوره.اگه ماهواره دارین توصیه می کنم بندازینش بیرون،نترسید بهتون نمی گن ... .عوضش خلاص می شید.من حتی صفحه یاهو مکتوب هم که میاد صفحه شو زود می بندم.فیلتر شکنم ندارم.اصلن فیلم سکسی تو کامپیوترم ندارم.


Amir.r.f
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۳:۸
سلام
ابراز شرمندگی باید بگم که من بازم شکست خوردم
یه سوالی دارم:
من پنج ساله خودارضایی میکنم هر دفعه هم که دست به این کار میزنم کمتر از سه بار پشت سر هم اینکار رو انجام نمیدم.
به نظرت ترک تدریجی کنم یا یکجا؟
نماز خوندن واقعا میتونه از تحریکاتم کم کنه؟

پاسخ:
سلام . صد در صد ترک تدریجی . ترک تدریجی هم اصلا به معنای ضعف اراده نیست چون هیچ ربطی به هم ندارند . قشنگ یه برنامه برای خودتون بچینید و به مرور فاصله بین خودارضاییهات رو افزایش بده تا به صفر برسه . اگر برنامه میخواهید بهتون بدم بگید چند بار میانگین در هفته این کار رو انجام میدید تا خدمتتون عرض کنم . حتما برای خودتون تنبیه و جایزه هم بذارید .

یعنی مثلا بابت هر بار لغزشی که در برنامتون دارید پنج هزار تومان بندازید صندوق صدقه . تنبیه هر چقدر سخت تر باشه بهتر هست . تنبیه رو به هیچ وجه فراموش نکنید . البته یه تنبیهی بذارید که از عُهدش بربیایید . جایزه هم اینجوری میشه که با خودتون قرار بذارید اگر مثلا 20 روز طبق برنامتون پیش رفتید فلان چیزی که خوشحالتون میکنه برای خودتون بخرید . حتما برای خودتون تنبیه و تشویق بذارید . حتما .


نماز صد در صد تاثیر داره . نماز رو حتما بخون .


سمیه
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۳۷
سلام دوستای گلم
دوستان انقد نگین نمیشه و نمیتونم و ... بگین ایشاله به امید خدا میتونم. فک نکنم بیشتر از من کسی گرفتار این کار باشه من الان 30 سالمه و از 12 سالگی دچار شده بودم و روزی میشد من 3 بار این کارو انجام میدادم اما امروز 34 روزه به امید خدا و توکل بر حضرت ابوالفضل العباس ترک کردم و دوباره متولد شدم به امید اینکه تعداد روزهای پاکیم زیاد بشه و دیگه قابل شمارش نشه. امیدوارم همتون موفق بشین.


به نیت امام رضا
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۵۱
سلام به همگی
مقاومت من 306 ساعته شد
راستشو بخواین روزای اول ساعتارو ذهنی حساب می کردم ولی الان دیگه ساعتا رو با ماشین حساب، حساب می کنم.
خدایا شکرت
یا امام رضا


پ
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۱۸:۳۲
سلام به دوستای گلم!! دیروز وامروز رو به خیر گذروندم دیشب بد جوری تحریک شده بودم از خواب مدام میپریدم ولی باز خودمو کنترل کردم خلاصه بخیر گذشت ولی دوستان باورم نمیشه دارم یک دفه ترک میکنم البته خیلی مواظب هستم شیطان رو دائم کنارم احساس میکنم ولی با این همه یه اعتماد به نفس خاصی بدست آوردم که منو یه جورایی بیمه کرده امید دارم که شما هم همینطور باشید به امید موفقیت ترک دائم!! پیروزی بر شیطان نزدیک هست


آرشیتکت
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۳۸
خدایا شکر ، امروز هم تموم شد و من پاک پاکم.
دقیقا" با امروز 8 روز شد که پاکم.
خدایا کمکم کن.
من به نوبه ی خودم از آقا علی رسما" تشکر میکنم ان شاءالله که به حق حضرت محمد (ص) با این کارش روز قیامت شفاعتش بده.
بچه ها یه پیشنهاد ، هر وقت که احساس لغزش کردید به قرآن گوش بدید.
تو سایت آپارات خیلی از قراء بین المللی هست مثلا" انور شحات یا غلوش و یا عبدالباسط.


نوید ب.
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۱۹:۵۹
سلام
متعصفانه امروز بعد از یک دوباره دچار شدم؟!

فقط یک سوال داشتم :ببخشید خیلی ببخشید ها ولی وقتی اوج شهوت میشه فقط یکم الت تناسلی رو لمس کنی که یکم ارضا بشی ولی استماع نکرده باشی؟!
چون کار انجام دادی ولی منی هم ازت خارج نشده!

پاسخ:
سلام . اگر منی خارج نشه استمنا محسوب نمیشه و غسل جنابت نمیخواد . ولی این کار رو نکنید چون حتی اگر باعث کشوندنتون به خودارضایی نشه (که احتمال فراوان میشه) ضررهای خودش رو داره .


امیر 3
یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۳ ۲۳:۴۶
سلام بچه ها و ادمین آقا من رفتم تو ۳ هفته نبود :) فردا صبح میخوام ۲ رکعت نماز شکر بزنم به بدن یه سوال حرفه ای من آلان دارم کم کم عادتای زشت گذشتمو میزارم کنار و اظطرابمم کم شده حافظمم برگشت میتونم شهوتمو کنترل کنم الان ارادمم قوی شده امکان بازگشت به این منجلابو دارم باز یا نه؟ راه های سم زدایی چیه

پاسخ:
سلام . بله . یه لحظه غفلت کافی هست .

نمازتون رو ترک نکنید . از عوامل تحریک کننده دوری کنید . از تنهایی حتی المقدور اجتناب کنید . بیکار نباشید . همیشه سعی کنید مشغول باشید . ورزش کنید . از تخیلات تحریک کننده پرهیز کنید و اگر چیزی هم به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید . انشاالله به وقتش هم حتما ازدواج کنید .


پشیمان
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۰:۲۵
سلام به همه دوستان و علی آقا به لطف خدا و حرفهای شما از جمعه تا الان تو ترکم، خدا رو شکر، دوستان امیدوارم به لطف خدا همگی موفق بشیم


مهدی
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۰:۲۶
من تازه امروز بیست هفتم دی می خوام شروع کنم دقیقا میگی بیاید چی کار کنم ممنون

پاسخ:
سلام . بهت تبریک میگم .

میتونید به صورت یکباره یا تدریجی ترکش کنید . ترک یکباره که مشخصه . ترک تدریجی هم در همین صفحه توضیح داده شده . همچنین در صفحه 30 مورد 47 درباره ترک تدریجی توضیح داده شده که حتما بخونید .

اگر میخواهی این عادت پرضرر رو ترک کنی باید از عوامل تحریک کننده کاملا پرهیز کنی . تمام عوامل تحریک کننده رو باید کاملا از بین ببری و دیگه سمتش نری . ترک خودارضایی بدون پرهیز از عوامل تحریک کننده امکان پذیر نیست .

از تنهایی حتی المقدور اجتناب کنید . بیکار نباشید . همیشه سعی کنید مشغول باشید . نماز خیلی بهتون کمک میکنه . حتما سعی کنید یه ورزش انرژی بر رو شروع کنید، یا حداقل روزی نیم ساعت بدوید (البته از روزی 5 دقیقه شروع کنید و هر روز 5 دقیقه بیشتر کنید تا بشه نیم ساعت) . از تخیلات تحریک کننده پرهیز کنید و اگر چیزی هم به ذهنتون رسید در همون نطفه خفش کنید .

این صفحات رو هم حتما بخونید:

صفحه 22:  http://istemna.blogfa.com/post/23
صفحه 30:  http://istemna.blogfa.com/post/32
صفحه 33:  http://istemna.blogfa.com/post/36
صفحه 79:  http://istemna.blogfa.com/post/116
صفحه 80:  http://istemna.blogfa.com/post/117
صفحه 76:  http://istemna.blogfa.com/post/112

صفحه 94:  http://istemna.blog.ir/post/p94


محمد پشیمون
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۸:۳۰
سلام دوستان...ممنون بابت طرح خوبتون ...منم می خوام شرکت کنم....


محمد تنها
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۹:۲۰
نه گفتن را یاد بگیریم...
خود به خود زندگیمون حریم پیدا می کنه...
به نظرم با ترک خودارضایی تمام عادت های بد هم ترک میشن...مثلا من گرفتار چشم چرانی ام اما الان مدتیه که ترک کردم و وقتی یه چهره ی زیبا یا بد حجاب میبینم فقط اون نگاه اول که اتفاقی بوده و بعدش چشمهامو میندازم پایین... اینجوری یه حس اعتماد به نفس پیدا می کنم... دعام کنید بچه ها
محیط گناه هیچ وقت نباید بریم... من نت تو خونه ندارم به خاطر همین میام کافی نت خیلی وقتها که بعد از مدتها ترک شکست خوردم دلیلش اومدن به کافینت برای کار واجب بود اما زمان اومدنم مناسب نبود... به خودم قول دادم که هر وقت کافینت شلوغه برم و اگر خلوته نرم چون وقتی خلوت باشه و سیستم جلوت باشه و فیلتر شکن هم باشه دیگه بیا و درستش کن... اون موقست که لبه ی پرتگاهم... صلوات برای امام زمان (عج).


محمد تنها
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۹:۳۴
برای محکومیت روزنامه شارلی ابدو...
یه صلوات بفرستید... بیشترین کسی که الان ناراحت هست از بابت این موضوع امام زمانه... با ترک خود ارضایی اونها رو محکوم کنیم و به امام زمان بگیم که تنها نیست و ما باهاشیم


مهدی
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۱۷:۵۹
میشه اسم من را اضافه کنید منم می خوام شرکت کنم


سعید .ص
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۲۰:۳
آقا دیگه کنسل شده خبری نیست؟


به نیت امام رضا
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۲۱:۴۴
سلام به همگی
شد 336 ساعت مقاومت جهادی
انشاله 960 ساعته شیم
یا امام رضا


پ
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۲۲:۱۹
سلام دوستان. چقدر خوشحالم میبینم همه دارن تلاش میکنن که بهتر باشن واقعا ادم انگیزه پیدا میکنه خدارو شکر! شکر واسه این که اونقدر شرف داریم که حداقل به فکر ترک این عمل زشت هستیم حالا شکستش زیاد مهم نیست مهم اینه که امیدمونو از دست نمیدیم و واسه خوب بودن وپاک زندگی کردن تلاش میکنیم واقعا ما ادمای خوبی هستیم جدی میگم امروزم گذشت من که خدا رو شکر کردم واسه پاک شدنم اما حواسم جمع هست که من هنوز راه درازی رو در پیش دارم و زود مغرور نمیشم آرزوی ترک هممون رو دارم به به امید پاکی ابدی


امیر 3
دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۳ ۲۳:۱۴
سلام ادمین جان من دارم نماز میخونم دیگه استمنا نمیکنم ولی مشکلات عصبی من توی یه مدت زمان خاصی زیاد میشه مثلا همین الان که دارم کامنت میزارم دارم پامو تند تند تکون میدم فکر مرگ و ترس از فضای آزاد داره منو نابود میکنه سعی کردم با نماز اظطرابمو کمتر کنم ولی فایده نداشته اصلا نمیدونم این مشکل مال استمنا هایی بود که من کردم یا دلیلش چیز دیگس وقتی به مرگ فکر میکنم انگار همون لحظه اومده سراغم و تپش قلب میگیرم بعضی وقتا هم خوبم نمیدونم چکار کنم با کسی هم راجع به این مضوع حرف نزدم یعنی کارم به روانپزشک نکشه ۴ رکعت نماز شکر میخونم میشه کمکم کنی و نظرتو بدی چکار کنم?

پاسخ:
سلام . شما همزمان با ترک خودارضایی باید برید پیش یک روانپزشک (متخصص اعصاب و روان) ماهر و درمانتون رو هم پیگیری کنید . اگر دارویی هم داد فقط تحت نظر خودش مصرف کنید و به هیج وجه، تاکید میکنم به هیچ وجه خوددرمانی نکنید .
همونطور که جسم انسان ممکنه که سرما بخوره و مریض بشه روح انسان هم ممکنه مریض بشه .
ممکنه مشکلتون به دلیل خودارضایی باشه و ممکنه یکی از دلایلش خودارضایی باشه و ممکنه اصلا عاملش چیزی غیر از خودارضایی باشه .
نگران نباشید . انشاالله با ترک خودارضایی و البته مراجعه به یک روانپزشک ماهر و پیگیری درمانتون مشکلتون کاملا حل خواهد شد .


بهرام
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۴۳
سلام بچه ها.رفتم تو 10 روز ایشاالله 30 روز دیگه مونده.ایشاالله 30 روزم می گذره و علی آقا یه دوره ی ترک 100 روزه (بلافاصله) بعد این دوره می ذارن.بچه ها از این دور همی ترک کردن خیلی خوشحالم،چیزی که تا حالا تجربش نکرده بودم.


بهرام
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷
سلام بچه ها یدونه کتاب درباره استمناء از آیت الله مکارم شیرازی هست که با اجازه علی آقا آدرسشو میذارم:http://www.makaremmedia.com/compilation/book/Persian/moshkelat_jensi_javanan.rar


M,F
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ۱۷:۴۳
سلام اگه امکانش هست اسم منم توی لیست قرار بدین. ممنون


بنده نفس
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱:۵۲
خود ارضایی کمر را هم کوچک میکند?

پاسخ:
سلام . باعث ضعیفی و قوز کردن و کمرددرد میشه . منظورتون رو از کوچکی کمر دقیقا متوجه نمیشم و نمیدونم ارتباطی داره یا نه .


نوید ب.
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۶:۳۳
خیلی ممنون
انشاالله با امید امام زمان بتونیم ادامه بدیم !
من امروز متاسفانه بعد از 3روز گناه کردم ، ولی به امید حق دیگه تصمیم گرفتم که 30 روز مونده رو اصلا انجام ندم .
ولی متاسفانه الان به کمر درد مواجه شدم میخوام بپرسم از زمانیکه کمر درد میگیری ، اگه وزرشی مثل پارکور که خیلی با کمر سروکار داری انجام بدی به مشکل می خوری یا نه !؟
باز هم خیلی ممنون از موسس وبلاگ :انشاءالله اجرتون با حضرت ابوالفضل (ع) .

پاسخ:
سلام .
بنده پزشک نیستم ولی این مشخصه که وقتی کمردرد داری نباید فعالیتهای سنگین بکنی (که این ورزش هم فعالیت سنگین هست) وگرنه اوضاعت خیلی خیلی بدتر خواهد شد .
اگر دردش زیاده حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید . در هر صورت خودارضایی رو حتما باید ترک کنید .


امیر 3
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۹
سلام ادمین جان به توصیه ی شما که گفتی برو به یه روانپزشک متخصص مراجعه کن رفتم و مشکلمو گفتم و دکتر پس از جمع بندی های گفته های من گفت شما چون خود ارضایی رو به مدت طولانی ادامه دادی این مشکل برات پیش اومده و ذهنت و فکرت تمرکز لازم رو نداره چون وقتی شما خود ارضایی میکنی تمام ذهنت و روحت اون لحظه داره یه سری وقایع غیر واقعی و تصور میکنه و یکی از مشکلات خود ارضایی اینه و تفاوتش با سک* واقعی در همینه چون شما تو سک* یک شریک داری ولی تو خود ارضایی شریک جنسی وجود نداره و مجبوری از قدرت تخیلت کمک بگیری و ذهنت برای ارضا کردن جسمت خسته میشه به طوری که هر ۲۰ دقیقه فکر کردن به وقایع جنسی برای ارضا به اندازه ی ۶۰ ساعت درس خوندن بدون وقفس و بدتر از اون بعدش هست که جسمت تمام تلاششو برای نیروی از دست رفته ی بدن میکنه تا جایگزین کنه

فقط برای دوستان گفتم که از تجربیات من استفاده کنن


محمدحسین
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۸:۵۹
سلام به همه ی بچه ها من با کمک آقا علی خواستم ترک کنم شد حالا هم دیگه از این کار ناپسند نفرت دارم شما هم بخواید میشه100درصد


پشیمان
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ۱۹:۱۱
سلام به همراهان عزیز، و یک سلام ویژه به آقا علی، من از جمعه تا الان پاکم، خدا رو شکر، خدایا خیلی خوشحالم که چند روزه کمکم کردی، خدا همیشه به ما کمک میکنه، این ماییم که گاهی یادمون میره که خدا همیشه پشت و پناه ماست، خدایا به همه ما کمک کن که موفق باشیم، الهی آمین، آقا علی بازم ممنون


Amir.r.f
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰:۴۱
چهار روز پاکی
خدایا شکرت


علی محمدی
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۹:۴۷
سلام بچه ها.
فردا 40 روز من تموم میشه.تو یه چشم به هم زدن گذشت.
گزارش کار:
تو روز 15 ام و 26ام تو خواب دچار استمنا شدم( نشان از سلامت جنسی )
تو روز 29ام شدیدا وسوسه شدم اما شکست نخوردم.
امروز روز 39ام هست ومن دیگه از این کار تنفر پیدا کردم و هیچ موقع دیگه دست به این کار کثیف نمی زنم.
اسم منو به یاد داشته باشین و بدونید که دیگه ترکش کردم.
روزشمار من بعد از 40 روز هم ادامه داره تا روز ازدواجم.بالاخره تونستم.خدایا شکرت.
ضمنا اینو هم بدونید که من 19 ساله ام و 13 سال این کار کثیف رو انجام دادم.
یه چیز دیگه هم بگم: واقعا خواستم پس تونستم.


پشیمان
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۴۴
تبریک میگم، علی محمدی عزیز، برای ما هم دعا کن، تا از این کار متنفر بشیم البته من خیلی بیشتر از شما دچار این اعتیاد بودم


امیر 3
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۸:۱۴
سلام ادمین جان یه سوال من الان نزدیک ۳۰ روزه تو ترکم و تو این یه هفته ی آخر دیگه تحریک نمیشم :( جنبم نمیشم تو خواب اصلا هیچ حسی ندارم میخواستم بدونم سالمم :) به خدا میگم مثه قبل نیستم

پاسخ:
سلام . بله هیچ مشکلی نیست . درست میشه به مرور .


پ
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۲۱:۵۳
سلام دوستان.پاکی من 26 روز شد.واقعا خداروشکر.الانم سر کار که میرم اونقدر سرم شلوغ شده و کار میکنم که جونی برام نمیمونه و فقط میرم بخوابم خیلی خوشحالم این اولین باره تو این یکی دو سال که 1ماه خودارضایی نکردم بخشی از پاکیم رو مدیون علی اقا و شما هستم .همگی تلاش کنیم برای پاکی حتما موفق میشیم به امید ترک هممون


یه داریهـــــــــــــــــ
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۲۲:۲۳
سلام و تبریک به اونایی که ترک کردن واس ما هم دعا کنین


علی محمدی
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ۲۲:۴۷
سلام بچه ها.
ممنون دوست عزیزم، پشیمان.
خدایا اگه واقعا منو به عنوان یه بنده ات که توبه کرده دوست داری، ازت می خوام که به همه ی این بچه ها کمک کنی تا تو این راه پیروز بشن.
خدایا تو خودت گفتی:<اگر بنده های گنهکار من می دانستند که من چقدر مشتاق به توبه کردن آنها هستم از شوق آمدن به سوی من بند بند وجودشان از هم می گسیخت.>خدایا ما میخوایم توبه کنیم پس دستمونو بگیر و رهامون نکن.


به نیت امام رضا
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۷:۴
سلام دوستان
من 430 ساعته شدم
راستی امتحانام تموم شد و حالا یه خورده بیکار شدم
باید حتما یه برنامه برای اوقات فراغتم بریزم
دعاتون می کنم، دعام کنید
یا امام الرئوف


KD
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ ۲۱:۲۲
سلام
این طرح بهم فهموند که معتاد فیلم مستهجنم
این چن روز خیلى سخت گذشت برام
هنوزم نگاه نکردم شدید دارم کنترل میکنم خودمو
چن روزى مونده تا استمناء ى بعدى تو ترک تدریجى
چیکار کنم؟
.
اون دوستى که گفتم الان میخواد ترک کنه بهش کمک کنم؟

پاسخ:
سلام . تا میتونی سر خودت رو مشغول نگه دار . از بیکاری و خلوت فرار کن . مضرات این عمل رو همیشه به یاد داشته باش . سعی کن همیشه مثانت خالی باشه . مثانه پر در تحریکت نقش زیادی داره . . اصلا هر وقت دیدی زیاد تحریک میشی ببین اگر مثانتون پر هست تخلیش کنید مشکل به احتمال زیاد برطرف میشه . در ضمن قبل از قبل حتما مثانت رو تخلیه کن . حتما صفحه 92 که در مورد ترک تدریجی هست رو کامل بخون و راهکارهاش رو عمل کن: http://istemna.blogfa.com/post/134

اگر مطمئنید که این کمک کردن باعث تحریک خودتون چه الان و چه در آینده نمیشه ، بهش کمک کنید . ولی اگر حتی شک دارید که شاید باعث تحریک خودتون و افتادنتون در گناه بشه کمکش نکنید و ارتباطتون رو هم کلا باهاش قطع کنید . میتونید آدرس همین وبلاگ رو بهش بدید و دیگه کاری به کاریش نداشته باشید . در اخلاق اولویت با اصلاح خود شخص هست . نجات احتمالی کسی به قیمت گناه و خطر گناه برای خود جایز نیست .


پ
جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۳ ۲۳:۴۹
سلام دوستان!! من که واسه هممون سر نماز دعا میکنم !!میخام یه تجربه بهتون بگم!! من از لحاظ درسی یکم عقب مونده بودم واین درس برام شده بود یه کابوس یه غول که من در آینده چه سرنوشتی پیدا میکنم!!شاید خودمو گول میزدم که برام مهم نیست که چیکاره میشم ولی واقعا برام مهم بود داشت منو نابود میکرد ومن میگفتم که دیگه نمیتونم درس بخونم نا امید شده بودم و همین باعث میشد که خودارضایی رو بیشتر کنم ودیگه حالو روزم واسم اهمیت نداشت!! اما باور کنید قبل از شروع ترک 40 روزه داشتم سره نماز از خدا کمک میخواستم که مشکلم حل شه وبه خدا روز امتحان درسیم امتحانمو قبول شدم و یه باری از دوشم برداشته شد و از 4 دی دیگه خودارضایی نکردم!!!میخام بگم شاید شما هم یه چیزی تو زندگی تون مثل من وجود داره که ناامیدتون کرده و باعث خودارضایی میشه اون مشکل رو هرجوری هست پیداش کنید و حلش کنید تا بعدش ببنید دیگه خبری از اون خوارضایی نیست امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم!! من بخاطر برطرف شدن مشکل درسیم دیگه هیچ استرسی ندارم واصلا دیگه صحنه های فیلم س ک س ی تو ذهنم نمیاد امید دارم که مشکلات هممون به یاری خدا حل میشه!!


پشیمان
شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰:۳۱
ممنون علی محمدی عزیز، ممنون از دعای خیرت، دوستان مقاومت کنید پیروزی از آن ماست به لطف خدا و دعای شما دوستان عزیز، از جمعه گذشته پاکم، انشالله همه موفق باشیم.

 

نظرات خودتون رو حتما بیان کنید.

 

حتما حتما بخونید : فواید بیشمار ترک خودارضایی (صفحه 1)

حتما بخونید : قدم به قدم تا ترک خودارضایی (صفحه 22)

حتما بخونید : 47 راهکار لازم و کمکی برای ترک خودارضایی (صفحه 30)

حتما بخونید : 13 نکته بسیار مهم درباره ترک خودارضایی (صفحه 33)

حتما بخونید : بارها در راه ترک خودارضایی شکست خوردم، چه کنم؟ + راهکارهای عملی تقویت اراده (صفحه 43)

حتما بخونید : مراحل نه گانه ترک خوداضایی (صفحه 80)

حتما بخونید : راه های تجربه شده و بسیار موثر برای ترک خودارضایی (صفحه 94)

 

 

 


نام وبلاگ: ایست استمنا

من علی هستم، دوست تو و مدیر و نویسنده این وبلاگ. یکی مثل خودت که قبلا گرفتار این نکبت بوده و الان سالهاست که ترک کرده.

خود ارضایی روح و جسم انسان رو به معنای واقعی کلمه له میکنه و این چیزی هست که من میخوام بدونی. چیزی که خودم به عینه تجربش کردم. و میخوام بدونی که با ترک خود ارضایی چه چیزهایی رو به دست خواهی اورد.

پیشنهاد میکنم تمام صفحات وبلاگ رو بخونی.
نظراتت رو حتما در قسمت نظر دهی بیان کن. اصلا هم لازم نیست مشخصات یا ایمیلت رو بنویسی، نظرت رو که بدی کافی هست. مطمئن باش بقیه بچه ها هم از نظرت استفاده میکنند.
هر روز پاکیت رو هم میتونی بیایی اینجا بگی و روز شمار بندازی.

وبلاگ بسیار مفید دیگری برای ترک خود ارضایی:
noestemna.mihanblog.com


پيوندها